קבלן אלומיניום

אודותינו:

עבודות אלומיניום הן מרכיב מרכזי בכל פרויקט בתחום הבנייה ובפרט בשיפוצים מקיפים. על-מנת להבטיח בחירות מדויקות של חלונות ותריסים, ויטרינות, פרגולות, מעקות, שערים ועוד מוצרים מאלומיניום, מומלץ להיעזר באיש מקצוע שזו המומחיות שלו – כלומר, קבלן אלומיניום.

חברת א.מ.ש אלומיניום מבצעת את כל עבודות האלומיניום ומייצרת את כל סוגי מוצרי האלומיניום כבר 20 שנה וצברה ניסיון רב גם בהתקנתם ובתיקונים שונים כשיש צורך בכך. בהתאם, אנחנו יכולים להציע גם את שירות הקבלן שמופקד על נושא זה ולייצר לכם כל מוצר אלומיניום שרק תרצו, לכל פרויקט.

✔️ קבלן אלומיניום מומלץ שמבצע את כל סוגי העבודות!

✔️ ייצור והתקנת חלונות, תריסים, מעקות, גדרות ועוד

✔️ קבלן אלומיניום שעובד עם השוק הפרטי והעסקי

✔️ 5 שנות אחריות על כל ייצור והתקנה

✔️ שירות בכל רחבי המדינה

✔️ קבלן אלומיניום שמספק מחירים הכי שווים בשוק!

✔️ אספקה מהירה של כל עבודה

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

קבלן אלומיניום מומלץ עם ניסיון, מקצועיות ואחריות

קבלן אלומיניום נדרש גם לניסיון מגוון וגם להתעדכנות מתמדת בתחום שכל הזמן צצים בו מוצרים חדשים ופתרונות מתקדמים מכל הסוגים – למעקות, לחלונות, לגדרות ועוד. א.מ.ש אלומיניום פועלת בתחומים אלה בהצלחה כבר 20 שנים, כך שבחברה הצטבר ניסיון רחב היקף שמתורגם להמלצות מועילות מאוד.

בנוסף, מקפידים אנשי המקצוע שלנו על למידה, העשרת הידע ושכלול היכולות, כך שבכל פרויקט הם יוכלו להניב מקסימום תועלת ללקוח.

דגש חשוב אחר הוא התנהלות אחראית. כפי שהחברה מספקת אחריות מלאה ל-5 שנים על כל עבודה, כך גם את שירות קבלן האלומיניום נספק לכם מתוך מחויבות מוחלטת אליכם ואל הפרויקט, ומתוך הבנת מרכזיות האלומיניום בכל בית מודרני.

קבלן אלומיניום עם מחירים נוחים וזמינות גבוהה

על-מנת לא לעכב אף שלב בפרויקט, השירות של קבלן אלומיניום מתאפיין גם בזמינות גבוהה. הייעוץ ניתן לאחר בדיקה מעמיקה של השטח והבנת הצרכים והרצונות של הלקוח, והליווי הצמוד של העבודות כולל התייחסות לכל פרט ולכל ניואנס – על-מנת להגיע לתוצאות שהן לא פחות ממושלמות. א.מ.ש אלומיניום ידועה גם בתמחור המשתלם של מוצריה ושירותיה, כך שמובטח לכם יחס עלות-תועלת אופטימלי.

קבלן אלומיניום מומלץ

מהם התחומים שעליהם אחראי קבלן אלומיניום?

קבלן אלומיניום הוא הסמכות המקצועית לגבי כל העבודות שכוללות מוצרים של מפעל אלומיניום. מאחר שמדובר בחומר גלם פופולרי מאוד – בזכות השילוב בין משקל קל לחוסן גבוה, האסתטיות הנעימה והעמידות לקורוזיה – כמעט תמיד חלק משמעותי מהפרויקט מבוסס על אלומיניום. למעשה, כ-20% מעלות בנייה חדשה ושיפוצים מוקדשים לעבודות האלומיניום השונות, ולכן החשיבות העצומה של בחירה נכונה של קבלן בתחום.

חלונות מאלומיניום

המגוון הרחב של סוגי חלונות אלומיניום מאפשר לכל אחד ולכל אחת להגיע בדיוק לתוצאה הרצויה מבחינתם, אבל במקביל מחייבת קבלת החלטות מושכלת.

כך למשל כשמתקינים חלונות אלומיניום עם פרופיל בלגי כדאי לקחת בחשבון גם את סוג הזכוכית האידיאלי עבור הפרופיל (זכוכית רגילה, חלון זכוכית כפולה ועוד). דגש נוסף הוא התאמה בין החלון לבין התריס, וגם מבחינת אופן הפתיחה של החלון ישנן אפשרויות רבות – כך שהידע המקצועי והניסיון של קבלן האלומיניום הם נכסים יקרי ערך.

תריסים

גם לגבי תריסי אלומיניום יש בחירה נרחבת וכדאי לנצל אותה. אופציה אחת היא תריס מוקצף שהיתרון המרכזי שלו הוא העלות הנמוכה. אופציה שנייה היא תריס משוך שבו שכבת האלומיניום עבה יותר ולכן הוא גם עמיד יותר. עוד קטגוריה מעניינת היא תריסי אור שבהם ניתן ליצור מעין שלב ביניים שגם מקנה פרטיות מלאה וגם מאפשר כניסת אור ואוויר לחלל.

בחירה נוספת היא בין תריסי הזזה, פתיחה וגלילה, ידניים או חשמליים, ואת כל ההחלטות כדאי לקבל בעזרת קבלן אלומיניום מומלץ ובעל ניסיון.

פרגולות

את מקומן של פרגולות העץ הישנות והחביבות הולכות ותופסות פרגולות מאלומיניום באופן כללי ואם רוצים מוצר דמוי עץ אז ישנן גם פרגולות מאלומיניום דמוי עץ שנראות אותו הדבר ומגיעות עם כל היתרונות של האלומיניום. הסיבה העיקרית: עמידות לטווח ארוך ומינימום תחזוקה, וזאת משום שהאלומיניום כאמור עמיד בפני קורוזיה ולא מתרגש מלחות ומשאר פגעי מזג אוויר (וכמובן לא מושך אליו חרקים מזיקים).

קבלן האלומיניום יעזור לכם לבחור בין פרגולה תלויה מאלומיניום לבין פרגולה על עמודים, וגם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר לגבי הקירוי והאסתטיות של פתרון ההצללה.

מעקות

מעקה מאלומיניום הוא הפתרון המושלם לתיחום מרפסות שמש. המשקל הקל של חומר גלם זה לא מכביד על המרפסת, והחוסן הרב אוחז היטב את הזכוכית ומקנה בטיחות מוחלטת. גם לעמידות בפני קורוזיה יש כמובן חלק בהעדפה של מעקות האלומיניום, וגם בגרמי מדרגות פנימיים בבתים בעלי מספר מפלסים ניתן למצוא אותם. תכנון מדויק מחייב בקיאות ספציפית.

***

יש לכם שאלה נוספת לגבי שערים מאלומיניום, גדרות, דלתות, חלונות ושאר מוצרים מחומר הגלם הזה? זקוקים לשירות של קבלן אלומיניום מומלץ ובעל קבלות? אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל תשובה מקיפה לכל שאלה ספציפית וייעוץ מקצועי ללא התחייבות מצדכם.

קבלו הצעת מחיר משתלמת: