ויטרינות אלומיניום

ויטרינות אלומיניום במחיר משתלם!

ויטרינות אלומיניום הפכו בשנים האחרונות לאופציה נפוצה מאוד, בזכות השילוב בין האור הרב שהן מכניסות לחלל, האפשרות לראות נופים יפים משתקפים דרכן וגם האסתטיות שלהן עצמן. על-מנת להבטיח מקסימום תועלת מהן, חשוב לבחור נכון ויטרינה שיוצרה ע"י מומחים בתחום והותקנה באופן המקצועי ביותר. לא.מ.ש אלומיניום ניסיון רב מאוד בייצור ויטרינות מאלומיניום – ניסיון שבא לידי ביטוי באיכות הגבוהה של כל ויטרינה אותה אנו מייצרים. בנוסף, תקבלו מאיתנו אחריות ל-5 שנים על כל ויטרינה שנספק לכם.

✔️ ויטרינות אלומיניום מחיר למטר הכי משתלם בארץ!

✔️ ויטרינות אלומיניום בעיצובים מיוחדים ובלעדיים

✔️ ויטרינה מאלומיניום הכי איכותי בשוק

✔️ ויטרינות לבתים פרטיים או לבתי עסק

✔️ פרופילי אלומיניום שאין בשום מקום אחר!

✔️ 5 שנות אחריות על כל ייצור והתקנה של ויטרינת אלומיניום

✔️ שירות התקנות בכל רחבי הארץ

✔️ התחייבות לאספקה מהירה

קבלו הצעת מחיר משתלמת לויטרינות אלומיניום:

ניסיון של 20 שנה בייצור ויטרינות מאלומיניום לפי מידה

א.מ.ש אלומיניום מייצרת ויטרינות אלומיניום ומוצרים נוספים רבים מחומר גלם זה (חלונות, תריסים, פרגולות אלומיניום, גדרות ועוד) כבר יותר מ-20 שנים. הידע הרב שהצטבר בחברה מתורגם לאיכות גבוהה – ולתועלת מירבית ללקוחות.

בפרט, אנחנו מצטיינים באפיון מדויק של הצרכים בכל חלל ועל בסיס זה תכנון ויטרינות אלומיניום לפי מידה, כלומר בהתאמה מלאה לכל לקוח ולקוחה.

בין השאר, כבר סיפקנו ויטרינות מאלומיניום לפנטהאוזים שבהם יש מפתחים גדולים במיוחד, לדירות גן, למרפסות בבנייני מגורים, לאולמות אירועים שגם הם כמובן זקוקים למוצר שמותאם באופן מושלם לצורך הספציפי, לבתי קפה, למסעדות ועוד.

ויטרינה מאלומיניום עם כל סוגי הפרופילים

ייצור והרכבת ויטרינות אלומיניום מחייב גם בחירה נכונה של סוג הפרופיל. עובי הפרופיל ומשקלו משפיעים על המשקל המקסימלי שהויטרינה מסוגלת להחזיק. אנחנו יודעים לעבוד גם עם פרופילים שיכולים לעמוד, בבטחה וביציבות, בעומסים כבדים ולכן להחזיק גם משטחי זכוכית רחבי ידיים במיוחד.

אופציה נוספת היא יצירת צורות יוצאות דופן – קשתות, חלוקה למלבנים, מספר כנפיים ועוד. כמו כן, ניתן לצבוע את הפרופילים כדי להבטיח הרמוניה מלאה בחלל.

כשמתכננים ויטרינות מאלומיניום מחיר הפרופיל הוא אחד המרכיבים בעלות הסופית. כך למשל הפרופיל הבלגי, שנחשב לאסתטי במיוחד, מייקר במידה מסוימת את המחיר של הוויטרינה. המומחיות של א.מ.ש אלומיניום מובילה למציאת הפיתרון המיטבי בכל מסגרת תקציב.

ויטרינות אלומיניום מחיר זול

ויטרינות מאלומיניום – חומר הגלם האיכותי ביותר

אלומיניום הוא חומר גלם בעל יתרונות רבים. ביניהם: משקל קל, חוסן רב, עמידות לקורוזיה וגם לפגעי מזג אוויר ונוכחות צנועה שלא משתלטת על החלל, אבל בהחלט תורמת לאסתטיות שלו. בהתאם, מתבצעות בתחומים רבים עבודות אלומיניום, ואחד הדגשים החשובים הוא שימוש בחומרי גלם מובחרים.

ההקפדה על בחירת חומרי גלם שנבחנו ביסודיות היא עוד אחד מהמפתחות למוניטין שצברה א.מ.ש אלומיניום – גם לגבי ייצור ויטרינות אלומיניום, גם לגבי התקנתן וגם לגבי תיקונים שונים (של חלונות, תריסים, ויטרינות, גדרות ושאר פריטים).

ויטרינות אלומיניום מיוחדות

ויטרינות אלומיניום מחיר הייצור וההתקנה

כשמחפשים ויטרינות מאלומיניום מחיר למטר הוא באופן טבעי שיקול משמעותי בבחירה. הפרופיל המתאים הוא כאמור אחד הגורמים הרלוונטיים, וכך גם גודל הויטרינה. בנוסף, כדאי לדעת שלגבי ויטרינות אלומיניום מחיר המוצר הסופי נקבע גם לפי עובי הזכוכית. הסטנדרט הוא 2 מ"מ אבל למשל במקומות שחשופים לרוחות חזקות כדאי להשתמש בזכוכית עבה יותר. כמו כן, יש לקחת בחשבון תוספות שונות – צלון, רשת אלומיניום לחלון, פרזול וכו'.

כמה עולה ויטרינה מאלומיניום?

בטבלה הבאה תוכלו למצוא מידע לגבי מחירי ויטרינות פופולריות:

סוג הויטרינה מאלומיניום

טווח המחיריםהערות

ויטרינה עם פרופיל אקסטל C21-22

550-650 ש"ח למ"רמתאים לויטרינות הזזה עם מפתח ברוחב של עד 6-7 מ'

ויטרינות אלומיניום עם פרופיל בלגי קליל 7300

1,000-1,500 ש"ח למ"רויטרינת הזזה שניתן לחלק לריבועים או ליצור בה קשתות
ויטרינה עם פרופיל בלגי אקסטל B12החל מ-1,200 ש"ח למ"ר

ויטרינות פתיחה ברוחב 6-7 מ'

ויטרינת פתיחה קליל 92001,200-1,700 ש"ח למ"ר

לוויטרינות גדולות מאוד ומסיביות, כולל 3 נקודות פתיחה ונעילה

הוספת תריס800-1,500 ש"ח למ"ר

בהתאם לסוג התריס

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לויטרינות אלומיניום:

איך לבחור ויטרינה מתאימה לצרכים הספציפיים שלכם?

כשמחפשים ויטרינה מאלומיניום מחיר הוא בדרך כלל נתון שמתבלט לעין. יחד עם זאת, הדרך הנכונה להגיע למוצר האידיאלי היא לאפיין את הצרכים של  הלקוח בהתאם לגודל המפתח, מיקומו ופרטים נוספים, לקבוע מסגרת תקציב – ורק אז להבין מהו המענה הנכון ביותר לצורך שלכם. דגש נוסף הוא חומר גלם איכותי תוצרת מפעל אלומיניום עם ניסיון רב.

למה ניסיון הוא מפתח הכרחי לוויטרינה איכותית?

קבלן אלומיניום עם ניסיון יודע גם למפות נכון את הצרכים, גם לייצר את ויטרינות האלומיניום הטובות ביותר וגם לבצע את ההתקנה במהירות, ביעילות ובאחריות.

איך נקבע המחיר של ויטרינות אלומיניום?

כשמתלבטים בין מספר אפשרויות של ויטרינות אלומיניום מחיר למטר הוא פקטור מרכזי. הגורמים המשפיעים על הצעת המחיר שתקבלו מאיתנו הם גודל הוויטרינה, סוג הפרופיל הדרוש ועובי הזכוכית. בכל מקרה, אנחנו מתחייבים לעלות אטרקטיבית מאוד, ובפרט ביחס לתועלת הגבוהה.

למה לבחור בנו?

א.מ.ש אלומיניום מבצעת עבודות אלומיניום מכל הסוגים כבר יותר מ-20 שנים ובפרט מייצרת ויטרינות מדויקות, עמידות, מרשימות – ומשתלמות מאוד. התועלת הגבוהה, המחיר הנמוך והשקט הנפשי שלכם בזכות המקצועיות שלנו מבטיחים לכם מקסימום נחת – לטווח ארוך.

לכל שאלה נוספת אתם מוזמנים ליצור קשר – נשמח לספק תשובות מקיפות ספציפית עבורכם.

קבלו הצעת מחיר משתלמת: