תיקון תריסים בחיפה

תיקון תריסים בחיפה הוא שירות שמחייב היכרות טובה עם כל סוגי התריסים הקיימים, ניסיון נרחב בזיהוי בעיות שונות ומציאת הפתרון הנכון לכל צורך, זמינות גבוהה כדי שתוכלו לחזור וליהנות מהתריס תוך זמן קצר וגם אדיבות וסבלנות כמו בכל שירות. עם א.מ.ש אלומיניום – חברה בעלת ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום, גם בתיקון תריסים וגם בהתקנתם – אתם יכולים לדעת בוודאות שמתקיימים כל המרכיבים החשובים הנ"ל, ושבנוסף גם המחיר יהיה משתלם מבחינתכם.

תיקון תריסים בחיפה והקריות עושים עם א.מ.ש אלומיניום:

✔️ תיקון כל סוגי התריסים בחיפה: חשמליים, הזזה וגלילה

✔️ למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום

✔️ אחריות מקיפה על כל עבודת תיקון והתקנה

✔️ זמינות גבוהה לביצוע כל סוגי התיקונים

✔️ תיקון תריסים בחיפה מחיר הכי משתלם בשוק!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון תריסים בחיפה:

תיקון תריסים חשמליים בחיפה - באחריות מלאה ועם חלקים מובחרים

כל מי שזקוק לשירות תיקון תריסים בחיפה חושש מפני עבודה לא מקצועית מספיק או כזו שתפתור את הבעיה לזמן קצר בלבד. בפרט כך הדבר כשנדרש תיקון תריסים חשמליים, שבאופן טבעי הם מורכבים יותר מתריסים רגילים.

כשאתם בוחרים בא.מ.ש אלומיניום החששות נעלמים מיד, בעיקר בזכות המקצועיות המרשימה שלנו והעובדה שאנחנו קבלן אלומיניום ותיק. בנוסף, אנחנו מתחייבים לבצע כל תיקון באמצעות חלקים איכותיים של מיטב היצרניות, ולכן גם יכולים להעניק אחריות מלאה ל-5 שנים על כל תריס חדש שאנחנו מתקינים ואחריות של מספר חודשים על כל תיקון שאנו מבצעים.

תיקון תריסים בחיפה ביושרה מוחלטת

דגש חשוב נוסף לגבי כל תיקון תריסים חשמליים בחיפה, כמו גם תריסים עם הפעלה ידנית הוא היושרה המוחלטת שלנו. במקרים שבהם אפשר לתקן את הקיים נעשה זאת, ורק כשאין ברירה נחליף חלק כזה או אחר בתריס. השילוב של המקצועיות והיושרה בא לידי ביטוי גם בהתקנות חדשות – אם למשל החלטתם לבצע החלפת חלונות בחלק מהחללים בבית או בכולם, נוכל לעזור לכם להחליט מה לעשות עם התריסים. אם הבחירה החכמה היא החלפה גם של התריסים, נסייע לכם גם בבחירת התריסים החדשים האופטימליים בכל מסגרת תקציב.

תיקון תריסים בחיפה מחיר זול
תיקון תריסים בחיפה

כמה עולים תיקוני תריסים נפוצים חיפה?

תיקון תריסים בחיפה, כמו גם תיקון תריסים בנתניה, חדרה, כפר סבא ושאר ערי הצפון והשרון, נבחן גם במחיר. מתוך מחויבות מלאה לספק את השירות הטוב ביותר האפשרי, כחלק מהחזון שלנו וההבנה שרק בדרך זו ניתן להגיע להצלחה ארוכת טווח, הצעות המחיר שלנו אטרקטיביות במיוחד. בטבלאות הבאות מפורטים מחירי תיקונים נפוצים לפי סוגי התריסים העיקריים.

עלות תיקון תריס גלילה ידני בחיפה:

כמה צריך לשלם על החלפה של רצועה?

450-550 ש"ח

רצועת ניילון עמידה ואיכותית.

כמה עולה להחליף מנגנון קפיץ?

350-450 ש"ח

מנגנון תחתון / עליון. עבור מנגנון כוח התשלום יהיה גבוה בכ-100-150 ₪.

כמה עולה מעצור לרצועה?

400-450 ש"ח

כולל העבודה.

מהו מחיר החלפת שלב בתריס גלילה ידני?

350-550 ש"ח

להחלפה של עד 5 שלבים.

מחיר תיקון תריס גלילה חשמלי בחיפה:

מהו המחיר של תיקון תריסים חשמליים בחיפה עם נתק בין שלבים?

350-600 ש"ח

המחיר כולל את כיוון המנוע הנדרש.

כמה עולה כיוון תריס חשמלי?

400-550 ש"ח

 

מהי העלות של שחרור תריס חשמלי תקוע בחיפה?

400-800 ש"ח

 

כמה צריך לשלם על החלפת רצועה בתריס חשמלי?

450-550 ש"ח

 

מחירי תיקון תריס הזזה בחיפה:

מהו מחיר החלפת שלבים שבורים?

150-300 ש"ח

עלות שלב אחד. כל שלב נוסף: 10-20 ₪, לא כולל מחיר הביקור של הטכנאי.

מהי העלות של החלפת ידית המנוף?

350-450 ש"ח

 

כמה צריך לשלם על החלפת גלגלים?

400-500 ש"ח

 

כמה עולה תיקון מסילה?

450-500 ש"ח

 

ייעוץ סבלני והצעות מחיר משתלמות

לכל שאלה נוספת אודות תיקון תריסים בחיפה מכל הסוגים, ניתן לפנות אלינו. תודעת השירות המפותחת של כלל עובדי א.מ.ש אלומיניום מתורגמת למענה סבלני ומפורט וכמובן כזה שמותאם ספציפית לצרכים שלכם. בנוסף, תוכלו לקבל מאיתנו הצעות מחיר משתלמות לגבי תיקון תריסים חשמליים בחיפה, תיקון תריסי הזזה או גלילה ידניים, וכן התקנות תריסים מכל הסוגים: תריסים חשמליים, ידניים, תריסי רפפה, תריסי אור ועוד.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות על תיקון תריסים בחיפה:

למה לבחור דווקא בכם לתיקון התריסים שלי בחיפה?

יש לנו מספר צוותי תיקונים שפרושים באיזור חיפה והצפון וזמינים באופן מיידי לביצוע תיקוני תריסים וחלונות מכל הסוגים. מעבר לכך, יש לנו 20 שנות ניסיון בתחום והמחירים שלנו הם מההוגנים בשוק.

מהן התקלות שאתם יודעים לתקן?

אין תקלה שאנחנו לא יודעים לתקן: החל מכיוון מנוע בתריס חשמלי, דרך החלפת רצועה בתריס גלילה ידני ועד החלפת שלות ושלבים שבורים בתריסי הזזה – הכל אנחנו עושים, וגם מעניקים אחריות על התיקון.