פרגולות אלומיניום

ישראל היא מדינה חמה מאוד, עם הרבה ימים שבהם השמש לוהטת מעלינו במשך חלק גדול היום. מצד אחד, יש לכך לא מעט יתרונות, ובין השאר אנחנו מרוויחים הרבה שעות אור, אבל מצד שני אי אפשר להתעלם מהסכנות המוחשיות שבחשיפה רבה מדי לקרינת השמש. פרגולת אלומיניום היא פתרון הצללה פרקטי להפליא שמאפשר לנו ליהנות משהות בחצר, במרפסת או על גג גם בשעות החמות בלי להיצלות.

פרגולות מאלומיניום מספקות מספר יתרונות משמעותיים, וכשבוחרים בנו לספק אותן התוצאה תהיה לא פחות ממצוינת: לא.מ.ש אלומיניום ניסיון של יותר מ-20 שנים בייצור פרגולות אלומיניום והתקנתן. השילוב בין השירות המוקפד למחירים הנוחים שלנו מבטיח יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד – ומקסימום נחת מהפרגולה לטווח ארוך.

פרגולות אלומיניום קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ בניית פרגולות מאלומיניום מובחר

✔️ 20 שנות ניסיון בבניית והתקנת פרגולות אלומיניום

✔️ הזמינו פרגולה אלומיניום במבצע לפונים מהאתר!

✔️ 5 שנות אחריות על כל פרגולת אלומיניום

✔️ אספקת והתקנת פרגולות בזמן קצר

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

✔️ פרגולות אלומיניום מחיר הכי משתלם בישראל!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לפרגולה מאלומיניום:

פרגולה מאלומיניום בכל גודל רצוי ובהתאמה מדויקת לצרכים שלכם

ייצור פרגולות מאלומיניום זו משימה שמחייבת דיוק רב ועוד קודם לכן התאמה מוחלטת למאפיינים הספציפיים של המקום שבו היא תותקן. אנחנו מבצעים מגוון רחב מאוד של עבודות אלומיניום: פרגולות, תריסים חשמליים וידניים, חלונות (הזזה, פתיחה, קיפ, דריי קיפ, חלון בלגי), שערים, מסתורי כביסה, ויטרינות, גדרות ועוד. כל פרגולה, תריס, חלון או מעקה מאלומיניום מיוצרים על-ידינו בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוחה, בכל גודל רצוי ועל בסיס קשב מלא לצרכים ולרצונות של מזמיני העבודה.

לאחר שלב הייצור מגיעה ההתקנה בבית הלקוח. גם כל התקנה של פרגולה מאלומיניום נבצע עבורכם באופן המקצועי ביותר, על בסיס ניסיון מצטבר של יותר משני עשורים של עבודה בכל רחבי הארץ ובכל סוגי המבנים.

שימוש באלומיניום איכותי

מחירים משתלמים!

5 שנות אחריות

20 שנות ניסיון ואחריות מלאה על פרגולות אלומיניום מכל הסוגים

בניית פרגולה מאלומיניום (וגם תריס אלומיניום, חלון מחומר גלם זה וכו') מחייבת לא "רק" ניסיון ומקצועיות אלא גם שימוש בחומרי הגלם המובחרים ביותר. בתור יצרני פרגולות אלומיניום ותיקים ועם מוניטין שנבנה בעמל רב, אנחנו מקפידים על כך – ובהתאם יכולים גם לספק אחריות מלאה על כל עבודה למשך 5 שנים.

איכות החומרים, רצינות השירות ומצוינות הייצור של כל פרופיל אלומיניום לפרגולה מבטיחים לכם ראש שקט באמת, ואת האפשרות ליהנות מהצל שתספק לכם הפרגולה שלנו במשך שנים רבות.

אצלנו ניתן להזמין פרגולות אלומיניום שונות:

היתרונות המשמעותיים של פרגולות מאלומיניום על פרגולות עץ:

פרגולה מאלומיניום היא כידוע אופציה אחת מתוך מספר אפשרויות, ובפרט הייתה נפוצה בארץ בעבר פרגולת העץ. היתרונות המובהקים של האלומיניום הופכים את פתרון ההצללה מחומר גלם זה לבחירה הנכונה והמועדפת על רבים, בעיקר מהסיבות הבאות:

משקל נמוך

האלומיניום הוא חומר גלם קל משקל, ובהתאם פרגולות מאלומיניום מתאפיינות גם הן במשקל נמוך יחסית, גם אם הן גדולות. יתרון זה בא לידי ביטוי בפרט כשמחפשים פרגולה אלומיניום למרפסת או לגג, משום שבמקרים אלה העומס המרבי על התשתית מוגבל מטבעו.

יציבות מירבית

למרות המשקל הנמוך, אלומיניום מתאפיין בחוזק רב. בהתאם, כל המוצרים שמבוססים עליו – חלונות אלומיניום, תריסים, ויטרינות, גדרות וכמובן פרגולות מאלומיניום – נהנים גם הם מיציבות מרבית. בהתאם לכך, תוכלו לשבת תחת הפרגולה בלי לחשוש ובראש שקט לגמרי.

עמידות בפני רטיבות

האלומיניום הוא חומר גלם שעמיד לחלוטין בפני קורוזיה. עבור מוצר כמו פרגולה זהו כמובן פלוס חשוב במיוחד משום שכל פתרון הצללה חשוף לגשמים ולמעשה גם ללחות (שכידוע יכולה להיות גבוהה מאוד באזורים רבים בארץ). זהו יתרון גם על פני הברזל שאינו עמיד לקורוזיה ולכן עלול להחליד ולהתפורר, וגם על פני עץ משום שעץ עלול להירקב אם הוא נרטב.

מינימום תחזוקה

עוד יתרון משמעותי של פרגולות אלומיניום על פני פרגולות מעץ הוא היעדר הצורך בתחזוקה. בעוד העץ זקוק לשימון מיוחד ולעיתים גם לצביעה בתדירות של אחת לשנה, פרגולות הצללה מאלומיניום נשמרות ללא פגע גם בלי שתצטרכו להשקיע בכך זמן, כסף ומאמץ.

מגוון רחב של עיצובים

כשמחפשים פרופיל אלומיניום לפרגולה, מגלים עד מהרה מגוון רחב של עיצובים אפשריים. בין השאר תוכלו לבחור פרגולות אלומיניום דמוי עץ וכך ליהנות ממראה שמחבר את המבנה שלכם לסביבה ולטבע ומעיצוב כפרי שובה לב, וכמו כן ניתן לצבוע אלומיניום בגוונים שונים. הניסיון שלנו מאפשר לייצר פרגולות אלומיניום מעוצבות מכל הסוגים ולוודא שהמראה הוא בדיוק זה המבוקש.

עבור סוג זה של פרגולות אלומיניום המלצות ממעצבי פנים ואדריכלים יכולות להוות בסיס לתוכניות שנשמח ליישם.

חומר גלם נוח לעיבוד ולכן לכל פרגולה מאלומיניום מחיר נוח

האלומיניום הינו מתכת רכה, קלה ונוחה מאוד לעיבוד שבבי. תכונות אלה הופכות אותו לחומר גלם אידיאלי לייצור קשת רחבה של מוצרים, ובהם פרגולות אלומיניום, שכולם זוכים למחיר נוח יחסית. כשלוקחים בחשבון את התועלת המשמעותית, התוצאה היא בחירה משתלמת במיוחד, בין אם מציעים על פרגולה מאלומיניום מבצע ובין אם זהו המחיר ה"רגיל". גם כך באופן טבעי לקראת רכישת פרגולות אלומיניום השוואת מחירים היא שלב מומלץ בתהליך – עם א.מ.ש אלומיניום מובטח לכם גם מחיר אטרקטיבי במיוחד.

פרגולות אלומיניום תמונות

אם אתם רוצים להתרשם מפרגולות אלומיניום תמונות של פרגולות שייצרנו והתקנו בעבור לקוחות מצורפות כדוגמאות:

הסוגים השונים של פרגולות אלומיניום:

פרגולות אלומיניום נפתחות

פרגולה מאלומיניום שניתן לפתוח ולסגור בהתאם לתנאי מזג האוויר ולהעדפות שלכם. בזכות אופציית הפתיחה ניתן גם לזכות בהגנה מפני השמש בעת הצורך, וגם לשבת תחת כיפת השמיים במרפסת, על הגג או בחצר כשהשמש לא מפריעה. בקטגוריה זו ישנה בחירה בין פרגולות אלומיניום חשמליות לבין כאלה שמגיעות עם מנגנון ידני.

פרגולות אלומיניום סגורות

פרגולות אלומיניום סגורות מגיעות עם קירוי שמבטיח הגנה מפני רוחות וגשם ולמעשה בידוד אפקטיבי מפני קור. הסוג הזה של הפרגולות אידיאלי למסעדות ולעסקים אחרים שרוצים לנצל שטח קיים גם בחורף. ניתן גם להתקין פרגולות אלומיניום קבועות שמרחיבות את שטח העסק ומוסיפות לו חלל ייחודי.

פרגולות על עמודים / פרגולות תלויות

ההתקנה הסטנדרטית של פרגולה מאלומיניום היא על עמודים. אופציה נוספת היא פרגולת אלומיניום תלויה, שמשאירה שטח פנוי רב יותר אבל לא בכל מקום יש לה היתכנות הנדסית. הניסיון והמיומנות של א.מ.ש אלומיניום מבטיחים בדיקה מעמיקה של כל האפשרויות ובכל מקרה התקנה בטוחה ועמידה.

איך אנחנו גובים עבור פרגולות אלומיניום מחיר נמוך מבלי להתפשר על התמורה?

כשמחפשים פרגולה מאלומיניום מחיר הפתרון וההתקנה הוא שיקול מרכזי בהחלטה. אנחנו גובים כאמור עבור פרגולות אלומיניום מחיר הוגן מאוד, ולמעשה מהנמוכים בארץ – מבלי להתפשר על האיכות. ה"סוד" שלנו פשוט: ייצור ביעילות מרבית, התנהלות חכמה ושאיפה להצלחה ארוכת טווח שמטבעה מבוססת על מקסימום שביעות רצון של כל לקוח ולקוחה.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את העלויות של המוצרים והשירותים המבוקשים ביותר:

כמה עולה פרגולה אלומיניום?

750-1,700 ש"ח

מחיר למ"ר.

מהי העלות של פרגולות אלומיניום מעוצבות?

1,100-2,000 ש"ח

פרגולות אלומיניום בכל מראה מבוקש.

כמה עולות פרגולות אלומיניום לחניה?

750-1700 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל ההתקנה.

מהו המחיר של פרגולות אלומיניום נפתחות?

1,000-2,000 ש"ח למ"ר

עבור סוג זה של פרגולה מאלומיניום מחיר המוצר נקבע גם לפי סוג הפתיחה.

מהי העלות של פרגולות אלומיניום סגורות?

1,000-2,200 ש"ח למ"ר

עבור הסוג הזה של פרגולות אלומיניום מחיר למטר מושפע מסוג הקירוי.

כמה תעלה פרגולה אלומיניום למרפסת שמש בגודל סטנדרטי?

4,500-10,000 ש"ח

פרגולה תלויה.

מהו מחיר פרגולה אלומיניום חשמלית?

1,100-2,400 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל המנוע.

מהי התוספת לעלות בניית פרגולה מאלומיניום על קרקע ללא ריצוף?

10-20%

מעבר לעלות הרגילה של מחיר פרגולה אלומיניום למטר רבוע.

אצלנו ניתן להזמין פרגולות אלומיניום שונות:

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא פרגולות אלומיניום:

האם יש על פרגולה מאלומיניום מבצע?

אנחנו כאמור גובים על פרגולות אלומיניום מחיר נמוך מלכתחילה, ולכן תמיד תוכלו למצוא אצלנו פרגולה אלומיניום בזול.

מהם הקירויים האפשריים עבור פרגולות מאלומיניום?

במבוק, רעפים (שינגלס / חרס), סנטף ועוד. עלות פרגולה אלומיניום מושפעת כאמור מבחירת הקירוי, וישנם עוד שיקולים שנעזור לכם לקחת בחשבון לצורך בחירה מיטבית.

כמה זמן אורכת התקנת פרגולות מאלומיניום?

בהתאם לסוג ההתקנה וגודל פתרון ההצללה. לרוב נספק את המוצר תוך 10 ימי עסקים ממועד ההזמנה וההתקנה עצמה אורכת מספר שעות. בתור יצרני פרגולות אלומיניום עם ניסיון רב גם בהתקנות, אנחנו משלימים כל פעולה שכזו בזמן קצר ככל האפשר, כך שתוכלו ליהנות בחצר, במרפסת או על הגג בלי לסבול מהשמש כבר בקרוב.