מעקות אלומיניום

החוק, והרצון לשמור על רמת בטיחות מרבית, מחייבים התקנת מעקות במרפסות, סביב מדרגות פנימיות וחיצוניות ובעוד מקומות. אלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי למעקות – ולנו יש ניסיון של למעלה מ-20 שנים בייצור מעקות אלומיניום ובהתקנתם. בזכות הניסיון והמקצועיות שלנו, כל מעקה מאלומיניום שתקבלו מאיתנו מתאפיין באיכות גבוהה ובהתאמה מדויקת לצרכים שלכם, וכן במחיר הוגן.

מעקות אלומיניום קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ מעקה אלומיניום בכל מידה ובהתאמה אישית מלאה

✔️ אחריות לכל התקנה – 5 שנים!

✔️ מעקות אלומיניום למדרגות פנימיות וחיצוניות, למרפסות ועוד

✔️ ייצור והתקנת מעקות אלומיניום קליל

✔️ אפשרות לרכישת מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית

✔️ מבחר מעקות אלומיניום למרפסת בעיצובים מיוחדים

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ זמני אספקה מהירים

✔️ מעקה אלומיניום במחיר משתלםמקסימום תמורה לכסף!

קבלו הצעת מחיר משתלמת למעקה אלומיניום:

ייצור מעקות אלומיניום עם ניסיון של למעלה מ-20 שנים

א.מ.ש אלומיניום מבצעת עבודות אלומיניום מכל הסוגים כבר יותר מ-2 עשורים: חלונות, תריסים, ויטרינות, מסתור למזגן, שערים, גדרות אלומיניום, וכמובן מעקות איכותיים ויפים. לאורך השנים, סיפקנו מעקות אלומיניום למגוון רחב מאוד של לקוחות, הן פרטיים והן עסקיים, בשלל מקומות – כשהמכנה המשותף לכולם הוא מקסימום שביעות רצון, גם בזכות איכות המעקות וגם בזכות השירות הקשוב, האדיב והמקצועי שאנו מעניקים ללקוחותינו.

אנחנו מקפידים על אספקה מהירה של כל הזמנה, על התקנת כל מעקה מאלומיניום בזמן קצר ככל האפשר, תוך שמירה על הניקיון ועל הסדר במקום ההתקנה ועל בסיס מיומנות גבוהה. בנוסף, תקבלו מאיתנו 5 שנות אחריות על כל התקנת מעקות אלומיניום למרפסת או למדרגות, כך שתוכלו ליהנות מהתוספת החשובה שרכשתם לבית או לעסק שלכם בראש שקט לגמרי.

מהם היתרונות המשמעותיים של מעקות מאלומיניום?

כשמחפשים מעקה למרפסת או מעקה למדרגות אלומיניום הוא כאמור חומר גלם אידיאלי.

היתרון הראשון של מעקה אלומיניום הוא העמידות הגבוהה שלו ובמיוחד לקורוזיה, אותה תופעה כימית שעלולה להוביל לחלודה ולהתפוררות חומרים. במדינה לחה מאוד כמו ישראל, זוהי כמובן איכות חיונית, וגם בהשוואה לעץ יש למתכת הקלה עדיפות מובהקת מפני שעץ עלול להתעוות ו/או להירקב כשהוא נחשף למים. בהתאם, כשהמטרה היא מעקות חוץ אלומיניום הוא הבחירה המתבקשת ולמעשה גם עבור מעקות פנים עמידות לקורוזיה היא תכונה רבת תועלת.

היתרון השני של חומר הגלם הפופולרי בא לידי ביטוי בכל המוצרים שמציע מפעל אלומיניום – תריסים, גדרות, שערים, חלונות, מעקות ועוד. הכוונה היא לנוחות העיבוד של המתכת ובזכותה גם לעלות הנמוכה יחסית של המוצרים. בהתאם, קבלן אלומיניום יכול לגבות עבור מעקה למדרגות או מעקה אלומיניום למרפסת מחיר אטרקטיבי מאוד, בלי שתצטרכו לחשוש שמא המחיר הנמוך מעיד על איכות ירודה.

יתרון נוסף של מעקות מאלומיניום על פני תיחומים מחומרים אחרים הוא המשקל הקל שלהם. ליתרון זה יש משקל נכבד כשמחפשים פתרון למרפסת ולא רוצים להעמיס עליה משקל עודף. חשוב להדגיש כי מעקות אלומיניום למרפסת מתאפיינים בחוסן רב, וזאת למרות המשקל הקל שלהם, כך שהם בטיחותיים לחלוטין.

שימוש באלומיניום איכותי וגמיש

מחירים משתלמים!

5 שנות אחריות

מעקה אלומיניום וזכוכית שמותאם באופן מושלם אליכם

תהליך העבודה המסודר והמדויק של א.מ.ש אלומיניום מבטיח מקסימום תועלת ונחת מכל מעקה, בכל מבנה.

בשלב ראשון יגיע אליכם יועץ אלומיניום של החברה כדי לבדוק ביחד אתכם מהו הפתרון האופטימלי בהתאם למאפייני החלל, מסגרת התקציב, ההעדפות האסתטיות שלכם ושיקולים רלוונטיים נוספים כגון תקן 1142 למעקות, דגשים מיוחדים לבתים עם ילדים ועוד. לאחר שתושלם מלאכת התכנון, נייצר מעקות אלומיניום וזכוכית בהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים שלכם והשלב האחרון הוא התקנה – כאמור מוקפדת ומדויקת.

מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית

עוד אופציה שכדאי להכיר היא מעקות אלומיניום וזכוכית. בדרך כלל, נהוג להשתמש בשילוב הזה לטובת תיחום מרפסת שמש או גג, ובפרט תוכלו לראות היום גגות של בנייני משרדים מסוגננים שהפכו לחלל שימושי בזכות מעקה האלומיניום והזכוכית. בנוסף, מותקנים מעקות אלומיניום למדרגות בשילוב זכוכית בקניונים ובמבני ציבור אחרים.

התקנת מעקה אלומיניום וזכוכית מחייבת עמידה בתקן העדכני שקובע כי הזכוכית הינה מסוג טריפלקס כשעובי כל שכבה הוא לפחות 4 מ"מ (או 5 מ"מ ומעלה כשהמעקה מותקן בגובה של 5 קומות או יותר). דרישה חשובה אחרת היא לגבי גובה המעקה – 110 ס"מ לכל הפחות. כמובן שאנחנו עומדים בכל התקנים הנדרשים על פי חוק, כך שאתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאנו שומרים על הבטיחות שלכם.

תמונות של מעקות אלומיניום שייצרנו:

איך אנחנו מבקשים עבור מעקה אלומיניום מחיר נמוך ובכל זאת מספקים תמורה גבוהה במיוחד?

כשמחפשים מעקה אלומיניום מחיר המוצר וההתקנה מהווה תמיד שיקול בבחירה. א.מ.ש אלומיניום מציעה שירות איכותי במחיר תחרותי מאוד, בעיקר בזכות היעילות הרבה שמאפיינת את העבודה שלנו. הטבלה הבאה מפרטת את העלויות של המוצרים והעבודות המבוקשים ביותר:

מוצר / שירות

טווח המחירים למ"ר

דגשים

כמה עולה התקנה של מעקות אלומיניום למדרגות פנימיות?

600-1,000 ₪

מחיר למטר רבוע, כולל מעקות אלומיניום קליל.

מה המחיר של מעקות אלומיניום בשילוב זכוכית למרפסת?

 

600-1000 ₪

מחיר למ"ר. עבור מעקה אלומיניום למרפסת מחיר הפתרון נקבע גם בהתאם לקומה ולעובי הזכוכית הנדרש לפי התקן.

מהי העלות של מעקות אלומיניום למרפסת עם זכוכית מחוסמת?

800-1,100 ₪

מעקה למרפסת מאלומיניום עם זכוכית מחוסמת מספק רמת ביטחון גבוהה במיוחד.

מה המחיר של התקנת מעקות מאלומיניום בכל הבניין?

500-600 ₪

מחיר לכל מעקה. ככל שיש צורך ביותר מעקות אלומיניום מחיר כל מעקה בפני עצמו יהיה נמוך יותר.

כמה עולה הוספת מאחז יד למעקה מאלומיניום?

130-200 ₪

תלוי בסוג המאחז ובכמות שתרכשו.

 

לכל שאלה נוספת אודות מעקות אלומיניום ולקבלת ייעוץ אישי עבורכם והצעת מחיר מותאמת אליכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו – ולקבל מענה מהיר, סבלני ומקצועי להפליא.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

שאלות ותשובות בנושא מעקות מאלומיניום:

כמה זמן אורכת התקנת מעקה מאלומיניום?

חשוב להדגיש שהתקנה מסוג זה מחייבת עבודה זהירה ומדויקת כדי שהמעקה יספק רמת בטיחות מרבית. ההתנהלות היעילה שלנו מאפשרת להשלים את המלאכה במרבית המקרים תוך יום עבודה אחד או לכל היותר שניים, עבור כל הסוגים של המעקות, לרבות מעקה אלומיניום וזכוכית, מעקות אלומיניום קליל וכו'.

איך שומרים על מעקות מאלומיניום?

אלומיניום מתאפיין בעמידות גבוהה ולכן כל הפריטים שמיוצרים על בסיס חומר גלם זה – מעקות, תריסי אלומיניום, חלונות, שער כניסה, מסתור כביסה מאלומיניום וכו' – לא זקוקים לתחזוקה מיוחדת. כמו כן, ניתן לנקות את המעקה עם כל חומר ניקוי רגיל.

איזו זכוכית מתאימה למעקה עם מסגרת אלומיניום?

זכוכית טריפלקס שכוללת שכבת PVB (פוליויניל) בין שתי שכבות הזכוכית – לטובת מקסימום עמידות. חשוב מאוד לבחור פרופיל אלומיניום למעקה זכוכית באיכות גבוהה על-מנת להבטיח יציבות מוחלטת, וכמו כן נדרשת התקנה מקצועית במיוחד.