מפעל אלומיניום

✔️ מפעל אלומיניום עם הציוד המתקדם בעולם!

✔️ ייצור גדרות, שערים, תריסים, חלונות ועוד

✔️ 5 שנות אחריות על כל עבודה שאנו מבצעים

✔️ שירותי אלומיניום בכל רחבי הארץ

✔️ מחירים משתלמים ומוצרים הכי איכותיים בשוק!

✔️ אספקה מהירה של כל המוצרים

מפעל לייצור אלומיניום למגוון עבודות

במאה ה-19 התחיל המין האנושי להשתמש באלומיניום. ב-1886 רשם ממציא אמריקאי בשם צ'רלס מרטין הול פטנט שאפשר לייצר את חומר הגלם הזה בכמויות גדולות מאוד – וכיום אלומיניום נמצא כמעט בכל מקום סביבנו. בפרט, מפעל אלומיניום מייצר שערים, גדרות, מקלחונים, תריסים, חלונות מעוצבים, מעקות וגם מסתורי כביסה, ויטרינות ורשתות נגד יתושים.

א.מ.ש אלומיניום היא חברה בעלת ניסיון של יותר מ-20 שנים בביצוע כל עבודות האלומיניום, בייצור כל המוצרים הנ"ל וגם התקנתם, ואנחנו מתפעלים מפעל לייצור אלומיניום מהמתקדמים בישראל. השירות שלנו זמין, אדיב, מוצע במחירים אטרקטיביים וכולל גם אחריות מלאה על כל עבודה.

השאירו פרטים ונשמח לעזור:

היתרונות של האלומיניום

אלומיניום מתאפיין ב-4 יתרונות עיקריים:

  1. משקל נמוך – לא על חשבון החוזק, כך שכל פריט שמייצר מפעל אלומיניום הוא גם קל משקל וגם יציב מאוד.
  2. נוח לעיבוד – יתרון שבא לידי ביטוי במחירים נוחים.
  3. עמידות בפני קורוזיה – כך שגם במקומות שחשופים לרטיבות וללחות המוצר יישמר היטב.
  4. אסתטיות נעימה – בזכות הקווים הנקיים, הנוכחות השקטה וגם האפשרות לצבוע אותו בכל גוון דרוש.

המוצרים העיקריים שהמפעל לייצור אלומיניום שלנו עושה

מפעל אלומיניום מייצר כאמור שורה ארוכה מאוד של מוצרים, החל בייצור תריסים, דרך ייצור חלונות ועד ייצור של שערים וגדרות. א.מ.ש אלומיניום מצטיינת בכך, בזכות אפיון הצרכים המדויק עבור כל לקוח ולקוחה, התכנון המוקפד והייצור שמבוסס על חומרי גלם מובחרים. בנוסף, נגיע אליכם ונשלים את ההתקנה בזמן קצר, בלי בלגאן ובאחריות מלאה (ל-5 שנים).

מפעל לייצור אלומיניום

תריסים

תריסי אלומיניום נחלקים ל-3 קטגוריות עיקריות: תריסים מוקצפים, תריסים משוכים ותריסי אור.

הסוג הראשון נחשב לבסיסי ביותר, והוא כולל שכבה דקה יחסית של אלומיניום ומילוי קצף (למטרות בידוד). תריסי האלומיניום המשוכים עבים יותר ולכן גם עמידים יותר ומתאימים בעיקר לחלונות בעלי מפתחים גדולים. תריסי אור כוללים גם מצב שהוא חצי פתוח וחצי סגור, כך שמצד אחד תוכלו ליהנות מפרטיות מלאה ומצד שני לחלל ייכנסו אור ואוויר.

חלוקה נוספת היא לתריסי הזזה, תריסי פתיחה ותריסי גלילה (ידניים וחשמליים) – ואת כולם מייצרת א.מ.ש אלומיניום באיכות גבוהה במיוחד ובהתאמה מלאה למפתח שבו הם יותקנו ולהעדפות הלקוח.

חלונות

חלונות אלומיניום מגיעים במגוון רחב מאוד של צורות ואפשרויות. בין השאר תוכלו לבחור את אופן הפתיחה של החלון – ציר, הזזה, קיפ או דריי קיפ; את הפרופיל – לרבות חלונות פרופיל בלגי, את הזכוכית; ועוד.

מעקות

מעקה מאלומיניום מתאים גם לשימוש פנים וגם לשימוש חיצוני, שכן חומר הגלם הזה כאמור עמיד ללחות, לקרינת השמש ולשאר פגעי מזג אוויר. עוד אופציה נפוצה היא שילוב בין אלומיניום לבין זכוכית לצורך הקמת מעקה במרפסת שמש, כשהתקן בישראל מחייב שימוש בזכוכית טריפלקס (זכוכית דו שכבתית). החיבור בין שני חומרי הגלם מתאפיין באסתטיות גבוהה במיוחד ומספק כמובן את הבטיחות הנדרשת במרפסת כמו גם את היכולת ליהנות מהנוף.

מסתורי כביסה

מסתורי כביסה מאלומיניום החליפו ומחליפים את מסתורי הפלסטיק הלא עמידים מספיק. חשוב להדגיש כי התקנת מעקה אלומיניום מחייבת בקיאות על-מנת להבטיח עיגון אופטימלי – וזו בדיוק המומחיות שלנו.

ויטרינות

המשקל הקל של האלומיניום והחוסן שלו מאפשרים התקנת ויטרינות גם במפתחים גדולים במיוחד. הבחירה העיקרית היא בין פרופילים "רגילים" לבין פרופיל בלגי שמאפשר לחלק את המפתח לריבועים, מלבנים, קשתות ועוד, וכך ליצור אסתטיות ייחודית.

גדרות

עוד מוצר שעושים במפעל לייצר אלומיניום הוא גדרות. גדר אלומיניום יכולה להחזיק מעמד לטווח ארוך מאוד אם היא מיוצרת במקצועיות, על בסיס תכנון נכון. א.מ.ש אלומיניום מציעה מגוון רחב של גדרות, כולל בשילוב שערים מאלומיניום.

המחירים המשתלמים במפעל האלומיניום שלנו

באופן טבעי, ישנו טווח מחירים נרחב מאוד לתריסים, ויטרינות, גדרות ושאר עבודות אלומיניום, בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל פריט וכל דגם. בטבלה הבאה תוכלו לקבל מושג לגבי העלות של המוצרים המבוקשים ביותר:

מוצר

טווח מחיריםהערות

תריס הזזה

350-800 ש"חמחיר למ"ר

תריס גלילה ידני

300-1,000 ש"חמחיר למ"ר

תריס גלילה חשמלי

400-1,200 ש"חמחיר למ"ר ללא המנוע

מעקה אלומיניום עם זכוכית טריפלקס

600-1,000 ש"חמחיר למ"ר, בהתאם לעובי הזכוכית
מסתור כביסה500-1,200 ש"ח

מחיר למ"ר עבור התקנה סטנדרטית

ויטרינות אלומיניום עם פרופיל רגיל550-650 ש"ח

מחיר למ"ר

ויטרינת אלומיניום עם פרופיל בלגי1,000-1,500 ש"ח

מחיר למ"ר

גדר אלומיניום250-1,000 ש"ח

מחיר למ"ר. בהתאם לכיוון הפסים, הצפיפות, הפרופיל הנבחר והמשטח שעליו מקימים את הגדר

חלונות מאלומיניום800-3,000 ש"ח

מחיר למ"ר. בהתאם לסוג הפתיחה, סוג הפרופיל, הזכוכית ותוספות שונות אם נדרשות כאלה

לכל שאלה או בקשה אתם מוזמנים ליצור קשר עם יועץ אלומיניום מנוסה של א.מ.ש אלומיניום – ולקבל מענה מותאם אישית עבורכם.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא מפעל לייצור אלומיניום:

איזה מוצרים מיוצרים אצלנו במפעל והאם עם תו תקן?

אנחנו מייצרים את כל מוצרי האלומיניום אצלנו במפעל: מתריסים, דרך חלונות, רשתות נגד יתושים, מקלחונים, ויטרינות, שערים, גדרות ועד דלתות ומסתורי כביסה. כל המוצרים מיוצרים עם תו תקן.

תוך כמה זמן אתם מספקים את המוצרים?

כמובן שהתשובה לשאלה זו מושפעת מגודל ומורכבות ההזמנה שלכם. עם זאת, אנחנו מתחייבים לזמני אספקה מהמהירים בשוק. הזמן שלכם חשוב לנו והמטרה שלנו היא לספק לכם את מוצרי האלומיניום להם אתם זקוקים כמה שיותר מהר.