כאשר מגיע החורף מעסיקה אותנו בראש ובראשונה שאלת חימום הבית. ישראל אמנם אינה מהמדינות הקרות בעולם, אך בשיא החורף הבתים מתקררים מאוד וחימום הבית הופך להיות חשוב במיוחד. כדי לחמם את הבית, את הדירה או את בית העסק, בידוד טוב הוא חיוני, וכדי לבודד היטב את החלונות האלומיניום בביתכם אתם זקוקים לתריסים טובים. ההמלצה הטובה ביותר היא תריסים חשמליים, המבודדים היטב מהאוויר הקר של החורף. החורף הזה, בין אם אתם עוברים לבית חדש, משפצים את הקיים או שסתם החלטתם שהגיע הזמן לתריסים חשמליים חדשים טובים, אספנו בשבילכם שבע סיבות לבחור בתריסים חשמליים לחורף.

 

תריסים חשמליים לחורף- הכינו את ביתכם לחורף

 

תריסים חשמליים לחורף

 

7 סיבות לבחור בתריסים חשמליים לחורף הזה:

שוקלים להתקין תריסים חשמליים בבית, בדירה או בבית העסק? קיימות סיבות רבות לבחור בתריסים חשמליים. במיוחד לכבוד עונת החורף בחרנו עבורכם את הסיבות החשובות ביותר לבחירת תריסים חשמליים לחורף לבית או לעסק:

  1. בידוד מקסימלי – בעזרת תריסים חשמליים לחורף, תוכלו להשיג בידוד מקסימלי ולשמור את החום בפנים ואת הקור בחוץ. לעומת חלונות ללא תריסים, התריסים החשמליים מבודדים בין חום לקור. בחורף, כאשר רוצים לשמור את החום בפנים ואת הקור בחוץ, התריסים החשמליים עוזרים במיוחד. ובחורף הבידוד חשוב במיוחד בלילה, כאשר הטמפרטורות נמוכות ביותר. גם בחורף וגם בקיץ, כשאתם מפעילים חימום או קירור, אתם רוצים שהאוויר החם או הקר לא יברח החוצה. בעזרת התריסים החשמליים, תוכלו להבטיח שהדירה או בית העסק שלכם יהיה נעים במשך כל שעות היום, וכן תוכלו לחסוך בחשמל מאחר והקור או החום לא יברחו החוצה.
  2. חיסכון בחשמל – תריסים חשמליים מאפשרים לכם לחסוך בחשמל. כאשר הבידוד מקסימלי, החום מהחימום בורח החוצה פחות והקור נשאר בחוץ ולא נכנס פנימה, לכן החימום יכול לפעול במתכונת מינימלית ואתם יכולים לחסוך בחשמל ובכסף. כמו כן, בימים שטופי שמש תוכלו לפתוח את התריסים ולהיעזר בשמש כדי לעזור לחמם את הבית.
  3. בטיחות – אם יש לכם ילדים אתם יודעים כמה הם אוהבים לשחק ליד החלון ושיש צורך להקפיד על תיקון חלונות אלומיניום וחלונות רגילים. עם תריסים חשמליים, אתם יכולים לשלוט מתי התריסים פתוחים ומתי הם סגורים, ואת המתג אתם יכולים למקם רחוק מהישג ידם של הקטנטנים.
  4. אסתטיקה – תריסים חשמליים לחורף מגיעים במגוון עיצובים, סגנונות וצבעים. בעזרת תריסים חשמליים תוכלו גם לבחור את כמות האור הנכנסת לתוך החלל וכך לשלוט באווירה בחדרים השונים בבית או בבית העסק. התריסים החשמליים דקורטיבים ויפים, ומתאימים לסגנונות עיצוב רבים ומגוונים. אם ביתכם מעוצב בסגנון מודרני, תעשייתי, קלאסי או כפרי, התריסים החשמליים יתאימו לעיצוב ביתכם ויוסיפו פן עיצובי אסתטי ומעניין.
  5. נוחות – אם תשאלו בעלי תריסי חשמליים שונים, כולם יגידו לכם שנוחות היא אחת מהסיבות העיקריות לבחירת התריסים החשמליים. התקדמות הטכנולוגיה בשנים האחרונות מאפשרת לכם ליהנות מנוחות מירבית בפעולה היומיומית והרפטטיבית (ולפעמים במקומות שקשה להגיע אליהם). תריסים חשמליים מאפשרים לכם לכוונן את התריסים שלכם בלחיצת כפתור, מהבית ומרחוק, ידנית ואוטומטית, בנוחות מירבית.
  6. הגנה על החפצים שלכם – התריסים החשמליים שלכם יכולים לעזור להגן על הרהיטים, על הרצפה ועל יצירות האמנות התלויות על הקירות שלכם מהשמש החזקה שנכנסת לפעמים מהחלון. השמש אמנם יכולה להוסיף המון חום ונעימות לביתכם, אך היא יכולה גם להרוס את הרהיטים, הרצפות ויצירות האמנות שלכם אם התריסים פתוחים בשעות החמות ביותר של היום, אפילו בעונת החורף.
  7. ביטחון – תריסים חשמליים מוסיפים גם לביטחונכם בדירה או בבית העסק שלכם, מאחר והרבה יותר קשה לפרוץ לדירה עם תריסים חשמליים. כאשר התריסים סגורים, יותר קשה לפרוץ לדירה או לבית, כלומר, קיימת הגנה מפריצות ומגנבים. לעומת זאת, כאשר התריסים פתוחים, גנבים יכולים לחשוב שהדיירים נמצאים בבית וזה יכול להרחיק אותם ולמנוע פריצה.

החורף הזה בוחרים בתריסים חשמליים

החורף הזה, נבחר באלוני אלומיניום, שמספקים תיקון תריסים חשמליים בתל אביב, רמת גן ובאיזור המרכז. הבידוד המקסימלי עוזר לחמם או לקרר את הבית ולחסוך בחשמל. התריסים החשמליים גם בטיחותיים יותר ועוזרים לשמור על האסתטיקה של הדירה או בית העסק. הם עוזרים לשמור על נוחות מירבית, מגנים על החפצים שלכם ועוזרים לכם לשמור על הביטחון האישי שלכם. אם תבחרו בעל מקצוע טוב, תגלו כי תריסים חשמליים דורשים פחות תיקונים ותחזוקה לעומת תריסים אחרים.