תיקון חלונות ממ”ד ושדרוגם

יש להבין שבעוד שחשוב ביותר לתקן כל חלון שאינו סגור הרמטית כראוי, הרי כשמדובר בחלון ממ”ד הרי שהחשיבות פי כמה קריטית, ולו בשל מהות החדר. כידוע לכל, הממ”ד אמור לספק מרחב מוגן עבור דיירי הבית, ועל כן לא רק הקירות צרכים להיות חסינים ועמידים במיוחד, אלא גם החלונות צרכים להיות אטומים לחלוטין מפני גזים מסוכנים ויש לבצע תיקון ושדרוג חלונות ממ”ד – אם עבור הבטיחות שלכם, אם עבור השקט הנפשי שלכם ואם עבור היכולת לקבל טופס 4 עבור בית חדש.

מהן הבעיות הנפוצות של תיקון ושדרוג חלונות ממ”ד?

אי לכך טוב לדעת שגם אם חלון הממד אינו מותקן כראוי יש מה לעשות בנידון, ואין זה משנה אם מדובר בחלון שנפתח באופן אופקי או אנכי, ואף אין זה משנה אם מדובר בבעיה שנוגעת לאופן האיטום, ליכולת השליטה בחלון, אם מקור הבעיה מצוי בידית, אם יש צורך בכיוון מחדש עקב שקיעת החלון, אם החלון אינו מצליח להינעל, הציר נשבר וכדומה, וזאת כי חברת “אלוני אלומיניום” יודעת לסדר כל תקלה שנוגעת לתחום וכמובן שעל הצד הטוב ביותר ובאופן מהיר ואדיב.

שדרוג החלון הקיים

חשוב ביותר לזכור שהממ”ד אינו חדר שמשמש רק בעת מצוקה, אלא ממ”ד משמש כחדר חיוני עבור מגוון צרכים משתנים – אם כחדר שינה ואם כחדר עבודה. אי לכך, גם אם רכשתם דירה בה החלון של הממ”ד אינו נוח עבור הצרכים שלכם (או עבור העיצוב הרצוי), טוב לדעת שניתן לשדרג את חלון הממ”ד הקיים. כיצד? ניתן להתקין חלון שמאפשר פתיחה מכמה שיותר כיוונים – הן מלמעלה והן לשני הכיוונים, כך שניתן לוודא שבעת פתיחת החלון אין סכנה שהראש של הילדים יקבל מכה מהפינה, ניתן יהיה לבחור לאוורר את החדר רק מהפתח העליון ואף אין בעיה של מקום בעת פתיחת החלון אל תוך החדר (בשל מיקום בעייתי של רהיטים). כמו כן, ניתן להוסיף תריסים חשמליים או רגילים ואף לשנות צבע של מסגרת.

בעיית בטיחות לצד עובש וחוסר נוחות

לצד סכנה מהותית לשלום דיירי הבית, יש לקחת בחשבון שחלון ממ”ד תקול גם עשוי להעיב במגוון מישורים נוספים. כך למשל חלון ממ”ד תקול עשוי להכניס משב רוח מטריד, עשוי לאפשר לגשם לחדור פנימה וכמובן שהוא גם עשוי להוביל לבעיית רטיבות ומכאן שגם לבעיית עובש, בקטריות ובאופן כללי לנזק רב לריהוט שבקרבת מקום. לאור כל זאת טוב לדעת שאין להישאר חסרי אונים, אלא יש לדעת שכל עוד פונים אל החברה הנכונה אתם בדרך ליהנות מחלון ממ”ד שמתפקד כראוי.

תיקון חלונות ממ"ד

בחינה מקצועית

על מנת לטפל נכונה בבעיה, יש לדעת לאבחן את מקור הבעיה. לשם כך יש לבחון את המשקוף, את אחיזת הברגים ובאופן כללי יש לעבור היטב על כלל הפרמטרים. בנוסף יש להחזיק בציוד ייעודי עבור תיקון, יש צורך בניסיון עשיר בתחום, להכיר את כלל הסוגים והיצרנים השונים, יש צורך לדעת לשנות כיווני פתיחה, להחזיק חלקים מקוריים עבור תיקון ואף יש צורך שהחברה תחזיק בכול האישורים הנחוצים ואף תיישר קו עם כלל התקנים.

כתובת אחת

אם גם אתם מחפשים בימים אלו אחר כתובת מבטיחה עבור תיקון חלונות ממ”ד או חלונות אלומיניום, הרי שאתם מוזמנים לפנות אל חברת “אלוני אלומיניום”, ולו כיוון שמדובר בחברה בעלת עשרים שנות ניסיון, בחברה שמחזיקה בכול האישורים הנחוצים, מקפידה על רמה גבוהה של איכות, בעלת ניסיון עשיר מול תאגידים ולקוחות פרטיים, מחזיקה מחלקה ייעודית עבור תיקון ושדרוג חלונות ממ”ד, החברה יודעת להציע שירותים תיקון סביב השעון – תיקון תריסים חשמליים בתל אביב או ברמת גן, תיקון חלונות ממ”ד ועוד, הצוות מאוד אדיב, המיכון הכי מתקדם שניתן למצוא בשוק, הצוות מוכן מראש עבור כל תרחיש אשר עשוי לצוץ, אין פשרות לגבי איכות החלקים ובנוסף מדובר בצוות נעים אשר אינו עוזב את בית הלקוח לפני שווידא שביעות רצון מלאה ואף השאיר מספר טיפים חשובים אשר עוזרים להימנע מחזרתה של הבעיה.