תיקון תריס גלילה

תריסי גלילה, גם אלה הידניים וגם אלה החשמליים, הם מוצר נפוץ מאוד וגם חיוני מאוד. כל עוד הם ממלאים את תפקידם, בדרך כלל הם פשוט נמצאים בצמוד לחלון בלי למשוך יותר מדי תשומת לב – אבל אם ישנה בעיה כלשהי שמונעת את השימוש בהם, נגרמת פגיעה משמעותית באיכות החיים. בהתאם לכך, תיקון תריס גלילה הוא משימה למקצוענים בלבד. א.מ.ש אלומיניום מבצעת תיקון תריסים מכל הסוגים כבר יותר מ-20 שנים ולכן יכולה להבטיח (וגם לקיים!) פתרון יעיל תוך זמן קצר ובמחיר אטרקטיבי הן בתריסי גלילה והן בתריסים מסוגים אחרים.

תיקון תריסי גלילה עושים עם א.מ.ש אלומיניום

✔️ תיקון תריס גלילה ידני של פעם עם רצועה

✔️ תיקון תריס גלילה חשמלי מכל סוג

✔️ תיקון תריסי גלילה בפריסה ארצית רחבה

✔️ טכנאי תריסים מקצועיים ומנוסים

✔️ תיקון תריסי גלילה במחירים אטרקטיביים!

✔️ 20 שנות ניסיון בתיקון תריסים

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון תריסי גלילה:

תיקון תריס גלילה בזמינות גבוהה ובמקצועיות רבה

שירות תיקון תריס גלילה ידני או חשמלי נבחן גם על-פי מידת הזמינות שלו. גם במבחן זה אנחנו מצטיינים, כולל מסוגלות להגיע ללקוחות שזקוקים למענה דחוף מהרגע להרגע. הניסיון רחב ההיקף שצברנו במהלך שני העשורים של פעילותנו בתחום ואינספור התיקונים וההתקנות שביצענו במקומות רבים מאוד מתורגם ליכולות מקצועיות גבוהות: גם זיהוי מהיר של הגורם לתקלה וגם מציאת הפתרון האופטימלי.

בנוסף, הצוותים שלנו מבצעים את התיקון עצמו בזריזות (שלא באה על חשבון הדייקנות והמקצועיות) – על-מנת שתוכלו לחזור לשגרת החיים הרגילה שלכם, מבלי לזכור בכלל שהזדקקתם לשירות של תיקון תריס גלילה.

תיקון תריס גלילה חשמלי עם חלקי החילוף האיכותיים ביותר שיש

כל תיקון תריס גלילה חשמלי, וכמובן גם כל תיקון של תריסי הגלילה הידניים, מתבצע בעזרת חלקי חילוף איכותיים של היצרנים המובילים בתחום. במרכיב הזה של השירות שלנו באות לידי ביטוי יכולות הייצור הגבוהות שלנו וההיכרות המצוינת עם עולם התריסים במקרים שבהם נדרשים חלקים ספציפיים. 

בהתאם, כל פריט שבו נשתמש – שלבים, שלות, מסילות, רצועות (במקרה של צורך בהחלפת רצועת תריס), מנגנונים וכו' – יבצע את החלק שלו בהרמת התריסים והורדתם באופן מושלם לטווח ארוך מאוד.

תיקון תריס גלילה מחיר משתלם
תיקון רצועה בתריס גלילה

תיקון תריס גלילה במחיר משתלם

גם כשחשוב מאוד למצוא פתרון מקצועי בהקדם, עבור כל מי שזקוק לשירות תיקון תריס גלילה מחיר העבודה והחלקים הוא כמובן שיקול רלוונטי. א.מ.ש אלומיניום ידועה גם בהצעות המחיר האטרקטיביות שלה – אנחנו מבצעים כל תיקון תריס גלילה חשמלי או ידני בעלות משתלמת גם ביחס לתועלת וגם באופן אבסולוטי, בעיקר בזכות הניסיון שחוסך, גם לנו וגם לכם, זמן יקר ובזכות ההיכרות שלנו עם כל הפתרונות האפשריים.

בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווח המחירים עבור הפעולות המבוקשות ביותר בעבור תיקון תריסי גלילה:

עלות תיקון תריס גלילה ידני עם רצועה קרועה

400-550 ש"ח

מחיר תיקון הרצועה או החלפתה, כולל הביקור

מחיר תיקון תריס חשמלי תקוע

450-800 ש"ח

כולל כיוון מנוע במידת הצורך. למידע נוסף לחצו כאן.

עלות תיקון תריס גלילה שהמנגנון שלו תקול

350-500 ש"ח

מנגנון תחתון או עליון בתריס גלילה ידני

מחיר תיקון תריס גלילה חשמלי כשיש בעיה בשלבים

400-700 ש"ח

השירות כולל שני ביקורים, אחד לבדיקה ומדידות והשני להתקנת השלבים החדשים

מחיר תיקון נתק בין שלבים של תריס חשמלי

400-700 ש"ח

כולל כיוון מנוע

עלות תיקון תריס גלילה ידני שנתקע

350-550 ש"ח

המחיר כולל את ביקור הטכנאי

מחיר הוספת מעצור לתריסי גלילה

350-450 ש"ח

כולל החלקים

* מחיר תיקון תריס גלילה ספציפי עשוי לחרוג מהטווח שצוין בטבלה כשמדובר על נסיבות יוצאות דופן, וכן בהתאם למרחק שלכם מאיתנו.

למחירון תיקון התריסים המלא שלנו >>

שירות תיקון תריסי גלילה אדיב ואחריות מלאה על כל עבודה

תיקון תריס גלילה ידני או חשמלי הוא שירות שלא כל חברה יודעת לבצע באופן מקצועי באמת. אם אתם רוצים פיתרון לטווח ארוך, כזה שיספק ראש שקט באמת, ובנוסף חשובה לכם איכות השירות – אנחנו הכתובת עבורכם.

כל תיקון שלנו מתבצע תוך הקפדה על עבודה מסודרת ונקייה, הקפדה על הגעה בזמן שתואם אתכם, הקפדה על חלקי חילוף מובחרים והקפדה על יושרה מלאה. בנוסף, מובטח לכם תיקון תריס גלילה במחיר משתלם ומענה סבלני ומפורט לכל שאלה ובקשה.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים או פשוט להתקשר אלינו – ותריס הגלילה שלכם יחזור להיות תקין לחלוטין תוך זמן קצר!

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תיקון תריס גלילה:

למה לבחור דווקא בכם לתיקון תריסי הגלילה שלי?

עם 20 שנות ניסיון בתחום התריסים, אין תקלה בתריסי גלילה שאנחנו לא יודעים לפתור: מהחלפת מנגנון, דרך החלפת רצועה קרועה ועד החלפת שלבים – הכל אנחנו יודעים לפתור במהירות ובמקצועיות. מעבר לכך, אנחנו מספקים שירות בפריסה ארצית רחבה ובמחירים הוגנים.

מה המחירים לתיקון תריסי גלילה אצלכם?

מחיר כל תיקון מושפע כמובן מהתקלה עצמה, כך שלהחלפת רצועה תהיה עלות שונה מהחלפה של מספר שלבים בתריס למשל. עם זאת, אנחנו מתחייבים למחירים הוגנים ומשתלמים ומספקים את השירות באופן מהיר במיוחד