מסתור מזגן

בעידן שבו אסתטיות היא איכות מבוקשת בכל מבנה כמעט, מסתור מזגן הוא תוספת מבורכת שמשדרגת במידה ניכרת את המרחב. חברת א.מ.ש אלומיניום מייצרת מסתורים מאלומיניום בכל גודל רצוי ובכל מפרט דרוש. הניסיון הרב שלנו בתחום – יותר מ-20 שנים – בא לידי ביטוי בהתאמה מלאה של כל מסתור למזגן שאותו הוא עוטף ולמאפיינים הרלוונטיים באחרים בכל מקום. אנחנו מקפידים על תמחור נוח והוגן, התקנה תוך פרק זמן קצר ככל האפשר וגם על אדיבות ומענה סבלני לכל שאלה ובקשה – כך שמובטחת לכם מקסימום תועלת הן בדרך להתקנת המסתור והן לאחר שהוא כבר מסווה את המזגן.

מסתור למזגן קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ מסתור מזגן מאלומיניום בכל מידה ובהתאמה אישית מלאה

✔️ אחריות על כל התקנה – 5 שנים!

✔️ ייצור והתקנת מסתור אלומיניום למזגן מהיום למחר

✔️ בחרו פרופיל אלומיניום למסתור מזגן מכל סוג שתרצו

✔️ אספקה מהירה לכל הארץ

✔️ מסתור מזגן במחיר משתלםמקסימום תמורה לכסף!

קבלו הצעת מחיר משתלמת למסתור מזגן מאלומיניום:

אחריות מלאה על כל התקנה של מסתור אלומיניום למזגן

כיצרני אלומיניום מנוסים בעלי מפעל אלומיניום, אנחנו אמונים על ייצור מגוון רחב של מוצרים מחומר גלם זה: תריסים חשמליים, מעקות, חלונות בלגיים, גדרות, מסתור כביסה מאלומיניום וגם מסתור למזגן ועוד. את הכל אנחנו מייצרים בהתאמה אישית ללקוח גם מבחינת הגודל וגם מבחינת פרמטרים משמעותיים נוספים ובהם למשל פתחי האוורור והאור, וגם מתקינים ביעילות ובמקצועיות.

השילוב בין הניסיון רחב ההיקף בביצוע עבודות אלומיניום לבין המחויבות לכל לקוח ולקוחה מאפשרים לנו לספק הבטחה נוספת: אחריות מלאה ל-5 שנים על כל התקנה של מסתור מזגן.

מסתור מזגן שעומד בכל התקנים המחמירים

ייצור והתקנת מסתור מזגן מאלומיניום נדרשים לעמוד בתקנים מחמירים ובפרט לגבי עמידות לאש – ת"י 921 שעוסק בתגובות לשריפה של חומרי בנייה (ורלוונטי מן הסתם גם עבור מסתור כביסה מאלומיניום), ות"י 755 (תגובות בשרפה של חומרי בנייה – שיטות בדיקה וסיווג). כמו כן, כדאי לדעת שהמסתורים בנויים כך שלא ירעדו, לא יגרמו למפגע רעש וכמובן לא ישתחררו ממקומם.

דגש נוסף בייצור מסתור מזגן מאלומיניום הוא אפשור פעולת המכשיר החשמלי באופן תקין לחלוטין. בפרט, מוקדשת תשומת לב למבנה ההתקן כשהמטרה היא לגרום לאוויר החם לזרום כלפי מעלה (על סמך עקרונות אווירודינמיים). שחרור האוויר החם מבטיח שהמדחס של המזגן לא יתחמם יתר על המידה ויוכל למלא את תפקידו כהלכה.

אלומיניום איכותי

מחירים משתלמים!

אחריות מלאה

מסתור למזגן בעיצוב מדויק

הוספת מסתור אלומיניום למזגן נועדה לשפר את האסתטיות של המרחב ולכן באופן טבעי נדרשת התייחסות גם לעיצוב המסתור כך שגם הוא עצמו יתאפיין בנוכחות נעימה לעין.

בהקשר זה, כדאי לזכור שאלומיניום הוא מטבעו חומר גלם מינימליסטי ולכן כזה שלא משתלט על הסביבה, עובדה שבאה לידי ביטוי גם במוצרים אחרים כגון מעקות אלומיניום, שערים, גדרות ועוד. בנוסף, ניתן לצבוע את הפרופילים בכל גוון מבוקש באמצעות אבקת פוליאסטר שנקלית בתנור ותורמת גם לעמידות של כל מסתור מזגן ביחס לחשיפה לשמש.

אלמנט אחר שמשפיע על החזות של מסתור אלומיניום למזגן הוא זווית ההטיה של הפרופילים, ולכן כדאי להפקיד את מלאכת התכנון בידי איש אלומיניום מנוסה.

מסתור מזגן מאלומיניום איכותי
מסתורי מזגן וכביסה בבניין ששיפצנו

התקנה מהירה ויציבה

א.מ.ש אלומיניום מתקינה כל מסתור למזגן בפרק זמן קצר ככל האפשר, כמובן מבלי להתפשר על האיכות ועל יציבות ההתקן. גם המרכיב הזה בשירות מבוסס על תכנון מושכל ובפרט בחירה מדויקת של הנקודות בקיר אליהן יעוגן המסתור, ובזכות המיומנות הגבוהה כל תוכנית מיושמת באופן מושלם.

רמת השירות תואמת את רמת הביצוע. בפרט, אנחנו מקפידים לשמור על הסדר, הניקיון והשקט בזמן העבודה, ועל התייחסות עניינית ונעימה לכל צורך או שאלה של הלקוחות.

כמה עולה מסתור מזגן מאלומיניום?

מסתור מזגן נבחן מן הסתם לא רק על סמך התועלת שהוא מעניק, אלא גם על סמך העלות שלו. הטבלה הבאה מאפשרת לכם להתרשם מהמחירים הנוחים מאוד שאנחנו גובים:

מה המחיר של פרופיל למסתור מזגן בגוון סטנדרטי?

80-110 ש"ח

מחיר למ"ר

מהי העלות של מסתורים למזגנים בשטח גדול?

580-800 ש"ח

מחיר למ"ר, בהתאם למאפייני השטח הספציפי

כמה צריך לשלם על התקנת מסתור אלומיניום?

400-600 ש"ח

כמה עולה מסתור כביסה מאלומיניום בגודל 2 X 2?

1,600-2,400 ש"ח

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא מסתור למזגן:

כמה זמן אורך תהליך התקנת מסתור למזגן?

בתור קבלן אלומיניום ותיק, אנחנו מתנהלים ביעילות מרבית ולכן יכולים להשלים את התכנון, הייצור וההתקנה תוך זמן קצר. פרק הזמן הספציפי משתנה בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל מסתור.

למה כדאי לבחור מסתור מזגן מאלומיניום?

אלומיניום הוא חומר גלם בעל יתרונות רבים – עמידות לרטיבות ולקורוזיה, חוסן רב, משקל קל ומראה נאה. היתרונות שלו באים לידי ביטוי בשורה ארוכה של מוצרים: שערי אלומיניום, גדרות, תריסים, ויטרינות, חלונות ועוד, וגם לצורך מסתור למזגן זוהי הבחירה האידיאלית.