תריסים מוקצפים

תריס מוקצף הוא אופציה נפוצה מאוד בפרויקטים מכל הסוגים. הסיבה העיקרית לפופולריות שלו היא יחס העלות-תועלת המשתלם, משום שמצד אחד המחיר שלו נמוך בהשוואה לתריס משוך ומצד שני כשקונים אותו מחברה ותיקה ואמינה התריס יתאפיין גם במראה שובה לב וגם בעמידות גבוהה.

חברת א.מ.ש אלומיניום מייצרת תריסים מוקצפים כבר 20 שנים ויותר, ובעלת ניסיון דומה גם בהתקנת תריסים מסוג זה ותיקונים. ההקפדה על שירות מצוין והמחירים הנוחים משלימים עסקה כדאית, ולא בכדי החברה צברה קהל לקוחות רחב לאורך השנים.

תריס מוקצף קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ ייצור תריסים מוקצפים בהתאמה מדויקת לכל מפתח, כולל תריסים לחלונות גדולים

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ אחריות על כל תריס שלב מוקצף ל-5 שנים

✔️ זמני אספקה מהירים

✔️ תריס אור מוקצף ובטיחותי בהתקנה מקצועית

✔️ תריס מוקצף מחיר שווה במיוחד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריס מוקצף:

מה זה תריס מוקצף?

תריס מוקצף הוא תריס שמיוצר מאלומיניום מכופף עם פוליאוריטן מוקצף. האלומיניום, חומר גלם שמתאפיין ביתרונות רבים, עליהם נרחיב בהמשך, מכופף לצורת השלב בגודל הרצוי – למשל 52 מ"מ. מאחר ששכבת האלומיניום דקה יחסית, מוסיפים לכל שלב, באמצעות הזרקה לתוכו, פוליאוריטן מוקצף – שמספק עוד חוסן לתריס וכמו כן משדרג את יכולות הבידוד שלו.

התוצאה: תריסי גלילה חשמליים או ידניים טובים ולא יקרים מדי. בהתאם, ניתן למצוא תריס שלב מוקצף במגוון רחב של פרויקטי בנייה עכשוויים שבהם המטרה היא השילוב הנכון ביותר בין מחיר לתמורה.

תריס מוקצף שלב אור
תריס מוקצף

תריס אור מוקצף - שילוב מנצח

האופציה של תריס מוקצף מקנה למעשה בחירה בין שני סוגי תריסים: תריסי אור ותריסים "רגילים". ההבדל הוא בגודל המרווחים בין השלבים, כשבתריסי האור הם גדולים יותר – ולכן ניתן לסגור תריס אור ועדיין להכניס לחלל כמות גדולה של אור ואוויר וליהנות מפרטיות בלי שהיא תהיה מלווה בחשיכה (כמובן שאפשר גם לסגור לגמרי את התריס, כך שהיתרון הוא חופש בחירה מרבי).

תריסי אור יקרים יותר בהשוואה לאלה ה"רגילים", אבל מאחר ששלבים מוקצפים מוזילים כאמור את העלות הכוללת (בהשוואה לתריסי אור משוכים) השורה התחתונה תהיה מחיר סביר – ותועלת רבה.

שימוש באלומיניום איכותי

מחירים משתלמים

5 שנות אחריות

תריס מוקצף - לדעת בוודאות שבחרתם את התריס הנכון ביותר עבורכם

התקנת תריסים מוקצפים כרוכה בעוד 2 בחירות חשובות בנוסף להחלטה אם להעדיף תריסי אור: בחירה אחת היא מיקומו של ארגז התריס, ובפרט האם הוא נסתר או גלוי, והבחירה השנייה היא של המנוע. מאחר שהשלבים המוקצפים קלי משקל יותר בהשוואה לשלבים משוכים, גם מנוע פחות חזק יצליח להרים ולהוריד את התריס בקלילות.

הניסיון הרב של א.מ.ש אלומיניום – כאמור יותר מ-20 שנים – מתורגם לידע רחב היקף, ולכן נוכל לעזור לכם לקבל את כל ההחלטות הנ"ל. הייעוץ מבוסס על קשב להעדפות של כל לקוח ולקוחה, הבנת המטרה (תריס למרפסת, תריס לחדר ילדים, תריס למטבח וכו'), גודל המפתח ומסגרת התקציב הקיימת.

התקנת תריסים מוקצפים - המקצועיות שמבטיחה עמידות

הניסיון שלנו בא לידי ביטוי גם בהתקנה עצמה של אותו תריס שלבים מוקצפים נבחר. ההתקנה חייבת להיות מדויקת מאוד על-מנת להבטיח – ולקיים – עמידות מרבית. בכל התקנה, וגם בכל תיקון, באה לידי ביטוי גם המחויבות לשירות מוקפד: הגעה בדיוק בזמן שנקבע, עבודה שקטה ויעילה, שמירה על הסדר, השארת החלל כפי שמצאנו אותו בלי שתצטרכו לנקות אחרינו ומענה מקצועי ואדיב לכל שאלה או בקשה.

תיקון תריס שלב מוקצף - עם חלקי החילוף הטובים ביותר שיש

תיקון תריס שלב מוקצף ע"י אנשי המקצוע המנוסים של א.מ.ש אלומיניום מתבצע בעזרת חלקי חילוף איכותיים, וזאת על-מנת שתוצאות התיקון יחזיקו מעמד שנים רבות ככל האפשר. כמו כן, כל המלצה שתקבלו מאיתנו לגבי תיקוני תריסים או החלפתם ניתנת מתוך יושרה מלאה – כדי שגם אתם, כמו אלפי הלקוחות שכבר קיבלו מאיתנו שירות מצוין, תהיו שבעי רצון מכל הבחינות שהרי לקוחות מרוצים הם הנכס היקר ביותר עבור כל עסק ששואף להצלחה יציבה וארוכת טווח.

כמה עולה התקנה / תיקון של תריסים מוקצפים?

אחד היתרונות המשמעותיים של תריס מוקצף הוא כאמור המחיר הידידותי. בטבלה הבאה תמצאו פירוט של עלויות התקנות ותיקונים נפוצים במיוחד, כך שתוכלו להתרשם מהצעות המחיר שלנו עוד לפני הפנייה אלינו:

מהו המחיר של שלבים מוקצפים?

450-600 ש"ח

מחיר למ"ר. לשם השוואה, שלבים משוכים יעלו 800 עד 1,000 ש"ח למ"ר.

כמה עולה תריס אור מוקצף?

800-1,000 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע והתקנה.

מהי העלות של החלפת תריס גלילה ידני בתריס חשמלי עם שלבים מוקצפים?

600-1,500 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל עלות נקודת חשמל חדשה.

מהו המחיר של תריסים מוקצפים עם מנגנון גלילה ידני?

600-1,200 ש"ח

המחיר כולל את ההתקנה, וכן רצועה, קפיץ ומנגנון.

מהי העלות של תריסים חשמליים עם שלבי אלומיניום מוקצף למפתח בגודל 2.5X3 מ', כולל המנוע וההתקנה?

5,000-7,000 ש"ח

 

כמה עולה החלפת שלב בתריס חשמלי?

350-450 ש"ח

עלות החלפת שלב נוסף: 100 ₪.

כמה צריך לשלם על תיקון תריס חשמלי עם שלבים מוקצפים שנתקע?

400-750 ש"ח

 

מהו המחיר של כיוון תריס חשמלי?

350-500 ש"ח

 

אחריות על כל עבודה - ראש שקט עבורכם

כדי לקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית עבורכם, וכאמור משתלמת מאוד, אתם מוזמנים לפנות אלינו. בכל מקרה נשמח לייעץ לכם ללא כל התחייבות מצדכם ולענות על כל שאלה לגבי תריס מוקצף, החלפת מנוע לתריס חשמלי, התקנת תריסים במרפסת וכו'. עוד כדאי לדעת שאנחנו מעניקים אחריות על כל עבודה, וכך מבטיחים לכם שקט נפשי אמיתי לצד התועלת הרבה מהתריסים.

קבלו הצעת מחיר משתלמת: