חלון קיפ / דריי קיפ

חלונות קיפ הם חלונות בעלי מנגנון פתיחה ייחודי שמקנה להם מספר יתרונות משמעותיים. ביניהם: מינימום הפרעה למרחב, שמירה על פרטיות מלאה גם כשהחלון פתוח ומקסימום בטיחות. על-מנת למצות את כל התועלות מחלון מסוג זה, כדאי להזמין אותו מחברה ותיקה ואמינה – א.מ.ש אלומיניום מייצרת וגם מתקינה חלונות מכל הסוגים ובכל גודל דרוש כבר יותר מ-20 שנים. בהתאם לכך, יש לנו את הידע המקצועי הדרוש כדי להבטיח ולקיים ייצור והתקנה של חלון קיפ שמותאם באופן מושלם לצרכים שלכם.

חלון קיפ / דריי קיפ קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ חלונות קיפ לבית ולעסק בעיצוב ייחודי

✔️ חלון קיפ למקלחת, לשירותים, לחדר האמבטיה או למשרד

✔️ ייצור חלונות דריי קיפ וקיפ בהתאמה מלאה לכל מפתח

✔️ 5 שנות אחריות על כל החלונות

✔️ אפשרות להזמנת חלון ממ"ד דרי קיפ

✔️ אספקת והתקנת חלונות בזמן קצר בכל הארץ

✔️ חלון קיפ חשמלי של קליל במחיר מבצע!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לחלונות קיפ ודריי קיפ:

מה מאפיין מנגנון של חלון קיפ?

חלון קיפ לאמבטיה, לשירותים, למשרד או לכל מקום אחר הוא למעשה חלון אלומיניום בעל מנגנון ייחודי שכולל ציר תחתון. הציר מאפשר פתיחה של החלון כלפי מעלה בלבד (ולא הצידה כמו בחלונות ציר "רגילים"). בחלק מהמקרים זווית הפתיחה שניתן ליצור באמצעות הציר היא של כמה מעלות בלבד, והפתיחה בהתאם מוגבלת, ובמקרים אחרים הזווית רחבה יותר – בהתאם לצורך.

הניסיון הרב שלנו – כאמור יותר מ-20 שנים של ייצור, תיקון והתקנה של חלונות קיפ, חלונות בלגיים, חלונות דריי קיפ, חלונות הזזה ועוד – מאפשר לנו לעזור לכל לקוח ולקוחה למצוא את חלון הקיפ האידיאלי עבורם.

באילו מקרים כדאי להתקין חלונות קיפ?

  • מפתח צר – היתרון הראשון של חלונות הקיפ, מינימום הפרעה בחלל, בא לידי ביטוי במיוחד במקומות שבהם המפתח צר. במקרים אלה חלון הזזה לא בא בחשבון עקב הרוחב המוגבל, וחלונות שנפתחים על גבי ציר עלולים להפריע לתנועה החופשית בתוך החדר. חלונות צרים יכולים להיות בכל מקום, ובפרט בחדרי שירותים, במטבחים, במרפסות שירות וגם בסלון ובחדרי השינה (כחלון שני).
  • חדר רחצה / שירותים – בחדרים אלה חלון קיפ הוא אופציה מומלצת בזכות האפשרות להבטיח מקסימום פרטיות (משום שהפתיחה היא בזווית מוגבלת).
  • משרדים, ובפרט בקומות גבוהות – מאחר שאת חלונות הקיפ לא ניתן לפתוח עד הסוף, בקומות גבוהות הם מייצרים את רמת הבטיחות הנחוצה גם ללא סורגים.
  • פתרון שחרור עשן – חלון קיפ חשמלי שמותקן כחלק ממערכת להגנה מפני שריפות ונזקיהן.

אלומיניום איכותי

מחירים משתלמים!

5 שנות אחריות

מהו ההבדל בין חלון דריי קיפ לבין חלון קיפ?

בדרך כלל כשמתעניינים בחלונות קיפ, עולה גם האופציה של חלון דריי קיפ. מנגנון דריי קיפ הוא למעשה מנגנון קיפ בתוספת לציר "רגיל" – כך שהתוצאה היא חלון שניתן לפתוח גם אותו כלפי מעלה, בכל זווית שתרצו, וגם פנימה או החוצה. ניתן להתקין חלון דריי קיפ בממ"ד כדי לאפשר גם אוורור מלא של החדר ובכל מקום נוסף שבו רוצים להבטיח מקסימום חופש בחירה.

חלון קיפ למקלחת, למטבח או למשרד - באחריות מלאה ועם שירות מוקפד!

א.מ.ש אלומיניום מספקת לכל מי שבוחר או בוחרת באופציה של חלון קיפ למקלחת, למשרד, לסלון או בכל מקום שבו היתרונות של חלון זה באים ליד ביטוי, את החלון הטוב ביותר שיש – ועוד מצרך יקר ערך: שקט נפשי. הניסיון, המקצועיות שלנו וההקפדה על איכות חומרי הגלם הם הבסיס, ועל כך יש להוסיף 5 שנות אחריות מלאה על העבודה.

אנחנו מבצעים עבודות אלומיניום מכל הסוגים, ובפרט חלונות, התקנת תריסים (כולל תריסי אור), ויטרינות, רשתות נגד יתושים ועוד, כאמור בכל גודל רצוי לכל מפתח. דגש משמעותי נוסף מבחינתו הוא השירות: הגעה בדיוק במועד שתואם אתכם, שמירה על הסדר, השקט והניקיון ועבודה יעילה שמושלמת תוך זמן קצר ככל האפשר.

חלונות קיפ מעוצבים

חלון קיפ (וגם חלון דריי קיפ) יכול לזכות גם בעיצוב מרשים. אופציה אחת היא צביעת האלומיניום (מפעל אלומיניום איכותי יכול להקנות לחומר גלם זה כל גוון רצוי) ועוד דרך לייצר חלונות מעוצבים בעלי אופי של ממש היא להשתמש בפרופיל בלגי – פרופיל שיש לו חלוקה פנימית לריבועים ומלבנים. כך לדוגמה חלון קיפ קליל עם פרופיל 4300 מקנה לכל חלל מראה ייחודי. חלון קיפ 4500 מתאים במקומות שבהם תרצו עיצוב קלאסי.

חלון קיפ לאמבטיה
חלון קיפ איכותי מבית א.מ.ש אלומיניום

איך אנחנו גובים עבור חלון קיפ מחיר אטרקטיבי מבלי להתפשר על האיכות?

כשמחפשים חלון קיפ מחיר המוצר וההתקנה הוא באופן טבעי שיקול משמעותי בבחירה. אנחנו גובים עבור חלון קיפ לשירותים, למשרד, למרפסת, כחלון שני בסלון וגם חלון קיפ לאמבטיה מחיר נמוך ומשתלם במיוחד – בעיקר בזכות העבודה היעילה שלנו והרצון להבטיח מקסימום שביעות רצון כבסיס להצלחה ארוכת טווח. גם עבור התקנת חלון דריי קיפ מחיר השירות שלנו הוא מהאטרקטיביים ביותר בארץ:

סוג החלון

מחיר למ"ר

הערות

מהו מחיר התקנת חלון קיפ לאמבטיה?

1,350-1,600 ש"ח

כמה עולה חלון קיפ לשירותים?

1,350-1,850 ש"ח

כמה עולים חלונות בלגיים למטבח עם מנגנון קיפ?

1,600-3,500 ש"ח

בהתאם למספר החלוקות של הפרופיל.

כמה עולה חלון קיפ 4500?

1,400-1,600 ש"ח

מהו המחיר של חלון קיפ חשמלי?

1,600-2,000 ש"ח

כולל עלות המנוע וההתקנה.

מהי העלות של חלון קיפ לממ"ד?

1,300-1,800 ש"ח

חלון ממ"ד דריי קיפ יעלה 1,500-2,000 ש"ח למ"ר.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלונות קיפ ודריי קיפ:

מהם היתרונות של חלון קיפ מאלומיניום?

חלון קיפ מאלומיניום מתאפיין בעמידות גבוהה מאוד לרטיבות (ולכן חלון קיפ למקלחת חייב להיות מחומר גלם זה), במשקל קל ובחוסן גבוה.

מהם ההבדלים בין חלונות קיפ לדריי קיפ?

חלונות קיפ נפתחים אך ורק בכיוון מעלה. לעומת זאת, חלונות דריי קיפ ניתן לפתוח גם כלפי מעלה, במגוון זוויות, וגם לכיוון פנים או חוץ.

האם ישנה הנחה על החלפת חלונות בכל הבית או המשרד?

כן, אפשר לבצע אצלנו החלפת חלונות במחיר משתלם! אנחנו גובים עבור כל חלון קיפ מחיר נמוך יותר ככל שההזמנה גדולה יותר.

האם מנגנון קיפ עמיד לטווח ארוך?

כן, וכך גם מנגנון דריי קיפ – כך שניתן להשתמש בחלונות קיפ וגם בכל חלון דריי קיפ במשך שנים רבות בלי לחשוש.