שירותי תריסים חשמליים בשנת 2018

 

חלונות יפים וכמובן גם תריסים חדישים מעניקים חזות מרשימה ביותר לבית, לדירה או למשרד. התריסים החשמליים בפרט, הולכים ונעשים פופולריים מאוד. הללו, אינם רק שיא העיצוב והיופי אלא גם מעניקים איכות חיים גבוהה יותר בזכות הפעלה פשוטה, פתיחה וסגירה ללא מגע יד אדם. אבל מה עושים כאשר התריסים הללו מתקלקלים? האם זו סיבה למהר, לרוץ ולהחליף? לעיתים יתברר כי כדאי להחליף, אך לפעמים – זה בהחלט מיותר. חברת אלוני אלומיניום מציעה גם השנה שירות תיקונים ברמה גבוהה. בנוסף, לחברה שירותים משלימים, ביצוע עבודות אלומיניום, תחזוקה ושיפוץ.

 

בשנת 2018 צפויים לא מעט אנשים להיווכח כי התריסים החשמליים כבר לא נראים במיטבם. אחרי הכל, ישנם כאלה שהיו מהראשונים שזיהו את הטרנד והיופי של התריסים הללו שהתיישנו בינתיים. אז אם גם אתם תהיו מאלה שתחוו בקרוב אי נעימות כגון קלקול או תקלה, לא צריך לדאוג. לא צריך להוציא כסף רב על מנת להזמין תריסים חדשים. בזכות השירות המקצועי של חברת אלוני אלומיניום, תוכלו בהחלט לצפות למלאכה ראויה, תיקון תריסים חשמליים במחיר סביר ותוצאות מעולות. בכל קלקול, אם חלק כזה או אחר ניזוק או התיישן – הצוות של אלוני יתקן!

 

משימה לטכנאים מנוסים

 

מלבד חידוש ותיקון של תריסים חשמליים, חברת אלוני מציעה גם שירות איכותי של תיקון חלונות. בבית, במשרד, בחדרי הביטחון או בממ”ד, חלון שבור או פגום זה בהחלט לא נעים. את העבודה מבצע צוות נבחר של אנשי מקצוע מעולים, עתירי ניסיון.

 

נדגיש כי כאשר התקלה קיימת במערכת החשמל של תריסים חשמליים, אנשי המקצוע לא יהיו אך ורק בעלי מלאכה בעלי ידי זהב. במקרה זה, לביצוע העבודה יגיע איש מקצוע בעל הסמכה בחשמל. חשמל זה לא משחק ילדים. מי שאינו רוצה להחמיר את הנזק או חלילה לגרום לקצר, שריפה או הרס מנגנון באופן בלתי הפיך לא ינסה לתקן את התקלה בעצמו. בחברה אלוני אלומיניום ידאגו למענה בדמות טכנאי חשמל בעלי ידע במתח נמוך, אשר מכיר את כל סוגי התקלות והבעיות. הטכנאים, בנוסף למתקיני התריסים המנוסים, ידאגו למענה עבור הלקוחות, עם שירות מהיר ללא עיכובים.

 

אלוני אלומיניום

אלומיניום, חלונות ושירותים נוספים

 

אלוני אלומיניום מציעים שירותים נוספים בתחומי החלונות והתריסים. מה למשל? למשל תיקון חלונות אלומיניום, לרבות חלונות מודרניים ומעוצבים. שדרוג תריסים תקינים, שפשוט כבר לא נראים יפה ומשפיעים לרעה על האסתטיקה שבבית.

 

מחפשים איש מקצוע שיחליף תריס שבור או חלקים מכניים שהימים הטובים שלהם נשארו הרחק מאחור? יש צורך לביצוע תיקון של בקר חשמלי? באלוני יטפלו בכל זאת. בנוסף, ניתן להזמין מגון רחב של שירותים נוספים. שירותי איטום ושירות של החלפת גלגלים לחלון הזזה. שירות של תיקוני ויטרינות באיכות גבוהה וגם התקנת מנגנוני נעילה. מתמחים גם באספקת חלונות וכן מתן שירותי זגגות, אספקת של מעקות אלומיניום ואפילו ההחלפה או התקנה של גגונים מרהיבים במיטב העיצובים.