תריס חשמלי – תריס חשמלי או תריס אור רגיל

עם הכניסה לבית החדש או עם בואו של הרצון העז לשנות את העיצוב בביתנו, מתעוררת השאלה לגבי התריסים: תריס חשמלי או רגיל. בזמן שיש כאלו שיעדיפו חיסכון והתפשרות על האיכות, רוב האנשים יבחרו בתריס החשמלי ויכניסו לביתם אווירה מיוחדת ונעימה.

תריסים חשמליים מאפשרים לכם לבחור את האור בבית. אתם יכולים להכניס אור חזק לביתכם או להחשיך את ביתכם לחלוטין והכל בעזרת לחיצה קטנה על השלט או המתג שליד החלון. כבר לא צריך להתאמץ או לבצע פעולה מסורבלת רק כדי לפתוח ולסגור את התריסים. חברת אלוני אלומיניום מציעה לכם מגוון רחב של תריסים חשמליים כדי שתוכלו להיכנס לבית החדש שלכם ברגל ימין או כדי להכניס אווירה יוקרתית לבית הקיים שלכם.

תריס חשמלי – מעוצב ויוקרתי

כולנו חושקים בבית יוקרתי ומעוצב, כולנו מעדיפים בית שנעים להיכנס אליו אחרי יום עבודה מתיש וכולנו מבקשים לעצמנו אווירה מיוחדת בבית. על מנת לקבל את כל אלו ועוד הרבה יותר מומלץ לקבל את ההחלטות הנכונות הכוללות בין היתר גם בחירת תריס חשמלי על פני תריס אור רגיל. תריס חשמלי מכניס לביתכם עיצוב מיוחד, גם אם מדובר בבית שאינו חדש התריסים מביאים עמם מראה מפואר ונעים למראה שנותנים תחושה של בית חדש.

תריס רגיל שייך לעבר, כולנו מכירים את התריסים הלבנים שתמיד חסר בהם שלב אחד, או ששלב אחד שבור ולא נפתח ונסגר ביחד עם כל שאר השלבים. הימים של התריסים הרגילים חלפו מן העולם וכמו שהיום כבר לא נקנה טלוויזיה רגילה אלא רק פלזמה, אז גם כאשר מדובר בתריסי אלומיניום חשמליים מומלץ מאוד להתקדם ולא להישאר מאחור.
תריס חשמלי

תריס חשמלי – תקלו על עצמכם

נסו לדמיין את הסיטואציה: אתם נכנסים הביתה אחרי יום עבודה מתיש ומעייף, אתם זורקים את התיק על הרצפה, מתיישבים על הכורסא ורוצים ליהנות מקרני השמש האחרונות של היום. אתם מגלים שהתריס סגור ואתם ממש לא מתכוונים לקום אחריו מהספה כדי לפתוח את התריס כי אתם פשוט גמורים מעייפות. אם היה לכם תריס חשמלי שעובד בלחיצה קטנה על השלט הייתם יכולים ליהנות עכשיו מהשמש השוקעת הנעימה ולסיים את היום שלכם אחרת לגמרי. ואם היו לכם גם חלונות אלומיניום המהווים מסגרת אידיאלית לתריסים חשמליים- אז התמונה היתה מושלמת: מקסימום הנאה ומינימום תחזוקה.

קל ונוח לשימוש

תריס חשמלי הוא קל ונוח מאוד לשימוש, לא צריך לקום מהספה, לא צריך להפעיל מאמץ, אין צורך להפעיל שרירים, הכל נעשה בלחיצת כפתור אחת קטנה ופשוטה. חברת אלוני אלומיניום היא חברה שמבטיחה לכם גם שירות מעולה, גם איכות ומקצועיות וכמובן גם תיקון תריסים חשמליים מתי שתזדקקו. אחרי שבחרתם תריס חשמלי אתם לא תצטערו וגם אחרי שתבחרו בחברת אלוני אלומיניום תוכלו לחייך בכל פעם שאתם מסתכלים מהחלון.

לשנות את האווירה בבית בלחיצת כפתור

ימי הקיץ מתקרבים אלינו בצעדי ענק והשמש תלווה אותנו עד השעות המאוחרות של הערב כמעט בכל יום. בעזרת תריס חשמלי אתם קובעים את האווירה בבית, אתם קובעים את כמותה אור בבית ואתם קובעים מתי אתם רוצים שמש ומתי אתם מעדיפים מראה חשוך יותר. בעזרת תריס חשמלי מעוצב ונוח לשימוש אתם יכולים לבחור את הטמפרטורה בבית בלחיצת כפתור ואת כמות האור שתיכנס אליכם הביתה בלי מאמץ. בנוסף ניתן להזמין תיקונים במרכז הארץ – תיקון תריסים חשמליים בתל אביב, פתח תקווה ועוד.

 

תריס חשמלי

 

לא משנה אם נכנסתם לבית חדש או שאתם פשוט רוצים מראה חדש ויוקרתי בביתכם, כבר הוכח מזמן שבחירת תריס חשמלי היא אחת הדרכים הפשוטות ביותר להקנות לבית את המראה הנכון. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר ואל תחזרו לימים של התריסים הרגילים, בזכות תריס חשמלי תוכלו לחייך בכל פעם שאתם משקיפים מהחלון.