גדרות אלומיניום

✔️ גדרות אלומיניום מחיר למטר הכי משתלם בארץ!

✔️ גדרות אלומיניום דמוי עץ בעיצובים מיוחדים

✔️ גדרות לגינה מאלומיניום הכי איכותי בשוק

✔️ גדר אלומיניום לבית פרטי, לשטח ציבורי או לבתי עסק

✔️ פרופיל אלומיניום לגדר שאין בשום מקום אחר!

✔️ 5 שנות אחריות על כל ייצור והתקנה של גדר אלומיניום

✔️ שירות התקנת גדרות בכל רחבי הארץ

✔️ גדרות אלומיניום זולים עם לוק יוקרתי!

✔️ גדרות ושערים מאלומיניום באספקה מהירה

גדרות אלומיניום במחיר משתלם!

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם הפופולריים ביותר, עבור מגוון רחב מאוד של מוצרים. גם לצורך הקמת גדרות אלומיניום הוא אופציה מוצלחת במיוחד – ובפרט אם בוחרים נכון את החברה שתתכנן את הגדר, תייצר אותה ותקים אותה בפועל. א.מ.ש אלומיניום היא אחת החברות הותיקות והמיומנות ביותר בכל הנוגע לייצור והתקנת חלונות, ויטרינות, תריסים, שערים מאלומיניום וכמובן גדרות מחומר זה. השירות שלנו קשוב מאוד, יעיל, מקצועי להפליא ולא פחות חשוב – מוצע במחירים אטרקטיביים.

קבלו הצעת מחיר משתלמת לגדר אלומיניום:

ניסיון של יותר מ-20 שנים בייצור והתקנת גדרות ושערים מאלומיניום

עם ניסיון של שני עשורים ואלפי לקוחות בביצוע עבודות אלומיניום מכל הסוגים – חלונות, תריסים, מקלחונים, ויטרינות, רשתות, שערים וגדרות – אנחנו יכולים להבטיח לכם את המענה האופטימלי לכל צורך, ולא רק להבטיח אלא גם לקיים.

הניסיון הרב אותו צברנו בא לידי ביטוי קודם כל באפיון מדויק של הצרכים של כל לקוח, גם כשמדובר על גדר אלומיניום לגינה קטנה, גם כשנדרשת הקמת גדר סביב מבנה רחב מימדים וגם כשהתיחום הוא של שטח ציבורי. הידע רחב ההיקף שצברנו מוביל גם לתכנון מיטבי, וגם כיצרני גדרות, כלומר אנחנו מתפקדים לגמרי כמפעל אלומיניום לכל דבר.

עוד חשוב לציין כי מחיר גדר אלומיניום של א.מ.ש אלומיניום הוא תמיד הוגן ואפילו נמוך – ולא על חשבון האיכות, שנשארת גבוהה, וזאת בזכות ההתנהלות המושכלת, היעילות המירבית של העבודה שלנו וההיכרות המצוינת עם התחום אחרי השנים הרבות במהלכן אנו עוסקים בו.

גדרות אלומיניום מחיר הוגן וגם אחריות מלאה

היכולות הגבוהות של א.מ.ש אלומיניום בייצור גדרות אלומיניום זולים ואיכותיים גם יחד מאפשרות לנו להציע לכם גם אחריות מלאה ל-5 שנים על כל עבודה – מרכיב משמעותי נוסף בשקט הנפשי שלכם. בהקשר זה, כדאי לזכור שאצל כל מי שזקוק לגדר אלומיניום לבית תמיד ישנו באופן טבעי חשש מסוים עד שמסתיימת הקמתה, אבל איתנו אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים לגמרי.

עוד תורמת לכך ההקפדה שלנו על שימוש בחומרי גלם מובחרים. כל פרופיל אלומיניום לגדר וכל מרכיב הם תמיד הטובים ביותר שיש, וגם העבודה של הצוות המיומן של החברה מתבצעת בכל אתר עם מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט.

גדרות אלומיניום לבית ולגינה
גדרות אלומיניום לבית ולגינה

היתרונות של גדרות אלומיניום

את האלומיניום ניתן לראות בכל מקום בימינו: חלונות אלומיניום, ריהוט גן, כלי מטבח, מתקני תצוגה, מעקה מאלומיניום וגם שערים וגדרות. הסיבה לכך היא היתרונות המשמעותיים של חומר הגלם שמופק מהיסוד המתכתי (שאגב, מהווה 8% מקרום כדור הארץ – היסוד השלישי מבחינת השכיחות שלו, אחרי החמצן והסיליקון).

כעת נסקור את היתרונות המרכזיים של גדרות אלומיניום.

משקל קל וחוסן מרשים

אלומיניום מתאפיין בצפיפות נמוכה – שליש מזו של הפלדה למשל – ולכן גדרות לגינה מאלומיניום הן קלות משקל. במקביל, זהו חומר גלם בעל חוסן מרשים, ולכן אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל גדר אלומיניום לבית, לעסק, לגינה הציבורית וכו' תשמור על יציבות מלאה ולא תתרגש גם מחבטות או ניסיונות חבלה. זהו בעיקר יתרון על פני גדרות פלסטיק.

לגדר אלומיניום עמידות מלאה לקורוזיה

קורוזיה (ובעברית שיתוך) היא התהליך הכימי שפוגע בחומרים שונים כשהם נחשפים לחמצן, ובפרט בסביבה רטובה. כך למשל קורוזיה גורמת לברזל להחליד, ולכן להיחלש ולהתפורר, במקומות לחים. האלומיניום מייצר באופן טבעי שכבת אלומיניום חמצני שמגנה עליו מפני שיתוך – כך שניתן להקים גדרות אלומיניום זולים גם במקומות לחים מבלי לחשוש לתוחלת החיים שלהם.

מאחר שברוב חלקי ישראל שוררת לחות גבוהה לאורך חלק גדול מאוד מימות השנה, זהו יתרון משמעותי. גם כשהמטרה היא הקמת גדר סביב בריכה, אלומיניום הוא חומר הגלם המתבקש.

לגדר אלומיניום מחיר למטר משתלם, במיוחד אצלנו!

גם מחיר גדר אלומיניום הוא יתרון בהשוואה לאופציות אחרות, וזאת בעיקר בזכות נוחות העיבוד של חומר הגלם. גם המשקל הקל של מתכת זו מאפשר הובלת גדרות ושערים מאלומיניום בפשטות וללא עלות גבוהה, ובשלב הבא גם ההתקנה תושלם תוך זמן קצר ותאפשר שורה תחתונה משתלמת עבורכם. בפרט, קל יותר להתקין גדר אלומיניום לגינה בהשוואה לגדרות האבן הכבדות והמסורבלות.

א.מ.ש אלומיניום מתחייבת כאמור לייצור והתקנת גדרות אלומיניום במחירים נמוכים במיוחד, באחריות מלאה וברמה גבוהה מאוד.

תמונות של גדרות אלומיניום שייצרנו והתקנו:

לגדרות אלומיניום נוכחות אוורירית וקלילה

אלומיניום משדר קלילות, אווריריות ושקיפות (כשבמקביל הוא מספק כמובן פרטיות מלאה וביטחון מוחלט). איכויות אלה מייצרות נוכחות נעימה במיוחד לגדר, וזו ההעדפה של מרבית בני האדם שזקוקים לתיחום ולהגנה, בכל מקום שהוא.

מגוון עיצובים אפשריים, כולל גדרות אלומיניום דמוי עץ

אנחנו בחברת א.מ.ש אלומיניום יודעים ליצור גדר אלומיניום מעוצבת בדיוק לפי הבקשות שלכם ועל-מנת ליצור הרמוניה נעימה לעין בשטח. אופציה אחת היא צביעת האלומיניום, עוד אפשרות היא גדרות אלומיניום דמוי עץ וגם לתכנון המרווחים בין השלבים יש השפעה על יופייה של הגדר. כמו כן, ניתן לשלב בכל גדר אלומיניום לגינה אלמנטים מחומרים אחרים (ברזל, מתכת, עץ) וכך להגיע לכל מראה רצוי. אגב, גם גדרות אלומיניום זול עשויות להתאפיין בחזות נאה מאוד. נוכל להציע לכם עיצובים פופולאריים מאד במחירים זולים יחסית.

כמה עולה גדר אלומיניום?

כשמחפשים גדר אלומיניום מחיר הייצור וההתקנה הוא כמובן שיקול משמעותי בבחירה. בטבלה הבאה תוכלו למצוא לגבי סוגים שונים של גדר אלומיניום מחיר למטר:

סוג הגדר

טווח מחירים למ"רהערות

 

650-900 ש"חבהתאם לסוג הפרופיל הדרוש ולצפיפות הלוחות. כמו כן, ייתכן הבדל בין הקמת גדר על אדמה לבין הקמת גדר על בטון.
גדר מאלומיניום אופקית, פסים דקים

700-1,400 ש"ח

חשוב לציין שלגבי סוג זה של גדרות אלומיניום מחיר העבודה מושפע גם מגודל הגדר – ככל שהיא משתרעת על שטח רחב יותר, המחיר למ"ר יורד.
תוספת צביעה לגדרכ-100 ש"ח

בהתאם לסוג הצבע הרצוי.

הוספת שער לגדר אלומיניום 

בהתאם למימדי השער וסוג השער.

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לגדרות אלומיניום:

כיצד נקבע מחיר גדר אלומיניום?

כאמור, עבור כל סוג של גדר אלומיניום מחיר פתרון התיחום וההגנה הוא חלק בלתי נפרד מהשיקולים. עלות גדר אלומיניום נקבעת בהתאם לרוחבה, גובהה, אלמנטים מיוחדים שמשובצים בה (לרבות שער/ים), המאפיינים ההנדסיים של השטח שבו נתקין את הגדר ועוד. א.מ.ש אלומיניום מייצרת גדרות אלומיניום זולים ואיכותיים, ובהתאם מציעה גם מחירים נמוכים וגם אחריות מלאה על העבודה ל-5 שנים.

מדוע גדרות אלומיניום עדיפות על גדרות עץ?

עץ הוא חומר גלם יפה, אבל רגיש מאוד לפגעי מזג אוויר. בנוסף, עץ עלול למשוך אליו חרקים מזיקים כך שנדרשת תחזוקה מושקעת במיוחד כדי לשמור על גדר עץ. סכנה נוספת היא דליקה. אלומיניום לעומת זאת חסין בפני אש, לא מתרגש ממים וכמובן לא מושך חרקים – כך שמדובר בפתרון פרקטי ואסתטי גם יחד.

איך לשמור על גדר אלומיניום מעוצבת?

כשאתם בוחרים גדר אלומיניום לגינה מחיר הפריט מתגלה כמשתלם במיוחד בזכות היעדר הצורך בתחזוקה. גם הניקיון של גדרות אלה קל ופשוט. אם עקב תאונה יוצאת דופן בכל זאת נדרש תיקון של חלק מהגדר, ניתן לעשות זאת במהירות וללא צורך בהחלפת הגדר כולה.

תוך כמה זמן אפשר להשלים הקמת גדרות לגינה מאלומיניום?

בחלק מהמקרים הגדר מוקמת ביום עבודה אחד, ולעיתים נדרשים מספר ימים עד שהגדר מושלמת בדיוק לפי הצרכים והרצונות שלכם. אנחנו בכל מקרה מקפידים על תהליך עבודה מסודר שכולל מדידות בשטח, אפיון צרכים מדויק ע"י יועץ אלומיניום, תכנון הגדר על בסיס הניסיון המגוון מאוד שלנו והקשב המלא אליכם, ייצור וכמובן התקנה מוקפדת שתחזיק מעמד לטווח ארוך.

לייעוץ מותאם ספציפית אליכם אתם מוזמנים ליצור קשר – ולהתקדם אל הגדר הטובה ביותר עבורכם.

קבלו הצעת מחיר משתלמת לגדר אלומיניום חדשה: