תריסי רפפה

תריס רפפה הוא מוצר משתלם מאוד וגם נפוץ מאוד. הייחודיות של תריסים מסוג זה היא שכל שלב בהם כולל גם ציר שמאפשר לשלב להסתובב סביבו – ובדרך זו ניתן להכניס אל החלל אור ואוויר, גם מבלי להזיז לגמרי את כל התריס.

א.מ.ש אלומיניום מייצרת, מתקינה וגם מתקנת תריסי רפפה (וגם תריסים אחרים, כמובן) כבר למעלה מ-20 שנה. בנוסף לניסיון הרב שצברנו לאורך השנים, אנחנו מקפידים להתעדכן בכל המוצרים והדגמים החדשים בעולם התריסים, וכך יכולים לספק לכל צורך את המענה המדויק ביותר והטוב ביותר שיש.

תריס רפפה קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ ייצור תריסי רפפה בהתאמה מדויקת לכל מפתח, כולל תריסים לחלונות גדולים

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ תריס רפפה חיצוני במחיר משתלם

✔️ אחריות על כל עבודה – 5 שנים

✔️ תריס רפפה חשמלי או ידני לבחירתכם

✔️ זמני אספקה מהירים

✔️ תריס רפפה במחיר שווה במיוחד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריסי רפפה:

ייצור והתקנת כל הסוגים של תריסי רפפה

הניסיון המגוון מאוד של א.מ.ש אלומיניום בא לידי ביטוי בייצור ובהתקנת כל הסוגים השונים של תריס רפפה: תריס הזזה, תריס כיס, תריס כנף (שנקרא גם תריס ציר) וכן תריס גלילה רפפה חשמלי או ידני. הבחירה בין כל האפשרויות הנ"ל היא בהתאם לגודל המפתח ולאופן הפתיחה הרצוי מבחינתכם, והצוות המיומן שלנו ישמח לעזור לכם לבחור נכון.

בכל מקרה, חומר הגלם המומלץ עבור תריסי רפפה הוא אלומיניום. אמנם ישנם גם תריסים מפלסטיק שמתאפיינים במחיר זול וכן תריסי עץ שמייצרים מראה וינטאג'י, אבל כמו עם שלל מוצרים שונים, גם עבור תריס רפפה אלומיניום הוא חומר הגלם האופטימלי – בזכות העמידות שלו, האסתטיות הנעימה לעין, האיטום המוצלח ונוחות העיבוד שלו, כך שהוא מתאפיין ביחס עלות-תועלת משתלם מאוד.

תריס רפפה חשמלי
תריס רפפה

היתרונות של תריס רפפה חיצוני

כשמדברים על סוגי תריסים שונים עוד אופציה של תריס רפפה שכדאי מאוד להכיר היא תריס רפפה חיצוני. זה פתרון הצללה מעולה, ובנוסף הוא מייצר בידוד תרמי טוב יותר מזה שמייצר תריס פנימי. הרווח הוא בית/משרד נעים יותר וחיסכון בהוצאות החשמל על קירור המקום בקיץ.

עוד יתרון בלתי מבוטל של תריסי רפפה חיצוניים הוא השליטה המלאה שהם מאפשרים בכמות האור שנכנסת לחדר, ומצד שני גם במידת הפרטיות וביכולת להשקיף החוצה – כך שניתן להגדיר תריסי רפפה חיצוניים כסוג של תריסי נוף. תריס רפפה חשמלי מבטיח מקסימום נוחות בתפעול הפריט וביצירת התנאים האופטימליים בחלל. 

שימוש באלומיניום איכותי

מחירים משתלמים

5 שנות אחריות

סוגי השלבים לתריס רפפה חשמלי

כאמור, עבור תריס רפפה אלומיניום הוא חומר הגלם המומלץ.

תריסי אלומיניום נחלקים ל-2 סוגים עיקריים:

א. תריס מוקצף שלבים משכבת אלומיניום חלולה ובתוכה קצף ליצירת בידוד. זוהי האופציה הזולה ביותר.

ב. תריס משוך – סגסוגת אלומיניום עבה יותר כך שאין צורך בקצף.

סוג שלב תריס רפפה משפיע הן על המחיר והן על התמורה מהתריס.

תיקון תריס רפפה עם חלקים איכותיים, 20 שנות ניסיון ועבודה מסודרת ונקייה

בנוסף לייצור ולהתקנה של תריסים מכל הסוגים, אנחנו גם מתקנים תריסים במקצועיות ובאמינות. על כל תיקון של תריס רפפה, בדיוק כמו על כל התקנת תריסים, תקבלו אחריות, ועוד קודם לכן תוכלו להיות בטוחים שאנחנו משתמשים אך ורק בחלקים איכותיים במיוחד. העבודה עצמה מתנהלת בזריזות ותוך שמירה על הניקיון ועל הסדר אצלכם – כך שלא תרגישו אותנו בכלל.

איך אנחנו גובים עבור תריס רפפה מחיר נמוך מבלי להתפשר על האיכות?

אנחנו מקפידים על מדיניות תמחור הוגנת ואפילו אטרקטיבית. החברה גובה על כל שלב תריס רפפה מחיר נמוך וכמובן שגם כשהשירות המבוקש הוא התקנה של תריס שלם העלות תהיה משתלמת במיוחד. בטבלה שלפניכם תוכלו לראות את טווחי המחירים של השירותים הנפוצים ביותר:

עבודה

טווח המחירים

הערות

מה המחיר של תריס רפפה עם מנגנון הזזה?

400-700 ש"ח

מחיר למ"ר.

כמה עולה תריס ציר רפפה מאלומיניום?

900-1,200 ש"ח

מחיר למ"ר.

מה המחיר של תריס רפפה חיצוני חשמלי?

800-2,000 ש"ח

במקרה של תריס רפפה חיצוני מחיר התקנה מושפע מהמיקום הספציפי של התריס והנגישות אליו.

כמה עולה תריס רפפה לממ"ד?

800-1,200 ש"ח

מחיר למ"ר.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות בנושא תריסי רפפה:

תריסי אור הם תריסים חשמליים שמאפשרים מצב ביניים – לא סגור לגמרי ולא פתוח לגמרי – כך שיש שליטה טובה מאוד בכמות האור שנכנסת לחדר. תריס רפפה יכול להיות גם תריס הזזה או תריס כנף, והוא מבטיח שליטה אופטימלית ברמת ההארה של החלל.

אנחנו מייצרים תריסים מסוג זה בכל גודל שרק תרצו, מחלונות קטנים ועד לחלונות ויטרינה ענקיים ביציאה לגינה וכו'.

כן. במקרה כזה כדאי במיוחד לבחור בתריס אלומיניום משום שחומר גלם זה עמיד לקורוזיה.