אודות

אלוני אלומיניום

“אלוני אלומיניום” : פתרונות מתקדמים באלומיניום

המומחים של אלוני אלומיניום צברו ניסיון משנת 1995. כיום אנו מתמחים בכל סוגי עבודות האלומיניום כגון תריסים חשמליים, תיקון תריסי אלומיניום, ויטרינות, חלונות מכל הדגמים, מעקות, גגונים (חיפויים) ועוד…

אנחנו מבצעים עבודות אלומיניום במגוון רחב באיכות גבוהה עם שירות אמין וברמה גבוהה. אנחנו עובדים עם לקוחות פרטיים, עם מוסדות ועם תאגידים, ויש ברשותנו ניסיון רב בביצוע מגוון רב של עבודות האלומיניום השונות, החל מעבודות הסטנדרטיות ועד לפרויקטים מורכבים במיוחד.

חברתנו מתמחה במתן השירותים הבאים:

* תיקון וחידוש תריסים חשמליים כמו כן כל סוגי התריסים והאלומיניום, תיקון חלונות אלומיניום, זגגות כללית והחלפת זכוכיות ומראות.

* באמתחתינו מחלקה מיוחדת עבור: נעילה נגד פריצות, תיקון ושדרוג חלונות ממ”ד.

* תיקון והחלפת גלגלים של חלונות הזזה.

* איטום נגד חדירות מים.

*תיקון תריסים חשמליים מכל הסוגים.

ל”אלוני אלומיניום” מוניטין מעולה ויוצא דופן של איכות ושרות אשר הביאו לכך ששם החברה הוא סמל לאיכות ואמינות. שרות ברמה שלא הכרת!

אנו מספקים שירות 24 שעות במתן תיקוני אלומיניום, תיקונים באלומיניום, תיקון תריסים חשמליים תל אביב, זגגות כללית, תיקון תריסים במרכז.

הצוות המנוסה שלנו ישמח להיות שם לרשותכם עבור כל שאלה שתהיה לכם ולספק לכם שירות וייעוץ מקצועי.

יש לנו באלוני אלומיניום סטנדרטים גבוהים במיוחד ואנחנו מתגאים בשירות לקוחות מצוין, מתחילת הדרך ועד לנקודת הסיום. הצוות המנוסה ובעל הידע שלנו מצפה לעזור לכם בכל בעיה שיכולה לצוץ לכם.

אנחנו מאמינים שלאלומיניום יש פוטנציאל בלתי נדלה. משתמשים בו הרבה ולעומת הרבה מתכות אחרות הוא שוקל פחות. ניתן למחזר אותו יחסית בקלות ולהשתמש בו עבור שימושים רבים בתעשיות הולכות וגדלות.

כיום הפתרונות הטובים ביותר עבור חלונות, דלתות, משקופים ומסגרות הם לא מעץ כמו שהם היו פעם אלא דווקא מאלומיניום. הטכנולוגיה הביאה עימה חיים קלים ונוחים יותר, כמו למשל תריסים וחלונות מאלומיניום, חומר חזק וקל שלא מצריך תחזוקה מאוד מיוחדת.

כיום אפשר למצוא פרגולות, תריסים חשמליים, סוככים, מגירות ופרזולים מתוחכמים העשויים מאלומיניום. קיים מגוון רב של פתרונות ייחודיים מאלומיניום לבית ולחצר. אנשי מקצוע רבים מעדיפים לעבוד עם אלומיניום.

האלומיניום עוזר לנו בענפים רבים בתעשיה כמו למשל בתעשיית הבנייה ובתעשיית הרכב. זהו חומר שקל ונוח לעבוד איתו. הרבה אנשים מחפשים פתרונות אלומיניום מקצועיים ואיכותיים עבור מגוון של תחומים.

אצלנו משתמשים במוצרים הכי טובים ומבטיחים גימור מושלם עבור כל הפרויקטים. אנחנו גם מעסיקים את אנשי המקצוע הטובים ביותר. כי אצלנו מאמינים ששירות הלקוחות שלנו הוא מה שמבדיל בינינו לבין המתחרים. הניסיון שלנו, האיכות שלנו, הביצועים שלנו והשירותיות שלנו מבטיחים לכם מוצרים מושלמים לשנים רבות של הנאה.

אחד מהיתרונות המובהקים של האלומיניום שלנו הוא שהאלומיניום יכול להוות פיתרון גם לבעיות בחוץ וגם לבעיות בתוך הבית. בזכות התכונות הרבות של האלומיניום, ניתן לשלב אותו בחדרים השונים בדרכים שונות.

חוץ מהשימושים השונים והנפוצים ביותר, כמו למשל חלונות ודלתות, יש עוד מגוון של עבודות שונות שניתן לעשות דרך פתרונות האלומיניום, כמו למשל תריסים ופרגולות. זהו חומר האהוב במיוחד על קהל המשתמשים.

כמו כן, ניתן להתאים את האלומיניום להרבה סגנונות שונים, כי אפשר לצבוע אותו מהר ובקלות. אי אפשר להתווכח עם המראה הנהדר שהם משווים לבית, מראה מקסים, אסתטי, נקי ויוקרתי. וגם מבחינת התחזוקה, מאוד קל לנקות את האלומיניום והוא לא דורש כל מאמץ מיוחד.