חלונות טריפלקס

חלון טריפלקס הוא חלון עמיד במיוחד בפני ניסיונות פריצה ובאופן כללי בעל חוסן רב. בהתאם, מדובר במוצר מבוקש הן בבתים, הן במשרדים והן בחנויות. ייצור והתקנת חלונות מסוג זה מחייב בקיאות מקצועיות וניסיון רלוונטי רחב היקף – א.מ.ש אלומיניום פועלת בתחום זה כבר למעלה מ-20 שנים, ועל כן יכולה להבטיח, וגם לקיים ייצור והתקנה של חלונות טריפלקס איכותיים במיוחד. התחייבות נוספת שלנו היא לאספקה מהירה ככל האפשר, וגם התמחור המשתלם בא לקראת הלקוח.

חלון טריפלקס מזמינים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ חלון טריפלקס איכותי בכל צבע שתרצו!

✔️ 20 שנות ניסיון בייצור והתקנת חלונות טריפלקס

✔️ ייצור חלון זכוכית כפולה בהתאמה מלאה לכל מפתח

✔️ 5 שנות אחריות על כל חלון

✔️ אספקה מהירה עד בית הלקוח

✔️ שירות בפריסה ארצית רחבה

✔️ חלון טריפלקס מחיר למטר הכי משתלם בארץ!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לחלון זכוכית כפולה:

מה זה חלון טריפלקס ומהם יתרונותיו?

חלון טריפלקס הוא למעשה חלון זכוכית כפולה. השם טריפלקס נובע מכך שהחלון כולל 3 שכבות – בין שתי שכבות הזכוכית ישנה שכבה נוספת של PVB (Polyvinyl Butyral). המבנה המיוחד מייצר עמידות גבוהה במיוחד, ולמעשה זכוכית טריפלקס הינה זכוכית שלא מתנפצת גם כשמופעל עליה כוח חזק, אלא רק נסדקת. בהתאם, חלונות טריפלקס מקשים מאוד על פורצים שמנסים לחדור למקום מסוים דרך החלון, ושילוב של חלון מסוג זה עם תריס חשמלי כבר מהווה מכשול משמעותי במיוחד.

מעבר להיותו אמצעי הגנה אפקטיבי, חלון הטריפלקס הוא גם אופציה בטיחותית מאוד שמקטינה את הסיכון לתאונות עקב התנגשות בחלון – חשוב במיוחד אם יש לכם ילדים בבית. תועלת נוספת היא מוגנות בפני פגעי מזג אוויר כגון רוחות עזות שעלולות להטיח חפצים שונים בחלון.

חלון זכוכית כפולה עם בידוד אקוסטי

באופן עקרוני, חלון טריפלקס הוא לאו דווקא הפתרון הטוב ביותר במקומות שבהם נדרש גם בידוד אקוסטי, אבל ניתן להפוך אותו לכזה. ה"סוד" הוא עובי שכבת ה-PVB בזכוכית הטריפלקס – המידה הסטנדרטית היא 0.36 מ"מ, אבל ניתן לייצר את הזכוכית גם עם שכבת PVB בעובי של 0.72 מ"מ וכך תובטח חסימה טובה יותר של גלי קול. גם הבדל מסוים בעובי של שתי שכבות הזכוכית עשוי לתרום להפחתת רמת הרעש בחלל שבו מותקן אותו חלון.

חלון טריפלקס בעל זכוכית כפולה
חלון טריפלקס בעל זכוכית כפולה

חלונות טריפלקס מכל הסוגים

חלונות האלומיניום נחלקים לקטגוריות שונות לא רק לפי סוג הזכוכית אלא גם על סמך פרמטרים שונים, ובפרט מנגנון הפתיחה והעיצוב. כדאי לדעת שהמומחיות שלנו באה לידי ביטוי בייצור מגוון רחב מאוד של חלונות טריפלקס: חלון בלגי עם זכוכית כפולה (כלומר חלון שיש בו חלוקה פנימית שמייצרת עניין ויופי), חלון קיפ (חלון שנפתח כלפי מעלה בלבד, ומיועד למשרדים, חדרי שירותים ומפתחים צרים), חלון דריי קיפ (חלון שנפתח גם הצידה וגם כלפי מעלה) ועוד. 

ניסיון של למעלה מ-20 שנים והתעדכנות בכל החידושים בתחום

א.מ.ש אלומיניום מייצרת חלונות טריפלקס ועוד שורה ארוכה של מוצרי אלומיניום: תריסי גלילה, ויטרינות, רשתות, מעקות, שערים, גדרות ועוד. עם למעלה מ-20 שנות ניסיון בייצור חלונות אלומיניום עם זכוכית טריפלקס – אלומיניום הוא המסגרת האופטימלית עבור זכוכית זו – אנחנו יודעים להתאים באופן מושלם את החלון הנכון לכל צורך – כולל חלונות עבור מפתחים גדולים. כמו כן, אנחנו מקפידים להתעדכן באופן קבוע בכל החידושים בתחום, ולהציע ללקוחותינו פתרונות מתקדמים ומשתלמים.

אחריות מלאה על כל עבודה ושירות מוקפד

בנוסף להיותנו מפעל אלומיניום מוביל, אנחנו מבצעים גם הרכבת חלונות אצל הלקוח ותיקונים שונים. על כל עבודה – הוספת תריס למרפסת, החלפת חלון טריפלקס, תיקון תריסים חשמליים וכו' – תקבלו מאיתנו אחריות מלאה ל-5 שנים, כך שמובטח לכם שקט נפשי מרבי אחרי כל רכישה ו/או התקנת חלון טריפלקס. השירות עצמו מתאפיין ביעילות, שמירה על הסדר, השקט והניקיון, הגעה בדיוק בזמן שנקבע ומענה סבלני לכל שאלה ובקשה.

איך אנחנו מצליחים לגבות עבור חלון טריפלקס מחיר נמוך מבלי להתפשר על איכות?

חשוב לציין שלמרות רף האיכות הגבוה, ניתן לגבות עבור חלון טריפלקס מחיר נמוך ועדיין לספק תועלת מרבית. א.מ.ש אלומיניום מתנהלת ביעילות רבה, ובנוסף אנחנו שואפים להצלחה ארוכת טווח (עוד הרבה שנים מעבר ל-20 שבהן כבר אנחנו פעילים) – ולכן מתחייבים ליחס עלות-תועלת משתלם במיוחד עבור ייצור החלונות והתקנתם. בטבלה שלפניכם דוגמאות לתמחור ההוגן מאוד שלנו, ובכל מקרה אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר מותאמת ספציפית לצרכים שלכם.

מה המחיר של חלון הזזה עם זכוכית טריפלקס?

1,300-1,800 ש"ח

לחלון בגודל סטנדרטי

מהי העלות של חלונות בלגיים עם זכוכית טריפלקס?

1,500-3,500 ש"ח

בהתאם למספר החלוקות בחלון

כמה צריך לשלם על חלון טריפלקס עם מנגנון דריי קיפ?

2,000-4,000 ש"ח

 

כמה עולה החלפת זכוכית טריפלקס?

350-550 ש"ח

מחיר למטר רבוע

מהו מחיר חלון זכוכית כפולה לממ"ד?

800-2,500 ש"ח

בהתאם לסוג מנגנון הפתיחה

כמה עולה חלון זכוכית כפולה עם מנגנון קיפ?

800-1,200 ש"ח

 

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא חלונות טריפלקס:

למה אלומיניום הוא הבחירה המתבקשת למסגרת של חלון זכוכית כפולה?

הזכוכית הכפולה גורמת באופן טבעי לכך שהחלון יהיה כבד יחסית. בהתאם, נדרשת מסגרת בעלת חוסן רב – וזוהי אחת התכונות הבולטות של האלומיניום, שבעצמו הוא חומר קל משקל. יתרון נוסף של מתכת זו הוא העמידות לרטיבות, וגם לכך יש כמובן חשיבות כשבוחרים מסגרת לחלון מכל סוג שהוא.

מהו העובי של שכבות הזכוכית בחלונות הטריפלקס?

בדרך כלל העובי של כל שכבת זכוכית בחלונות טריפלקס הוא 3-4 מ"מ, אבל ייתכנו גם מידות אחרות – בהתאם לצורך. ככל ששכבת הזכוכית עבה יותר, כך רמת הבידוד שמספק החלון, גם מבחינה אקוסטית וגם מבחינת טמפרטורה, תהיה טובה יותר.

איך מתבצע הייצור של זכוכית טריפלקס?

זכוכית טריפלקס כוללת כאמור 3 שכבות – 2 של זכוכית ועוד אחת של Polyvinyl Butyral. הצמדת השכבות זו לזו נעשית בחום גבוה כך שהמוצר המתקבל אחיד – וחזק מאוד.