רשתות לחלונות

הוספת רשת לחלון מאפשרת לפתוח אותו בלי שהחדר יתמלא ביתושות צמאות דם (שכן הזכרים לא עוקצים, כדאי לדעת) או זבובים מעצבנים. יש גם מקרים שבהם רשתות לחלונות הן הדרך היעילה ביותר למנוע חדירת ג'וקים בקיץ ואפילו עכברים וחולדות.

א.מ.ש אלומיניום מייצרת ומתקינה רשת לחלון בכל גודל רצוי ובהתאמה מלאה לצרכים הספציפיים של כל לקוח. אנו מתחייבים לשירות בסטנדרטים גבוהים מאוד ומצד שני למחירים משתלמים להפליא.

רשת לחלון קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ התקנת רשתות לחלונות מכל הסוגים

✔️ ייצור רשת אלומיניום לחלון בהזמנה לפי מידה

✔️ אחריות מלאה על כל רשת לחלון שאנו מייצרים

✔️ מתקין רשתות לחלונות בעל 20 שנות ניסיון

✔️ שירות מקצועי בפריסה ארצית רחבה

✔️ רשת לחלון מחיר למטר הכי משתלם בארץ!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לרשת לחלון:

ניסיון של 20 שנים ואחריות מלאה על כל רשת לחלון

א.מ.ש אלומיניום מייצרת רשתות לחלונות ועוד מוצרים רבים אחרים – ויטרינות מאלומיניום, חלונות מסוגים שונים, תריסי גלילה חשמליים וידניים, גדרות, שערים ועוד – כבר למעלה מ-20 שנה. במקביל, יש לנו ניסיון דומה גם בביצוע התקנת רשתות לחלונות. כל המוצרים שאנחנו מציעים, ובפרט פתרונות רשת לחלונות, מיוצרים על-ידינו כאמור בכל גודל מבוקש כך שהם מספקים מענה מדויק לצורך במניעת חדירת אורחים לא רצויים אל כל חלל שהוא.

בנוסף, תקבלו מאיתנו אחריות מלאה על כל עבודה ועל כל התקנת רשת לחלון, כך שמובטח לכם ראש שקט באמת לשנים רבות מכל הבחינות.

הסוגים השונים של רשתות לחלונות

המגוון הרחב של סוגי רשתות לחלונות מאפשר לכל אחד ולכל אחת למצוא את הפתרון היעיל ביותר למאפיינים הספציפיים בכל חלל ולכל מפתח. בפרט, כדאי להכיר את האופציות הבאות של רשת אלומיניום לחלון:

  • רשתות נגד יתושים וזבובים – רשת הזזה בסיסית ויעילה.
  • רשת לחלון ויטרינה – חלונות אלומיניום גדולים זקוקים לרשת גדולה כולל מסילה.
  • רשת שקופה – במקרים שבהם רוצים לשמור על היכולת לראות את הנוף הנשקף מהחלון בלי הפרעה.
  • רשת גלילה לחלון ממ"ד – רשת מותאמת לחלון דריי קיפ ואשר נפתחת מלמעלה כלפי מטה.
  • רשתות כנף – רשת אשר נפתחת כלפי פנים או חוץ.
  • רשת נגד חתולים וכלבים – הכוונה היא לרשת שתפקידה למנוע כניסת יתושים, זבובים וגם עכברים וחולדות, ובמקביל להיות עמידה גם לניסיונות של כלבים ובעיקר חתולים לקרוע אותה (בין אם מתוך משחק, בין אם עקב רצון לצאת החוצה או מכל סיבה אחרת). רשתות לחלונות אלה חזקות יותר מהרגיל.
  • רשת אקורדיון – רשת שקיבלה את שמה בגלל שהיא נפתחת ונסגרת כמו אקורדיון.

20 שנות ניסיון

מחירים משתלמים!

אחריות מלאה

איך מתקין רשתות לחלונות מבטיח עמידות מרבית?

התקנת רשתות לחלונות מצריכה במרבית המקרים מיומנות טכנית. כשבונים בניין חדש והמפרט כולל רשת לחלון בחדר כזה או אחר, המלאכה תופקד בידי קבלן אלומיניום שאמון גם על התקנת החלונות עצמם, התריסים ועוד. גם כשנדרש מתקין רשתות לחלונות בדירה קיימת יש חשיבות רבה לניסיון, לבקיאות המקצועית וליכולות הטכניות – וזאת על-מנת להבטיח רשת מתוחה היטב (כדי שתוכל למלא את ייעודה) ועמידה לחלוטין.

במידת הצורך, הוספת רשת לחלון תכלול גם יצירת מסגרת חיצונית אם נדרשת כזו ואין, וכן התקנת מסילה במקום שנדרשת כזו ואין. חשוב להדגיש שיש גם רשת חלונות למקומות שלא ניתן להתקין בהם מסילה – רשת אשר נפתחת כלפי מעלה בפשטות, וזאת באמצעות ניתוק מהמנגנון שנועל אותה ואשר נמצא בחלק התחתון או בצד.

התקנה מורכבת אחרת של רשת אלומיניום לחלון היא של רשת גלילה. רשת זו כוללת ארגז (כמו תריס גלילה), והיא מאוחסנת בתוכו כשהיא במצב סגור. פתיחת הרשת כך שהיא תמנע חדירת יתושות וזבובים מתבצעת ע"י משיכת חוט או ידית ובמקרה כזה הרשת משתלשלת כלפי מטה ושם ניתן לקבע אותה על-מנת שלא תחזור למעלה.

רשתות לחלונות מחיר משתלם
רשתות לחלונות

מחיר רשתות לחלונות

אנחנו כאמור גובים עבור התקנת רשתות לחלונות מחירים משתלמים במיוחד. במקביל, אנחנו מקפידים לא להתפשר על איכות הרשת ולא על איכות העבודה. התנהלות יעילה, ניסיון רחב היקף והעובדה שאנחנו מבצעים בעצמנו עבודות אלומיניום מאפשרים לנו להצטיין גם מבחינת התמחור. מחיר רשתות לחלונות מושפע מפרמטרים רבים: לכל סוג של רשת לחלון מחיר משלה, הגודל קובע גם הוא וכך גם צבע הרשת (ובפרט כשיש רצון בצבע ייחודי), הצורך במסילה ועוד. בטבלה הבאה תוכלו לראות דוגמאות לטווחי מחירי הרשתות הנפוצות ביותר:

כמה עולה התקנת רשת לחלון בחדר שינה?

300-400 ש"ח

חלון בגודל מטר על מטר.

מהו המחיר של רשת יתושים שקופה?

280-450 ש"ח

מחיר למטר.

כמה תעלה הוספת רשת לחלון ממ"ד?

500-600 ש"ח

רשת גלילה לחלון בגודל מטר על מטר.

כמה צריך לשלם על רשת אקורדיון לחלון?

900-1,200 ש"ח

עבור סוג זה של רשת לחלון מחיר השירות כולל גם התקנת מסילה.

מהי העלות של רשת עמידה לכלבים וחתולים?

500-600 ש"ח

מחיר למטר.

כמה משלמים על התקנת רשתות לחלונות גדולים שמובילים אל גינה או מרפסת?

800-1,200 ש"ח

תלוי במ"ר כמובן.

ייעוץ מקצועי וסבלני ללא כל מחויבות

כשאתם משלמים עבור רשתות לחלונות מחיר אטרקטיבי, נהנים מהגעתו של מתקין רשתות לחלונות עם ניסיון רב וכן מרשת לחלון באיכות גבוהה מאוד, התוצאה היא יחס עלות-תועלת משתלם להפליא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי ומקיף, בסבלנות מלאה מצידנו וללא כל מחויבות מצדכם, ואם תרצו גם הצעת מחיר עבור רשתות לחלונות בדיוק כפי שאתם צריכים.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא רשתות לחלונות:

האם כשמזמינים מספר רשתות לחלונות מחיר כל רשת יהיה נמוך יותר?

בהחלט – ובאופן כללי א.מ.ש אלומיניום גובה כאמור מחירים אטרקטיביים מאוד על כל סוגי הרשתות (וגם על שירותים אחרים כגון התקנת תריסים או שערים מאלומיניום).

למה לבחור בנו?

בזכות הניסיון, המקצועיות, הזמינות הגבוהה, המחירים האטרקטיביים וגם ההקפדה על עבודה מסודרת ונקייה כך שבכלל לא תרגישו בנו – אלא רק באותה רשת לחלון שבחרתם להיעזר בה כדי ליהנות מבית נקי ממזיקים שונים.

האם ניתן לנקות רשת חלונות?

בהחלט. אפשר לעבור עליה עם מטלית רטובה ועוד אופציה היא להוציא אותה מהמסגרת, לשטוף באמבטיה או במקלחון, להמתין לייבוש מלא ולהחזיר אותה למקומה.