חלונות אלומיניום

בשנים האחרונות חומר האלומיניום תופס מקום נכבד בעולם הייצור ומשמש למטרות רבות, ביניהן עיצוב חלונות. מה היתרונות של חלונות אלומיניום? ומדוע הם מועדפים יותר בהשוואה לחלונות אחרים? לפניכם כמה מן הפרטים החשובים.

 

עד לא מכבר המסגרות של חלונות הבית שלנו היו מיוצרות מחומרים כמו עץ וברזל. לחומרים אלו ישנם יתרונות אולם גם חסרונות לא מעטים, ביניהם חוסר עמידות, הצורך תחזוקה מתמדת ואף תחלופה אחת לכמה שנים. כתוצאה מכך עלה הביקוש לחומר יותר איכותי ועמיד והשימוש במסגרות אלומיניום הפך לפופולרי. מדוע? ומהם הם המאפיינים אשר הופכים את חלונות האלומיניום לאופציה מועדפת ואיכותית? אם עדיין לא השתכנעתם, הנה כמה נקודות למחשבה שיסייעו לכם להחליט ולהבין מה נכון לגבי תיקון חלונות אלומיניום.

 

חלונות אלומיניום

מתכת האלומיניום – עמידות שאין כמוה

אלומיניום זו אחת המתכות השכיחות ביותר בטבע ובניגוד למתכות אחרות בהן נעשה שימוש בעולם הבנייה, השיפוצים ובענפי התעשייה השונים, מתכת זו בעלת יתרונות רבים אשר מתעלים על מתחרותיה. היא עמידה בפני קורוזיה וחלודה, משקלה נמוך, היא קלה לעיבוד ורכה לעיצוב, היא אינה מגנטית ואף אינה מוליכה חום וחשמל. כתוצאה מכך היא אינה דרשת תחזוקה רבה ומגלה עמידות גבוהה לאורך השנים. גם תריסים חשמליים העשויים מאלומיניום הינם עמידים יותר וזקוקים לפחות תיקונים, ולכן, בוחרים להשתמש במתכת זו הן לעיצוב מסגרות החלון והן לבניית תריסי אלומיניום. עם זאת, כדי ליצור ממנה סגסוגת עמידה אשר מתאימה לייצור מסגרות לחלונות מערבבים אותה עם חומרים נוספים, בדרך שמעצימה את יתרונותיה ומקנה לה יתרון מובהק.

פתח לעולם של אפשרויות

היות והאלומיניום נחשב לחומר פשוט ונוח לעיבוד ניתן ליצור ממנו דגמים שונים של חלונות המתאימים לכל בית ומפתח. כמו כן חלונות אלומיניום זמינים במגוון רחב של עיצובים בהתאמה מלאה לכל מטרה, צורך או סגנון עיצובי ובאפשרויות פתיחה שונות, מה שמעמיד לרשותכם אפשרויות בחירה רבות. יותר מכך, מדובר בחומר אשר מתאים לשימוש חיצוני ולכן ניתן להציב אותו בקלות במפתח החלון מבלי לחשוש, הוא יגלה עמידות רבה לאקלים הישראלי. עם זאת לא פעם הסוגים השונים של החלונות עשויים להקשות על הבחירה ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית שזהו תחום התמחותה. חברה מקצועית תדע לאפיין את הצרכים שלכם עד לרמת הפרט הקטן, ולהתאים את החלון הנבחר בצורה מיטבית וזה מה שאלוני אלומיניום עושים – תיקון תריסים חשמליים בתל אביב, רמת גן וכל איזור המרכז כשההתמקדות היא כמובן בחלונות אלומיניום.

היתרונות של חלונות מאלומיניום

לאלומיניום עצמו ישנם יתרונות רבים, יתרונות אשר משפיעים במידה ניכרת על חלונות אשר מיוצרים ממנו. אי לכך חלונות מאלומיניום הפכו להיות הבחירה המועדפת והפונקציונלית ביותר ובין יתרונותיהם נמצאים אלו הבאים:

· עמידות גבוהה בפני מזג אוויר

· בידוד מפני רעש, קור וחום

· זמינות מקסימלית עבור קהלי יעד שונים

· מחירים נוחים ואטרקטיביים

· גמישות בעיצוב וכתוצאה מכך דגמים רבים

· מוצר באיכות גבוהה

· פשוטים לצביעה כך שניתן להתאים אותם לסגנונות עיצוב שונים

· תחזוקה פשוטה ונוחה לאורך השנים

כמו כן העובדה כי מדובר בחומר נוח, קל ופשוט לעיצוב מאפשרת ליצור פתחים יותר רחבים של הבית אל הנוף החיצוני וזאת מבלי להתפשר על פרמטרים של איכות, בטיחות, חיסכון, תפקוד אופטימלי או עיצוב מרהיב.

 

 

חלונות אלומיניום – הבחירה הנכונה לבית שלכם

תפקידם של החלונות בבית הנו חשוב לאין שיעור ולכן רצוי וכדאי להשקיע בחלונות איכותיים אשר יאפשרו לנו ליהנות מבידוד מושלם ורמת עמידות גבוהה. מלבד להוות פתח לעולם החיצוני, החלונות הנכונים יכולים לסייע לנו לחסוך באנרגיה וליהנות מעיצוב משופר ומיצירת האווירה הרצויה בחלל. שדרוג נוסף שלרוב מגיע עם התקנת חלונות חדשים, הוא התקנה של תריסים חשמליים. לכן למרות שמדובר בהשקעה, אין ספק כי זו השקעה לטווח הרחב, היות וחלונות אלומיניום אינם דורשים תחזוקה מרובה, הם עמידים בפני נזקים ומפגעים מסוגים שונים ומידת חוזקם המרובה תבטיח כי הם ישרתו אתכם נאמנה לאורך השנים, ללא הצורך בתחלופה מרבית.