תריס שלבים

תריס שלבים הוא מוצר בסיסי מצד אחד ומצד שני כזה שמספקת תועלת גבוהה במיוחד – בתנאי שהייצור, ההתקנה ו/או התיקון שלו מבוצעים על-ידי מומחים מנוסים. חברת א.מ.ש אלומיניום פועלת בתחום התריסים כבר למעלה מ-20 שנה, ולכן יכולה להבטיח מענה מקצועי לכל צורך, ותריסים איכותיים במחירים תחרותיים.

תריס שלבים קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ ייצור תריסי שלבים בהתאמה מדויקת לכל מפתח, כולל תריסים לחלונות גדולים

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ אחריות על כל עבודה – 5 שנים

✔️ זמני אספקה מהירים

✔️ תריס שלבים במחיר שווה במיוחד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריסי שלבים:

הסוגים השונים של תריסי שלבים

תריס שלבים הוא למעשה שם כולל למספר סוגים של פתרונות הצללה ופרטיות. בפרט, תוכלו לבחור בין תריסי הזזה, תריסי גלילה ידניים, תריסי רפפה, תריסי אור ותריסים חשמליים. א.מ.ש אלומיניום מייצרת את כל סוגי התריסים, למפתחים בכל הגדלים.

לכל אחת מהאפשרויות הנ"ל יתרונות ייחודיים, והמפתח העיקרי לקבלת ההחלטה הוא התאמה מדויקת לכל צורך – למשל תריסים למרפסת שמש, למטבח, לחדר ילדים, חדר שינה וכו'. עוד בחירה חשובה היא של החומר ממנו עשויים השלבים, כשמבחינה זו ההמלצה החד-משמעית היא על אלומיניום. הסיבה לכך היא העמידות הגבוהה של מתכת זו, כולל בפני רטיבות, ועוד סיבה טובה להעדיף תריסי אלומיניום על תריס פלסטיק היא האסתטיות הנעימה לעין גם בזכות הקווים הנקיים של חומר הגלם וגם בזכות הגוונים השונים הקיימים.

תריס שלבים מחיר משתלם
תריס שלבים

סוגי שלבים לתריסים

השלבים בתריסי האלומיניום הם או מוקצפים או משוכים. בשלבים מהסוג הראשון שכבת האלומיניום שכופפה לצורה הרצויה דקה יחסית, וכדי לחזק את כושר הבידוד של התריס מוזרק לתוך כל שלב פוליאוריטן מוקצף. היתרון העיקרי של תריס מוקצף הוא המחיר הנמוך, וניתן להעלות ולהוריד אותו גם עם מנגנון גלילה ידני וגם בעזרת מנוע חשמלי.

שלבים משוכים מיוצרים מסגסוגת אלומיניום חזקה יותר ולכן גם אין צורך בקצף. תריסי שלבים משוכים עמידים יותר אבל גם כבדים יותר, ולכן עבורם כבר חובה להצטייד במנוע.

שימוש באלומיניום או פלסטיק

מחירים משתלמים

5 שנות אחריות

התקנת תריס שלבים - רק עם מקצוענים אמיתיים

לקראת התקנת תריס שלבים מתקבלות עוד החלטה חשובה והיא אופן ההתקנה – עם ארגז נסתר או גלוי לעין. הניסיון העשיר של המומחים שלנו מתורגם לייעוץ מקצועי ומועיל במיוחד הן לגבי סוג התריס המתאים ביותר לכל צורך, הן לגבי סוג השלבים והן לגבי אופן ההתקנה.

ההתקנה עצמה תתבצע ברמת דיוק מושלמת שתורמת כמובן גם היא לעמידות ולנחת שתרוו מהתריס במשך שנים רבות.

תיקונים של תריסי שלבים - רק עם חלקים שנבחרו בקפידה

גם תיקון תריס שלבים – בין אם מדובר על תריס הזזה, תריס חשמלי או כל סוג אחר – מחייב מיומנות גבוהה. עוד דגש הוא החלקים שבהם אנחנו משתמשים כדי לתקן כל תקלה או בעיה. א.מ.ש אלומיניום מקפידה על חלקי חילוף איכותיים שאותם אנחנו רוכשים במחירים נמוכים בזכות ההיכרות ארוכת השנים עם ספקים רלוונטיים. בהתאם, התוצאה היא תריס תקין לחלוטין שיישאר כזה במשך שנים רבות, בעלות מינימלית.

עבודה מסודרת ושקטה - ובאחריות מלאה

כחלק מהמחויבות שלנו לשירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד, אנחנו מקפידים גם על נהלי עבודה נאותים. בפרט, תוכלו לדעת בוודאות שהמומחה או הצוות שיגיעו אליכם לבית יעבדו בשקט ובלי להוות מטרד, ישמרו על הסדר ועל הניקיון כך שלא תצטרכו לנקות אחרי שנלך, ויבצעו את הפעולות הנחוצות ביעילות רבה כדי שההפרעה לשגרה תהיה קצרה ככל האפשר.

בנוסף, תקבלו מאיתנו אחריות על כל התקנה או תיקון של תריס שלבים, כך שגם מבחינה זו מובטח לכם ראש שקט.

תריס שלבים מחיר משתלם ותמורה מלאה לכסף

איך אנחנו גובים עבור התקנה או תיקון של תריס שלבים מחיר נמוך וזאת מבלי להתפשר על האיכות? פשוט: בזכות התנהלות יעילה מאוד ומפני שאנחנו מבינים שלקוחות שבעי רצון – גם מהתריסים, גם מהשירות וגם מהעלות – הם נכס משמעותי ובסיס הכרחי להצלחה ארוכת טווח. יש לנו כמובן מחירון תריסים מפורט, ובטבלה הבאה תוכלו להתרשם מהעלויות של השירותים המבוקשים ביותר:

כמה עולה תריס עם שלבים מוקצפים?

450-600 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל התקנה.

מהו המחיר של תריסים משוכים?

800-1,000 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע.

כמה צריך לשלם על התקנת תריס הזזה עם שלבים מאלומיניום?

500-800 ש"ח

מחיר למ"ר.

כמה עולה החלפת תריס שלבים ידני בתריס חשמלי?

600-1,500 ש"ח

המחיר הוא למ"ר וכולל את התקנת נקודת החשמל הנחוצה.

כמה עולה החלפת שלב בתריס הזזה?

250-350 ש"ח

זהו המחיר לשלב אחד. עבור כל שלב נוסף ישנה תוספת של 10-20 ₪.

כמה עולה החלפת שלב בתריס גלילה ידני?

400-600 ש"ח

 

מהו המחיר של תיקון נתק בין שלבים בתריס חשמלי?

400-600 ש"ח

העלות כוללת גם כיוון מנוע.

ייעוץ מקצועי ללא מחויבות מצדכם

מתלבטים בין סוגי תריסים שונים? לא בטוחים אם כדאי לכם לבחור בשלבים משוכים או מוקצפים? חוששים לשלם עבור תריס שלבים מחיר מופרז? זקוקים לתיקון מידי? תוכלו לפנות אלינו עם כל שאלה או בקשה, ואנחנו נייעץ לכם ללא כל מחויבות מצדכם – אלא רק מצידנו – כדי שתוכלו לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר, וליהנות מהתריסים הטובים ביותר.

קבלו הצעת מחיר משתלמת: