תריסי פלסטיק

תריסי פלסטיק הם מוצר נפוץ. הסיבה העיקרית לכך היא המחיר הנמוך של חומר הגלם הפופולרי באופן כללי. בהתאם, העלות של תריס פלסטיק אטרקטיבית והמוצר מספק מענה טוב למי שמחפש תריסים זולים.

על-מנת לקבל מקסימום תועלת ביחס לעלות, חשוב להקפיד על איכות ההתקנה והתיקון של תריסי הפלסטיק – א.מ.ש אלומיניום מייצרת, מתקינה וגם מתקנת את כל סוגי התריסים, ומעניקה אחריות מלאה ל-5 שנים על כל עבודה.

תריס פלסטיק קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ ייצור תריסים מפלסטיק בכל מידה רצויה

✔️ אחריות ל-5 שנים על כל עבודה

✔️ אצלנו תוכלו לקנות תריס פלסטיק במחיר משתלם במיוחד

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ אספקת תריסי פלסטיק תוך זמן קצר

✔️ מבצעים גם עבודות אלומיניום מכל הסוגים

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריסי פלסטיק:

20 שנות ניסיון והקפדה על עבודה עם תריסי פלסטיק איכותיים

הבסיס לכל שירות שאנחנו מספקים הוא ניסיון של למעלה מ-2 עשורים בעבודה עם תריסי פלסטיק וגם אלומיניום. אלו מובילים להיכרות המעמיקה שלנו עם מגוון סוגי תריסים, ולכן ליכולת למצוא פתרון מתאים לכל צורך, בכל גודל של תריס, כולל במפתחים רחבים במיוחד.

דגש נוסף מבחינתנו הוא עבודה עם מוצרים איכותיים בלבד – בין אם מדובר על תריסים מפלסטיק, תריסי אור, תריסי רפפה, תריס משוך וכו', ובין אם נדרש חלק ספציפי של תריס לצורך תיקון: שלבים, שלות, רצועות ועוד. השילוב בין החלקים המובחרים לבין הבקיאות המקצועית שלנו מבטיח לכם תועלת ארוכת טווח וראש שקט, וגם האחריות שאנו נותנים על כל עבודה תורמת לכך כמובן.

תריס פלסטיק מחיר זול

היתרונות של תריסי פלסטיק

כשבוחנים מספר אפשרויות של חומרי גלם עבור תריסים פלסטיק הוא אופציה שכדאי לשקול. אמנם כל קבלן אלומיניום ימליץ על אלומיניום מן הסתם, ואין ספק שהיתרונות של תריסי אלומיניום ובפרט העמידות הגבוהה שלהם הופכים אותם למוצר משתלם להפליא – אבל גם תריס פלסטיק עשוי להיות פתרון טוב במקרים מסוימים.

היתרון העיקרי של תריסים מפלסטיק הוא המחיר המשתלם שלהם. יתרון שני הוא המראה הפשוט והנעים לעין, כשבהקשר זה חשוב לציין שהגוון לא חייב להיות לבן – יש גם תריסי פלסטיק בצבע שחור ובגוונים שונים של אפור.

שימוש בפלסטיק איכותי

מחיר זול ומשתלם!

5 שנות אחריות

איך אפשר לגבות עבור תריס פלסטיק מחיר נמוך מבלי להתפשר על האיכות?

א.מ.ש אלומיניום גובה כאמור על כל התקנה או תיקון של תריס פלסטיק מחיר נמוך במיוחד – מבלי להתפשר על האיכות של החומרים או של העבודה. המוטו שלנו הוא להבטיח מקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח ולקוחה, כך שהם יחזרו אלינו גם בעתיד ובנוסף ימליצו עלינו לחברים ומכרים – כך שהמחיר האטרקטיבי הוא השקעה בנכס היקר ביותר לכל עסק – הלקוחות. בנוסף, אנחנו מתנהלים ביעילות וגם לכך יש חלק בתמחור המשתלם. ב

בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את העלויות של השירותים הנפוצים ביותר עבור תריסי פלסטיק:

כמה עולה התקנה של תריס גלילה ידני עם שלבי פלסטיק?

400-600 ש"ח

מחיר למ"ר.

מה המחיר של תריס רפפה עם שלבים מפלסטיק?

400-650 ש"ח

מחיר למ"ר.

מהי העלות של תריסי הזזה מפלסטיק?

400-800 ש"ח

מחיר למ"ר.

כמה עולה להחליף שלב פלסטיק בתריס?

20-30 ש"ח

מחיר השלב עצמו, ללא העבודה. כשיש שלב סדוק או מעוות, מומלץ לבחון את כל השלבים ולהחליף את כל אלה שכבר התבלו.

למחירון התריסים המלא שלנו לחצו כאן.

לכל שאלה נוספת לגבי כל התקנות ותיקונים של סוגי התריסים – תריסים מפלסטיק או מאלומיניום, תריסים חשמליים או ידניים – אתם מוזמנים לפנות אלינו, ללא כל מחויבות מצדכם. נשמח לענות על כל שאלה באופן מפורט, מקצועי וסבלני, וגם לספק הצעת מחיר משתלמת לכל צורך.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תריסים פלסטיק - שאלות נפוצות ותשובות

כאמור, עבור תריסים פלסטיק הוא חומר גלם פחות עמיד בהשוואה לאלומיניום – אבל גם כך השלבים יכולים למלא את ייעודם במשך מספר שנים, ובפרט אם מקפידים על תחזוקה נכונה.

כמו בכל התקנת תריסים, מכל סוג שהוא, אורך ההתקנה הוא בהתאם לגודל המפתח ולמאפיינים נוספים של התריס – האם מדובר בתריס הזזה, רפפה, ציר וכו'. אנחנו מקפידים על עבודה זריזה תוך שמירה על הסדר ועל הניקיון, כך שתוכלו לחזור לשגרה וליהנות מהתריס החדש תוך זמן קצר ככל האפשר.