בחירת חלונות אלומיניום

כיום נראה שחלונות האלומיניום נמצאים כאן אתנו מאז ומתמיד, אך בפועל מדובר בשדרוג יחסית חדש. יחד עם זאת, כיום ניתן לראות התפשטות הולכת וגדלה של השימוש באלומיניום לצרכים שונים. כך, ניתן למצוא מגוון רחב של חלונות אלומיניום מסוגים שונים, מנגנונים שונים ואפילו שימושים יותר רחבים מאלו שרובינו מכירים. לכן, פעמים רבות בהליך הבחירה של החלונות יושם דגש גם על פרמטרים נוספים כגון: שירותים בהם יעלה הצורך כחלק מהתחזוקה השוטפת של החלונות כמו: תיקון תריסים חשמליים או האפשרות להוסיף לחלון מערכת אשר אחראית על פתיחה וסגירה אוטומטית של התריסים ופרמטרים נוספים.

הסוגים השונים של חלונות אלומיניום

ניתן לחלק את הסוגים השונים של חלונות מבוססי אלומיניום על פי מספר פרמטרים:

· גודל – חלון שתופס חלק קטן מהקיר, או חלון שהוא קיר שלם, ההבדלים בין השניים מהותיים ויש מספר אפשרויות גם בין לבין.

· מנגנון פתיחה – הסוגים העיקריים כאן הם חלון הזזה וחלון נפתח. חלון נפתח דורש שטח בתוך החדר, אך מאפשר כניסת אווירה נעימה ביותר, בעוד חלונות הזזה מיועדים לפתיחה לצד אחד מדי פעם, אך לא דורש מקום לתוך החדר או החוצה.

· סוג הזכוכית – ניתן להזמין חלונות עם אטימות מיטבית באמצעות שתי שכבות זכוכית שנמצאות במרחק מה אחת מהשנייה, מה שמאפשר לשמור את הקור והחום בתוך הבית בשיא של כל אחת מהעונות.

אלו ההבדלים המשמעותיים ביותר בין סוגי חלונות שונים. כאשר יש גם צורך להתקין ולעיתים לבצע תיקון חלונות אלומיניום, כדאי לפנות למומחים איכותיים ומובילים בתחום – זאת על מנת שיעניקו את הפתרון היעיל ביותר לאורך כל שלבי השימוש.

 

בחירת חלונות אלומינים

 

דקויות של תיקון ובחירת חלונות אלומיניום

תיקוני חלונות יכולים להיגרם עקב שחיקה עם הזמן, או עקב פגיעה שנעשתה בטעות או בכוונה תחילה. תיקון חלונות צריך להתבצע באופן מוקפד ביותר וכחלק מכך, חשוב לבדוק האם ניתן לבצע תיקון, או שעדיף להחליף את כל הבסיס. מכיוון שהאלומיניום הינו חומר מאוד גמיש ומתאים למטרות שונות וכמו כן – גם זול יחסית, עדיף ליצור מסגרות חדשות ואיכותיות שיחזיקו לאורך זמן. בנוסף, במקרים רבים, ניתן לעשות שדרוג של הבסיס הקיים, מכיוון שתחום זה מתפתח באופן קבוע ומשלב שירותים שונים. כך, תיקון תריסים חשמליים ברמת גן מאפשר לשלב זאת עם שדרוג המסגרת, ליצירת פתרון בעל רמת יעילות גבוהה יותר ושיפור איכות החיים בבית.

תיקון תריסים מסוגים שונים

תיקון תריסים חשמליים הוא שירות לא פחות חשוב מתיקון חלונות, משום שמדובר במנגנון עדין הקשור פעמים רבות למערכות של בית חכם, – ובמערכות מהסוג הזה, חשוב מאוד ליצור את הבסיס הטוב ביותר לעבודה שוטפת. הצורך החיוני של תיקון תריסים חשמליים דורש עבודה של מומחים מובילים בתחום, בעלי יכולת לשדרג את איכות העבודה שלהם פעם אחר פעם ורצון ליצור את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר עבור כל אחד מלקוחותיהם, חדשים וחוזרים כאחד.