לקוחות ממליצים עלינו:

לאחר 20 שנות פעילות בתחום האלומיניום, צברנו אלפי לקוחות מרוצים. להלן המלצות של כמה מהם.

עשיתי דרך א.מ.ש אלומיניום מגוון רחב של עבודות אלומיניום בבית. הם החליפו לי את כל החלונות והתריסים בבית, התקינו מעקה אלומיניום ועשו לי גם מסתור כביסה בהתאמה אישית. השירות שלהם היה מדהים! אדיבות מטורפת ומקצועיות ברמה הכי גבוהה.
לירון ממליצה עלינו
לירון פרץ
אחלה של שירות ומקצוענים מקסימום! החליפו לי תריס אור בסלון ועוד 3 תריסי הזזה בחדרי השינה. עשיתי גם חלון אלומיניום גדול במרפסת ועוד שער אלומיניום לכניסה לבית. המחירים הוגנים מאד והמוצר הסופי פשוט פצצה. קיבלתי גם אחריות ל-5 שנים על הכל וזה נותן ראש שקט.
דוד ממליץ עלינו
דוד רוזן
קנינו בית פרטי והחלטנו לעשות שיפוץ מאסיבי לפני שאנחנו עוברים אליו. החלפתי את כל החלונות לחלונות אלומיניום, התקנתי תריסים חדשים עם רשתות נגד יתושים, דלתות אלומיניום וגדר אלומיניום מסביב לחצר. השירות היה הכי מקצועי שנתקלתי בו מכל בעלי המקצוע שאי פעם עבדתי איתם. בהחלט אפנה אליכם גם כשאשפץ את המשרד שלי בקרוב ואשמח להמליץ לאחרים. תודה רבה!
יערית ממליצה עלינו
יערית שלום
עשיתי הפתעה להורים שלי לרגל 35 שנות נישואין והחלטתי שאני משפץ להם את הבית. פניתי לא.מ.ש אלומיניום וביקשתי הצעת מחיר בעבור החלפת כל התריסים והחלונות בבית. הם חזרו אליי עם הצעה מחיר הוגנת מאד, זולה משמעותית מכל המתחרים שבדקתי, והתחייבו לזמן אספקה קצר ביותר - וגם עמדו בו! אני מרוצה מאד מהמוצר הסופי והשירות היה נדיר. המון תודה על כל העזרה!
ניר פישר

פנו אלינו ותיהנו גם אתם משירות אדיב ומקצועי: