התקנת תריסים

תריסים הם מסוג הפריטים שבדרך כלל לא מקדישים להם תשומת לב. הם פשוט נמצאים בכל מקום שיש בו חלון ומספקים תועלת רבה. כדי ליהנות מכל תריס בראש שקט, חשוב להקפיד על התקנה מקצועית של מומחים בתחום. א.מ.ש אלומיניום מבצעת התקנת תריסים כבר יותר מ-20 שנים, ובזכות הניסיון רחב ההיקף שצברנו לאורך השנים אנו יכולים לספק את השירות הזה אצל כל לקוח ולקוחה במקצועיות, ביעילות ובאדיבות – וגם במחיר משתלם.

למה לבחור דווקא בנו להתקנת תריסים?

✔️ התקנת תריסים מכל הסוגים: חשמליים, גלילה, הזזה, אור, רפפה ועוד

✔️ התקנות תריסים בממ"דים על-פי הנחיות פיקוד העורף

✔️ שירות התקנת תריסים בכל רחבי הארץ

✔️ מתקיני תריסים מקצועיים ואדיבים

✔️ אחריות ל-5 שנים בכל התקנה

✔️ התקנת תריסים במחירים אטרקטיביים!

✔️ כולל התקנות במידות מיוחדות

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריסים:

מתקין תריסים עם ניסיון של 20 שנה ואחריות מלאה לכל התקנה

כמו בתחומים אחרים, גם מתקין תריסים משכלל את היכולות שלו ככל שהוא מבצע עוד ועוד עבודות. הצוותים של א.מ.ש אלומיניום מיומנים מאוד בהתקנה של כל תריס שרק תרצו: תריס חשמלי, תריס אור, תריס גלילה חשמלי או ידני, תריסי פתיחה על ציר, תריסי הזזה וכו'.

הניסיון של החברה ושל המתקינים מאפשר לנו להשלים כל עבודה בזמן קצר ככל האפשר וגם להעניק לכם אחריות ל-5 שנים, כך שהרווח שלכם כולל גם תריסים מעולים, גם מינימום הפרעה לשגרה וגם שקט נפשי לטווח ארוך.

אנו מתמחים בביצוע התקנת תריסים מכל הסוגים:

התקנת תריסים במחיר משתלם

כשמחפשים חברה שמבצעת התקנת תריסים מחיר השירות הוא מן הסתם שיקול, ואפילו שיקול מרכזי. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווחי המחירים של התקנות של תריסים מכל הסוגים – ובכל מקרה אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי לקבל הצעת מחיר מותאמת ספציפית עבורכם:

מחירי התקנת תריסים (למ"ר)

עלות התקנה של תריסי הזזה300-800 ש"חשלבים מ-PVC או מאלומיניום
מחיר התקנת תריס ציר400-1,000 ש"חשלבי פלסטיק או אלומיניום
מחיר התקנת תריסי גלילה ידניים700-1,400 ש"חתריסים מאלומיניום איכותי
עלות התקנה של תריסים חשמליים800-2,000 ש"חבהתאם לסוג המנוע וסוג השלבים
מחיר התקנת תריסים לממ"ד800-1,200 ש"חמתקין תריסים עם ניסיון בעבודה לפי התקנים של פיקוד העורף
מחיר התקנה של תריסי אור1000-1,500 ש"חתריסים שמבטיחים מקסימום שליטה בכמות האור בחלל
החלפת שלב בתריס150-300 ש"חבמסגרת תיקון תריסי גלילה

התקנת תריסים מקצועית עם אפס תקלות

התקנת תריסים מקצועית מצמצמת מאוד את הסיכון לתקלה בטווח הזמן הנראה לעין. ככל שהתריסים גדולים יותר ומורכבים יותר, ובפרט אם המטרה היא התקנה של תריסים חשמליים, כך גדלה חשיבות הבקיאות המקצועית של אותו מתקין תריסים שיגיע אליכם.

עוד כדאי לדעת שאנחנו מספקים גם שירותי תיקונים במידת הצורך. כמו ההתקנות, גם התיקונים השונים – החלפת שלב, שחרור תריס תקוע, החלפת רצועה בתריס גלילה שהתבלתה עם השנים, כיוון מנוע או תיקון תריסים חשמליים – מתבצעים על-ידינו במקצועיות, באחריות ובמחירים הוגנים.

התנקת תריסים מחיר משתלם

ייעוץ מועיל והתקנת תריסים בזמינות גבוהה

א.מ.ש אלומיניום ביצעה התקנת תריסים במגוון מגוון רחב מאוד של חללים ובמפתחים בכל הגדלים האפשריים. במשך למעלה משני עשורים של פעילות החברה, צברנו שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שחוזרים אלינו עבור כל התקנה חדשה וגם ממליצים עלינו למכרים וחברים. הסיבה לכך פשוטה: זהו השילוב של התקנת תריסים במחיר אטרקטיבי עם מחויבות מוחלטת לאיכות התוצאה (כולל אחריות מקיפה ל-5 שנים), תוך הקפדה על כל פרט ופרט ובנוסף שמירה על אדיבות, על הסדר ועל הניקיון בזמן ביצוע ההתקנה.

דגש נוסף מבחינתנו הוא השירות: עוד לפני ההתקנה תוכלו לקבל מאיתנו ייעוץ מועיל ללא כל התחייבות מצדכם אלא רק מבחינתנו – התחייבות למקסימום תועלת וליושרה מוחלטת. ההתקנה עצמה תתבצע בדיוק במועד שנתאם, ביעילות ובמהירות ולא פחות חשוב, באדיבות, כולל מענה סבלני לכל שאלה ובקשה.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו, או פשוט למלא את הפרטים – ואנחנו נחזור אליהם תוך זמן קצר עם תשובות לכל השאלות בנושא התקנת תריסים, בדרך למקסימום תועלת עבורכם במשך שנים רבות.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

אנו מתמחים בביצוע התקנת תריסים מכל הסוגים:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא התקנת תריסים:

כיצד נקבעים מחירים של תריסים והתקנתם?

מחיר תריס נקבע בהתאם לחומר ממנו הוא עשוי (פלסטיק, אלומיניום, עץ) ולמידות המבוקשות. כמובן שאם אתם עושים הזמנה של מספר תריסים אז נוכל לתת לכם מחיר אטרקטיבי יותר. ההתקנה עצמה מתומחרת ביחד עם מחיר התריס ואנו לא גובים עלות נוספת ללקוחות שמזמינים מאיתנו תריסים. אם כבר רכשתם תריס במקום אחר ואתם זקוקים אך ורק להתקנה, אתם מוזמנים לפנות אלינו וניתן לכם הצעת מחיר הוגנת.

מדוע תריסי אלומיניום עדיפים על תריסי פלסטיק ועץ?

עץ הוא אמנם חומר עם חזות מרשימה, אך הוא חשוף מאד לתנאי מזג האוויר שמשפיעים עליו. פלסטיק הוא חומר פשוט ותריסים ממנו מחזיקים הרבה פחות זמן מאשר תריסי אלומיניום, שנחשב לחומר הגלם האיכותי ביותר לייצור תריסים כיום. האלומיניום הוא אמין, גמיש, חזק ולא מושפע מתנאי מזג האוויר, ולכן מחזיק שנים רבות.