תיקון תריסים

תקלה בתריס עלולה לשבש במידה ניכרת את שגרת החיים המוכרת והנוחה. בהתאם לכך, המפתח הראשון לשירות תיקון תריסים מקצועי הוא זמינות גבוהה. המפתח השני הוא היכרות מעמיקה עם כל סוגי התריסים הקיימים ועם כל סוגי התקלות, ועוד מפתח חשוב לפתרון מוצלח לטווח הארוך הוא שימוש בחלקי חילוף מובחרים. עם א.מ.ש אלומיניום מובטחים לכם כל המרכיבים הנ"ל, ועוד מרכיב חשוב: תיקון תריס מכל סוג שהוא במחיר משתלם מאוד.

תיקון תריסים עושים עם א.מ.ש אלומיניום

✔️ תיקון תריסים מכל הסוגים: חשמליים, גלילה, הזזה, אור, רפפה ועוד

✔️ תיקון תריסים בכל רחבי הארץ

✔️ טכנאי תריסים מקצועיים ואדיבים

✔️ תיקון תריסים במחירים אטרקטיביים!

✔️ מתקן תריסים עם 20 שנות ניסיון

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון התריס:

תיקון תריסים במקצועיות כבר למעלה מ-20 שנה

תיקון תריסים איכותי, כזה שמבטיח ללקוח ראש שקט לטווח ארוך וגם מקיים את ההבטחה, מחייב ניסיון עשיר. לנו יש ניסיון של יותר מ-20 שנות פעילות בתחום, ובהתאם לכף כבר ביצענו את כל סוגי העבודות האפשריות: תיקון תריסים ישנים, החלפת מנוע בתריס חשמלי, החלפת המנגנון שמגלגל את הרצועה, החלפת שלות, החלפת שלבים בלויים, שחרור תריס גלילה תקוע, החלפת רצועה שנקרעה בתריס גלילה ידני, תיקון נתק בין שלבים ועוד ועוד.

בזכות הניסיון שצברנו לאורך שנות פעילות החברה, אנחנו יודעים לזהות כל תקלה במהירות והכי חשוב – ברמת דיוק מירבית. בזכות ההקפדה על למידה מתמדת וההיכרות עם כל המוצרים החדשים והמתקדמים בעולם התריסים אנחנו גם יודעים מהו הפתרון האופטימלי לכל בעיה – ובזכות המיומנות של כל טכנאי תריסים של החברה גם יישום הפתרון מתבצע ללא רבב, בהתחייבות.

ביצוע כל התיקונים לכל סוגי התריסים:

חלקים איכותיים ותשומת לב מלאה לכל פרט במהלך כל תיקון תריס

כשאיש מקצוע של א.מ.ש אלומיניום מתקן תריסים – בין אם מדובר בתריס הזזה, תריס חשמלי או תריס גלילה ידני – הוא מקדיש תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט, כך שהתוצאה תהיה תריס תקין לחלוטין שממלא את תפקידו באופן מושלם במשך שנים רבות.

עוד תורמת לאיכות התוצאה בכל פעם שנדרש תיקון תריסים איכות חלקי החילוף. אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בחלפים הטובים ביותר לכל מטרה – רצועות, מתגים, ידיות מנוף, גלגלים למסילות וכמובן שלבים, גם כשמדובר בשלבי פלסטיק וגם כשנדרשים שלבי אלומיניום משוך, אלומיניום מוקצף או שלבי אור. השילוב של העבודה המקצועית ושל חלקי החילוף האיכותיים שלנו מוביל למצב של תריסים חדשים אחרי התיקון שלנו.

תיקון תריסים ישנים וחדשים
תיקון תריס גלילה רפפה

תיקון תריסים במחיר אטרקטיבי

גם עם כל האיכויות הנ"ל אנחנו מציעים תיקון תריסים במחיר אטרקטיבי מאוד. איך אפשר לבצע תיקון תריס עם חלקי חילוף איכותיים בעלות נמוכה? בזכות היעילות הגבוהה והעובדה שכל טכנאי תריסים שעובד אצלנו הוא בעל ניסיון של שנים רבות, ולכן לא מבזבז זמן יקר על ניסיונות להבין מהי הבעיה ועל פתרונות לא נכונים.

בטבלה שלפניכם מפורטים טווחי המחירים עבור הפעולות השונות שמבוצעות במסגרת תיקון תריסים אצלנו. אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל עבור כל סוג של תיקון תריסים מחיר בהתאמה מלאה למאפיינים הספציפיים אצלכם.

מחיר החלפת שלב בתריס הזזה

350-450 ש"ח

עבודה + השלב עצמו (מחיר לשלב אחד)

מחיר החלפת שלב בתריס חשמלי

450-550 ש"ח

בהתאם לסוג השלב, כולל 2 ביקורים, אחד למדידה ואחד להתקנה

עלות תיקון תריס הזזה עם מסילות שבורות

400-500 ש"ח

כולל מסילות חדשות

עלות החלפת זוג שלות בתריסי הזזה

350-450 ש"ח

השלות הן החלקים שמחזיקים את התריס. המחיר כולל את עלות ביקור טכנאי התריסים.

מחיר החלפת מנגנון בתריס גלילה ידני

400-500 ש"ח

מנגנון תחתון או עליון

מחיר תיקון תריס גלילה ידני כשהבעיה היא הרצועה

400-500 ש"ח

כולל במקרים שבהם נדרשת החלפת הרצועה

עלות הוספת מעצור לתריסי גלילה

350-400 ש"ח

המחיר כולל את עלות ביקור הטכנאי

מחיר תיקון תריסים חשמליים שיש בהם נתק בין 2 שלבים

400-600 ש"ח

המחיר כולל את עלות ביקור הטכנאי ותלוי במורכבות הבעיה

עלות כיוון מנוע בתריס חשמלי

400-500 ש"ח

בחלק מהמקרים אחרי שטכנאי מתקן תריסים חשמליים הוא יבצע כיוון מנוע כחלק מהשירות

מחיר שחרור תריס גלילה תקוע

450-800 ש"ח

באופן טבעי העלות של תיקון תריסים חשמליים תקועים נמצאת בחלק העליון של הטווח, ואילו תיקון תריס גלילה ידני יעלה עד 400 ש"ח

עלות החלפת מתגי הפעלה

350-450 ש"ח

המחיר כולל את עלות ביקור הטכנאי

*** עלות תיקון תריסים ישנים או חדשים עשויה להיות שונה מהמצוין בטבלה, בהתאם לסוג התריס והמרחק שלכם מאיתנו.

למידע נוסף על מחירים, עברו לעמוד מחירון תיקון התריסים שלנו >>

תיקון תריסים תוך כדי שמירה על יושרה מוחלטת

דגש חשוב נוסף מבחינתנו הוא יושרה מלאה מול הלקוחות שלנו. כך למשל כשעל הפרק תיקון תריסים ישנים תוכלו לדעת בוודאות שנמליץ על החלפת התריסים רק אם אין שום אפשרות לתקן או כשעלות התיקון הופכת את ההתקנה של תריס חדש לאופציה משתלמת יותר.

באופן דומה, כאשר איש אלומיניום שלנו מתקן תריסים מכל סוג שהוא, הוא מבצע אך ורק את הפעולות ההכרחיות, וזאת לאחר בדיקה יסודית של כל חלקי התריס.

טכנאי תריסים מיומן בזמינות גבוהה

אם גם אתם מחפשים שירות תיקון תריסים במחיר אטרקטיבי ובאיכות ללא פשרות, עם טכנאי שכבר מתקן תריסים שנים רבות מאוד ועם חלקי החילוף הטובים ביותר – הגעתם למקום הנכון. אתם מוזמנים להתקשר אלינו, או להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר, ובכל מקרה תוך זמן קצר תקבלו הצעת מחיר משתלמת ואת האפשרות לתקן את התקלה במהירות ובאחריות.

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון תריסים:

ביצוע כל התיקונים לכל סוגי התריסים:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תיקון תריסים:

למה לבחור דווקא בכם לתיקון התריסים שלי?

יש לנו 20 שנות ניסיון בתחום, במהלכן צברנו ידע בתיקון של כל סוגי התריסים: הזזה, חשמליים, גלילה, רפפה, תריסי אור ועוד. בנוסף, יושרה, אמינות והגינות הם הערכים שמנחים את צוותי התיקונים שלנו ואנחנו זמינים לתיקונים בכל רחבי ישראל.

מה המחירים לתיקון תריסים אצלכם?

כמובן שלכל תקלה יש את המחיר שלה, אבל אנחנו יכולים להתחייב למחיר הוגן ביחס למחיר השוק. חשוב לנו לספק שירות טוב ואיכותי, מבלי לגרום לכם להתבאס על הסכום שאתם צריכים לשלם לטובת העניין.