שערים מאלומיניום

שערי אלומיניום מספקים פרטיות מוחלטת וביטחון מלא לבתים פרטיים, ועוד דרך נפוצה לנצל את כל היתרונות של שער אלומיניום היא לצורך מניעת כניסת גורמים לא מורשים לחנייה.

א.מ.ש אלומיניום מייצרת שערים מאלומיניום כבר למעלה מ-20 שנים, כך שבחברה הצטבר ניסיון רחב היקף במיוחד – ניסיון שמתורגם לייעוץ מקצועי שיעזור לכם לבחור את האופציה המתאימה ביותר לצרכים הספציפיים שלכם, לייצור של שער שיחזיק מעמד שנים רבות מאוד ולהתקנה מקצועית ומדויקת. בנוסף, אנחנו גובים עבור שערי אלומיניום מחיר הוגן ביותר – כך שהתוצאה היא יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד מבחינתכם.

שער אלומיניום קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

*** שימו לב – לאור המצב, אנחנו לא מייצרים שערים כרגע. נא לא לפנות אלינו בנושא זה ***

✔️ שערי אלומיניום מעוצבים שלא רואים בשום מקום אחר!

✔️ הזמינו שער אלומיניום לגינה, לחניה ולחצר

✔️ ייצור שערים מאלומיניום לבית בהזמנה לפי מידה

✔️ 5 שנות אחריות על כל שער כניסה לבית פרטי מאלומיניום!

✔️ אספקה והתקנה מהירה של שערים וגדרות אלומיניום

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

✔️ שערי אלומיניום מחיר למטר הכי משתלם בארץ!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לשערים מאלומיניום:

ניסיון נרחב ואחריות מלאה על כל שער אלומיניום

שערי אלומיניום בסטנדרט גבוה הם תוספת מבורכת לכל בית פרטי, חצר, חנייה, מפעל, כניסה לישוב וכל מקום אחר שבו נדרשת חציצה שתאפשר שליטה על זהות הנכנסים פנימה. היכולת שלנו להבטיח מקסימום איכות נשענת על ניסיון של כאמור למעלה משני עשורים בתחום – ניסיון שכולל ייצור חלונות, תריסים, פרגולות אלומיניום, ויטרינות וכמובן שערים וגדרות מאלומיניום, כולם בהתאמה מדויקת למידות הדרושות ובכל גודל רצוי.

בנוסף, מאחר שיש לנו מפעל אלומיניום אנחנו שולטים באופן מוחלט בתהליך הייצור ובאיכות חומרי הגלם – והתוצאה – בהתאם. הצוותים שלנו מיומנים מאוד בביצוע התקנות של כל סוגי השערים, בכל מקום, כולל במצבים שבהם ישנם אילוצים שונים כתוצאה מתוואי השטח.

בזכות כל אלה, אנחנו מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה – גם על התקנת שערים מאלומיניום וגם על תיקונים שונים כשנוצר בכך צורך.

שער אלומיניום לחניה בוילה

היתרונות העיקריים של שערים מאלומיניום

עבור שערים וגדרות אלומיניום הוא חומר גלם אידיאלי, וזאת בזכות 5 היתרונות המשמעותיים הבאים:

א. חוזק

האלומיניום הוא מתכת קלת משקל אבל חזקה מאוד. בהתאם לכך, שערים לחצר מאלומיניום וגם שערים למטרות אחרות הם מכשול יציב שמספק את הביטחון הדרוש.

ב. משקל קל

בזכות המשקל הקל של חומר הגלם הפופולרי שערים חשמליים מאלומיניום לא זקוקים למנוע עוצמתי מאוד ביחס לגודל השער. הרווח הוא חיסכון של ממש בעלות המנוע ולכן במחיר השער כולו.

ג. עמידות

אלומיניום הוא אחד מחומרי הגלם העמידים ביותר, ובפרט הוא לא מתרגש מרטיבות. בניגוד לברזל שעלול להתפורר עקב קורוזיה ולעץ שעלול להתעוות עקב חשיפה למים, אלומיניום יכול להירטב או להימצא בסביבה עם לחות גבוהה ולא נגרם לו שום נזק. בהתאם, כשמחפשים שער כניסה אלומיניום הוא חומר גלם מומלץ.

ד. חומר גלם נוח לעיבוד ולכן זול

האלומיניום הוא חומר הגלם החשיל ביותר אחרי הזהב, ולכן נוח מאוד לעבד אותו לכדי מוצרים שונים – חלונות אלומיניום, תריסים, ויטרינות, פרגולות אלומיניום דמוי עץ ועוד. נוחות העיבוד באה לידי ביטוי גם בעלות של המוצר ולכן ניתן לגבות עבור למשל שער כניסה מאלומיניום מחיר אטרקטיבי.

ה. אסתטיות

במאה ה-21 כל בחירה כמעט מושפעת גם מהשיקול האסתטי. לאלומיניום יש נוכחות שקטה ונעימה, ולכן הוא משתלב היטב בכל מקום – עוד סיבה טובה לבחור שער אלומיניום לחניה. בנוסף, ניתן לצבוע את המתכת בכל גוון רצוי, ולכן כשהמטרה היא שער כניסה לבית פרטי אלומיניום הוא אופציה מעולה שמאפשרת להגיע לעיצובים מרשימים.

שימוש באלומיניום איכותי

מחירים משתלמים!

5 שנות אחריות

הסוגים השונים של שערי אלומיניום

חלוקה אחת של שערים מאלומיניום היא בהתאם למטרה – שער כניסה לבית פרטי, שער אלומיניום לגינה, שער לחניה, שער בכניסה למפעל או לישוב וכו'.

חלוקה שנייה היא בהתאם לסוג מנגנון הפתיחה: ישנם שערים חשמליים מאלומיניום וישנם שערים ידניים. במרבית המקרים, מומלצת האופציה החשמלית שחוסכת זמן וטרחה בכל פעם שפותחים וסוגרים את השער, ובפרט כשמדובר על שער גדול ולכן גם יחסית כבד (בדומה לאופציה של פרגולות אלומיניום חשמליות שמעניקות שליטה מלאה במקסימום נוחות בהתאם למזג האוויר ולצורך בהצללה).

החלוקה החשובה ביותר היא לפי אופן הפתיחה. הסוגים העיקריים הם שער הזזה (שנקרא גם שער נגרר), שער כנפיים (שנפתח כלפי חוץ או כלפי פנים, בהתאם לתנאי השטח, והוא רלוונטי במקרים שבהם אילוצים שונים מונעים התקנת מסילה) ושער מתרומם (כמו תריסים חשמליים, בכניסה לחנייה מקורה). בחירת אופן הפתיחה של שער אלומיניום מחייבת גם היא ניסיון כדי להבטיח שימוש נוח בהמשך – עוד סיבה לבחור בא.מ.ש אלומיניום לצורך הפרויקט.

תמונות של שערי אלומיניום שייצרנו והתקנו:

איך אנחנו גובים עבור שערי אלומיניום מחיר הוגן מבלי להתפשר על האיכות?

עבור כל מי שמחפש שער כניסה מאלומיניום מחיר המוצר וההתקנה הם כמובן שיקול משמעותי. אנחנו גובים עבור כל הסוגים של שערי אלומיניום מחיר אטרקטיבי במיוחד, מבלי להתפשר על האיכות, כולל כשההזמנה היא של שערי אלומיניום מעוצבים, וזאת בזכות ההתנהלות היעילה מאוד שלנו. כמו כן, ברור לנו לגמרי שלקוחות מרוצים – גם מהמוצר, אותו שער אלומיניום שנבחר על-ידיהם, גם מהשירות וגם מהמחיר – הם נכס משמעותי שמבטיח הצלחה ארוכת טווח.

בטבלה הבאה תוכלו לראות את טווחי העלויות של האופציות המבוקשות ביותר. לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולספר לנו מה בדיוק אתם צריכים ורוצים.

 

כמה עולים שערים חשמליים מאלומיניום עם מסילה?

800-1,200 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל ההתקנה.

מה המחיר של שער אלומיניום לחניה שנפתח כלפי פנים או כלפי חוץ?

600-800 ש"ח

מחיר למ"ר.

כמה צריך לשלם עבור שערים לחצר מאלומיניום צבוע?

900-1,100 ש"ח

מחיר למ"ר, עבור גוונים מיוחדים תיתכן תוספת מחיר קלה.

מהי העלות של שער כניסה לבית מאלומיניום?

700-1,000 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל בחירה מלאה לגבי מידת השקיפות ואפשרות לבחור שערי אלומיניום מעוצבים.

מהם המחירים של שערים וגדרות אלומיניום?

 

עבור גדרות אלומיניום טווח המחירים הוא 600-850 ש"ח למ"ר, ויש להוסיף עלות זו למחיר השער עצמו.

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא שערי אלומיניום:

איך קבלן אלומיניום מתקין שערים מאלומיניום?

השלב הראשון הוא מיפוי צרכים כדי להחליט איזה שער אלומיניום יתאים. לאחר מכן, קבלן האלומיניום יבצע מקיפות ומדויקות ויבחן את הצורך בעבודות הכנה – למשל יישור הקרקע לקראת הוספת שער אלומיניום לגינה. לאחר ייצור השער המתאים, יגיע צוות מיומן ויבצע את ההתקנה תוך שמירה על הסדר והניקיון – ותוך זמן קצר כבר תוכלו ליהנות מאותו שער כניסה אלומיניום שהזמנתם.

האם ניתן לשלב עם האלומיניום חומרי גלם נוספים?

כן. הניסיון הרב שלנו בביצוע עבודות אלומיניום מכל הסוגים מאפשר יצירת שערים ייחודיים – כך למשל עבור שער כניסה לבית פרטי אלומיניום בשילוב ברזל או זכוכית עשוי ליצור מראה מעניין מאוד. באופן כללי, תוכלו לקבל  שערים לבית מאלומיניום בשילוב כל חומר אחר שתרצו.