החלפת תריסים

תריסים ישנים גורמים לחלל כולו להיראות מיושן ואפילו מוזנח. בנוסף כשיש תריס ישן, הוא עלול לסבול מבלאי משמעותי כך שנדרשים תיקונים רבים יחסית. בהתאם לכך, במקרים רבים מומלצת פשוט החלפת תריסים, ורצוי לעשות זאת כשמפקידים את המלאכה בידי חברה מנוסה, אמינה ואחראית – א.מ.ש אלומיניום. אנחנו מבצעים החלפת תריסים ישנים בזמן קצר ובמחירים אטרקטיביים, ובנוסף תקבלו מאיתנו אחריות מלאה על העבודה.

החלפת תריסים עושים רק עם א.מ.ש אלומיניום!

✔️ החלפת תריסים מכל הסוגים: חשמליים, גלילה, הזזה, אור, רפפה ועוד

✔️ החלפת תריסים בממ"דים על-פי הנחיות פיקוד העורף

✔️ שירות החלפת תריסים בכל רחבי הארץ

✔️ אחריות ל-5 שנים על כל עבודת החלפת תריסים לחדשים

✔️ החלפת תריסים במחירים אטרקטיביים!

קבלו הצעת מחיר משתלמת להחלפת תריסים:

20 שנות ניסיון בהחלפת תריסים מכל הסוגים

החלפת תריסים ישנים היא חלק משגרת הפעילות שלנו כבר למעלה מ-2 עשורים. הניסיון העצום שהצטבר בחברה מתורגם לעבודה מיומנת ויעילה במיוחד אצל כל לקוח ולקוחה שמבקשים לחדש את התריסים בכל חלל אצלם בבית.

המיומנות והיעילות של הטכנאים שלנו מובילות גם לזמני עבודה קצרים, כך שתוכלו ליהנות מהתריס החדש שלכם במהירות רבה ככל האפשר ומבלי שתרגישו אותנו. אנחנו מקפידים על עבודה מסודרת ונקייה, ועוד דגש הוא איכות הרכיבים בכל התקנת תריסים חדשים מכל סוג שהוא.

החלפת תריסים קומפלט או שירותי ההחלפה האלה:

האפשרויות השונות של החלפת תריסים ישנים

בחלק מהמקרים ניתן לבצע החלפת שלבים בתריס וכך לאפשר את המשך השימוש בו. אם לעומת זאת נבחרה האופציה של החלפת תריסים כוללת, ישנה עוד בחירה חשובה מאוד – של סוג התריס.

כידוע, ישנם סוגי תריסים רבים: חלוקה אחת היא לתריסי הזזה ולתריסי גלילה, כשתריסי הגלילה נחלקים לתריסים ידניים ולתריסים חשמליים בהתאם למנגנון הגלילה. חלוקה אחרת היא בהתאם לסוג השלבים, כשמבחינה זו אחת האופציות המעניינות היא תריס אור – תריס שמאפשר להכניס מקסימום אור ואוויר לחלל מבלי לוותר על פרטיות. עוד חלוקה היא בהתאם לאופן תזוזת השלבים, ובקטגוריה זו כדאי להכיר את האופציה של תריס רפפה חשמלי (שיכול להיות גם תריס הזזה וגם תריס גלילה) – תריס שהשלבים שלו נעים סביב עצמם ולכן גם הוא יכול לספק מקסימום אוויר ואור.

חלוקה נוספת היא לפי סוג החומר, כשהאופציה הטובה ביותר, הן מבחינת עמידות והן מבחינה אסתטית, היא תריס אלומיניום. נשמח להקשיב לרצונות ולצרכים שלכם, ועל בסיס זה לעזור לכם לבחור את התריסים האידיאליים עבורכם.

החלפת תריסים ישנים במחיר זול

החלפת תריסים במחיר משתלם מאוד

כשנדרשת החלפת תריסים מחיר השירות הוא כמובן שיקול מרכזי בהחלטה. כמובן שישנם שיקולים משמעותיים אחרים כמו נוחות השימוש בתריס, מידת ההתאמה שלו לחלל והאסתטיות שתיווצר – אבל באופן טבעי אנחנו נשאלים הרבה גם כמה עולה להחליף תריסים אצלנו. בטבלה הבאה תמצאו את טווח המחירים לכל סוגי התריסים.

כמה עולה להחליף תריסים אצלנו? (מחיר למ"ר)

מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבי פלסטיק

550-1,250 ש"ח

מחיר החלפת תריסי הזזה עם שלבי אלומיניום

700-1,450 ש"ח

עלות החלפת תריסי גלילה ידניים עם שלבי פלסטיק

400-1,000 ש"ח

מחיר החלפת תריסי גלילה ידניים עם שלבי אלומיניום

550-1,200 ש"ח

מחיר החלפת תריסי גלילה חשמליים עם שלבי פלסטיק

500-900 ש"ח

עלות החלפת תריסים חשמליים עם שלבי אלומיניום

800-1,500 ש"ח

מחיר החלפת תריס ציר עם שלבי פלסטיק

400-800 ש"ח

מחיר החלפת תריס ציר עם שלבי אלומיניום

550-1,300 ש"ח

* העלות היא בהתאם לתריס שיותקן, כאשר כמובן שנציע לכם מספר אפשרויות. כשיש נסיבות יוצאות דופן ייתכן שנגבה עבור החלפת תריסים מחיר מעט גבוה יותר – אבל בכל מקרה הצעות המחיר שלנו הן מהמשתלמות בשוק.

למידע נוסף על מחירי תיקוני והתקנות תריסים עברו למחירון המלא שלנו.

איך תוכלו לדעת אם גם אצלכם החלפת תריסים היא כדאית?

החלפת תריסים ישנים היא פרויקט שמחייב השקעה של סכום כסף לא מבוטל וגם זמן. באופן טבעי, לקוחות רבים מבקשים לבחון גם את ההיתכנות של תיקון תריסים לא תקינים – א.מ.ש אלומיניום מתחייבת לייעץ בכל מקרה על בסיס יושרה מלאה ולא להציע באופן אוטומטי החלפת תריסים. כך למשל אם ניתן "להסתפק" בפעולה כמו החלפת רצועה בתריס נבצע כמובן אותה. איכות השירות שלנו, המוניטין שלנו והמטרה שהלקוחות שלנו ייצאו מרוצים הן נר לרגלנו.

אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות השארת פרטים באתר. אנחנו נחזור אליכם בהקדם ונתאם הגעה אליכם כדי לבחון את מצב התריסים, לספק לכם המלצות בהתאם ובכל מצב גם הצעת מחיר משתלמת.

קבלו הצעת מחיר משתלמת להחלפת התריס:

שירותי החלפת התריסים שלנו:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא החלפת תריסים:

האם אתם מחליפים את כל סוגי התריסים?

כן, בהחלט. אנחנו עובדים עם החומרים הטובים בשוק, מייצרים, מתקינים ומתקנים תריסי אלומיניום ופלסטיק מסוגים שונים: הזזה, חשמליים, תריסי אור, גלילה, רפפה ועוד. יש לנו פיתרון לכל תריס. צרו עמנו קשר וקבלו הצעה משתלמת.

למה לבחור דווקא בכם להחלפת התריסים שלי?

במהלך 20 שנות פעילות העסק, צברנו המון ניסיון וידע לגבי כל סוגי התריסים. הטכנאים שלנו עוברים הכשרה מקיפה, הם מקצועיים, אדיבים ואמינים. זאת ועוד, אנחנו מתחייבים למחירים משתלמים במיוחד.