בחירת תריסים חשמליים במרכז

 

אם אתם גרים במרכז או בעיר הגדולה ובביתכם עדיין מותקנים תריסים ידניים עם רצועת הגלילה המסורתית, אתם לגמרי לא לבד. במרבית הבתים בישראל מותקנים כיום תריסים ידניים, אך הסטטיסטיקה משתנה כל הזמן, וסביר להניח שבתוך כמה שנים אתם צפויים להפוך למיעוט הולך וקטן של אנשים שטרם שדרגו את תריסי הבית לתריסים חשמליים. דירות קבלן חדשות הנבנות על פי הסטנדרטים החדשים והעדכניים בעולם הבנייה, משלבים תריסים חשמליים כאלטרנטיבה תקנית לתריסי ההזזה במרפסת, וברוב המקרים גם בחדר הסלון ובחדרי השינה.

 

אם בעבר נחשבו התריסים החשמליים לפריטי מותרות, שעיקרם לספק נוחות ולייף סטייל, כיום הם מתפקדים כפתרון מיטבי עבור תריסי מרפסת גדולים וניתן למצוא תיקון תריסים חשמליים ברמת גן, תל אביב ובערים נוספות במרכז. בנוסף, ניתן למצוא אותם במגוון סוגים, דוגמת תריסי סלון רחבים או תריסים בעלי שלבים כבדים ומעוצבים, עשויים אלומיניום או פח.

 

זקוקים לאנשי מקצוע? צרו קשר עם אלוני אלומיניום: 03-3761146 

תיקון תריסים חשמליים בתל אביב

 

שלבי בחירת תריסים חשמליים כשגרים בעיר

 

מהו סוג התריס המתאים לכם ביותר, ומה עליכם לבדוק לפני הזמנתו?

 

בין שאתם מתכוונים לשדרג את התריסים בביתכם לתריסים חשמליים, ובין שרכשתם דירה מקבלן בה אמורים להיות מותקנים תריסים חשמליים, ישנם מספר פרמטרים שאתם רוצים ללמוד ולבחון מראש, על מנת להבטיח שתבצעו את הרכישה הטובה ביותר עבורכם ותבצעו אותה ממקום של ידע ובטחון, ולא ממקום של מצב רוח או לחץ של איש מכירות.

1. לתריס חשמלי שני מרכיבים מרכזיים: מנוע ושלבי תריס. בבחירת תריס חשוב לוודא שישנה התאמה מלאה בין גודל המנוע ועוצמתו ובין סוג השלבים המיושם.

2. לאחר שבחרתם את סוג השלבים והתאמתם להם את המנוע, שינוי של סוג השלבים בעתיד עשוי לדרוש גם החלפה של המנוע למנוע חזק יותר, ולכן חשוב להקדיש את הזמן והמאמץ כדי ללמוד על סוגי השלבים השונים ולבחון את יתרונותיהם וחסרונותיהם. ובעניין זה, כלל אצבע שמומלץ ליישם: הזמינו תמיד מנוע חזק שיוכל לשמש אתכם גם אם תחליטו בעתיד להחליף לשלבים כבדים יותר.

3. ישנם מספר סוגי שלבים בהם נעשה שימוש בתריסים חשמליים:
שלב מוקצף – עשוי מעטפת פח דקיקה ומילוי פוליסטרן מוקצף, קל, פשוט, סטנדרטי
שלב משוך – עשוי מעטפת פח או אלומיניום, חלול, בעל חוזק מבני רב, בעל משקל כבד יחסית
שלב אור – שלב שבפתיחתו נוצרים מפתחים רחבים בין השלבים, באופן שמאפשר חדירת אור בהיקף גדול גם כאשר התריס סגור בחלקו או אף ברובו, כבד יחסית, בעל חוזק מבני רב, בעל מראה אלגנטי.

4. מפסק גלילה אוטומטי – אמנם מדובר בסטנדרט בתריסים החשמליים החדשים, אך תמיד כדאי לוודא שאתם מתקינים מפסק אוטומטי, המיועד להפסיק את פעולת המנוע לאחר פתיחה או סגירה מלאה של התריס.

5. נעילת תריס – פריצה של תריס חשמלי יכולה להתברר כמשימה קלה ופשוטה יותר ממה שהייתם רוצים להאמין, ולכן חשוב להתקין בתריס מנעול אוטומטי שנועל את שלבי התריס בהתאם לנעילת המנוע.

6. מסגרת – האם יש לכם בבית חלונות אלומיניום או מסגרת מעץ? בעל מקצוע יוכל לוודא שהתריסים שלכם מתאימים למסגרת.

7. חיבור למערכות בית חכם – כל מכשיר שניתן להפעיל באמצעות זרם חשמלי, הוא מכשיר שאותו ניתן לשלב במערכות בית חכם. במידה ותרצו לשלוט בפתיחת וסגירת התריסים על פי מודל של בית חכם, תוכלו לפנות לאיש מקצוע העוסק בתחום תיקון תריסים חשמליים ברמת גן או בעיר בה אתם מתגוררים, ולבצע התאמה וחיבור של התריס למערכות בית חכם. עולם תריסי האלומיניום החשמליים הוא עולם רחב עם פרטים קטנים שכדאי להכיר והצורך עבור תיקון חלונות אלומיניום הוא גדול, אבל עם 7 הפרמטרים שפירטנו לעיל, תוכלו כעת לגשת למשימת ההזמנה עם בטחון רב יותר.

 

תיקון תריסים חשמליים בתל אביב, רמת גן פתח תקווה והסביבה

 

תיקון תריסים חשמליים – כמו כל תריס וכמו כל מוצר טכני או חשמלי, גם תריסים חשמליים עלולים להתקלקל מסיבות שונות ומגוונות. בהזמנת שירות תיקון תריסים חשמליים בתל אביב, ברמת גן, בירושלים או בכל מקום אחר, חשוב לוודא שאתם מזמינים אותו מאיש מקצוע, וחשוב לוודא שבמסגרת תהליך התיקון לא מבוצעים שינויים בסוג המנוע, סוג השלבים או מנגנונים פנימיים אחרים.