תריסי אלומיניום

תריס אלומיניום הוא האופציה הנפוצה ביותר כיום. היתרונות הרבים של תריס זה הופכים אותו למשתלם, גם עבור תריסי הזזה, גם עבור תריסי גלילה וגם עבור תריסים שנפתחים על גבי ציר.

א.מ.ש אלומיניום פועלת בתחום כבר יותר מ-20 שנה, ומביאה לידי ביטוי ידע מקצועי נרחב גם בייצור תריסי אלומיניום, גם בהתקנתם וגם בתיקונים של כל סוגי התקלות בכל סוגי התריסים, לרבות תריסי פלסטיק. השירות שלנו כולל ייעוץ מקצועי ועל כל עבודת ייצור שאנחנו מבצעים ללקוח יש אחריות ל-5 שנים.

תריסי אלומיניום קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ ייצור תריסי אלומיניום בכל גודל רצוי – כולל בהתאמה אישית אליכם

✔️ אספקה מהירה במיוחד

✔️ 5 שנות אחריות על כל התקנת תריס אלומיניום

✔️ תריס אלומיניום מוקצף או משוך – אצלנו תמצאו הכל!

✔️ תריס אלומיניום מחיר משתלם במיוחד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריס אלומיניום:

היתרונות של תריס אלומיניום

היתרון העיקרי של תריס אלומיניום הוא העמידות הגבוהה שלו. במדינה חמה כמו ישראל, כשכל תריס חשוף לשמש במשך שעות רבות, כולל זמנים שבהם הקרינה עוצמתית, חשוב לבחור חומר גלם שלא מתרגש מכך ונשאר ללא סדקים ועיוותים. האלומיניום הוא גם חומר גלם עמיד למים וללחות, ועוד יתרון שלו הוא השילוב של המשקל הקל והחוסן הרב.

סיבה נוספת לבחור תריסי אלומיניום היא המראה הנקי והמדויק שלהם. בזכות האסתטיות של האלומיניום, תריסים מסוג זה משתלבים באופן מושלם בכל חלון ובכל חדר.

הסוגים השונים של תריסי אלומיניום

הסוג הבסיסי ביותר של תריסי אלומיניום כולל שלבים מוקצפים. תריס אלומיניום מוקצף עשוי משכבת אלומיניום יחסית דקה שממולאת במעין קצף שמשמש לבידוד.

הסוג השני הוא תריס משוך. ההבדל הוא בעובי שכבת האלומיניום, ולכן תריסים משוכים עמידים יותר וחזקים יותר בהשוואה לתריסים מוקצפים. בהתאם לכך, למפתחים גדולים מומלצת בדרך כלל האופציה הזו, ואילו במפתחים הקטנים אפשר להתקין תריס מוקצף.

סוג שלישי שכדאי להכיר הוא תריסי אור. בתריסים אלה יש מעין מצב ביניים בין פתוח לסגור, ולכן ניתן להגיע לשליטה מדויקת של כמות האוויר והאור שנכנסת לחדר, ובמקביל גם לשמור על הפרטיות.

א.מ.ש אלומיניום מומחית בייצור תריסים מכל הסוגים לכל מטרה שהיא: תריסי הזזה, תריסי גלילה ועוד.

שימוש באלומיניום מובחר

מחיר משתלם במיוחד!

5 שנות אחריות

תריס אלומיניום במחיר משתלם במיוחד

הניסיון הרב מאפשר לנו לייצר את כל הסוגים הנ"ל – תריס אלומיניום מוקצף, משוך, תריס שלבים ותריס אור – בעלות נמוכה ובהתאם להציע אותם במחירים משתלמים. באופן דומה, גם התקנת תריסים מכל הסוגים – תריסי גלילה ידניים, תריסים חשמליים, תריסי פתיחה, תריסי נוף וכו' – מתאפיינת באיכות גבוהה ובמחיר נמוך אצלנו. בטבלה שלפניכם מפורטים טווחי המחירים של השירותים והמוצרים העיקריים:

מחיר התקנת תריס ציר עם שלבי אלומיניום

650-1,100 ש"ח

על-פי מורכבות ההתקנה ומספר הכנפיים

כמה עולה התקנת תריס הזזה מאלומיניום?

650-950 ש"ח

מחיר למ"ר

עלות התקנת תריס גלילה ידני מאלומיניום

450-600 ש"ח

מחיר למ"ר, כולל הרצועה והמתלים

מחיר התקנת תריס גלילה חשמלי מאלומיניום

900-1,800 ש"ח

מחיר למ"ר, לא כולל מנוע

מה המחיר של שלב אלומיניום מוקצף?

450-600 ש"ח

מחיר למ"ר

כמה עולה שלב אלומיניום משוך?

600-900 ש"ח

מחיר למ"ר

מחיר שלבי אלומיניום של תריסי אור

900-1,200 ש"ח

מחיר למ"ר

אספקת תריסי אלומיניום בזמינות גבוהה ואמינות מירבית

התקנת תריסי אלומיניום היא אולי לא שירות דחוף, אבל בדרך כלל ישנו רצון להשלים את הפעולה תוך זמן קצר ככל האפשר. עם ניסיון של כאמור יותר מ-20 שנים, אנחנו מתנהלים ביעילות גבוהה ולכן יכולים להתחייב על זמינות מירבית – ולקיים את ההבטחה. גם תיקונים שונים של תריס אלומיניום או כל תריס אחר (ואצלנו תמצאו את כל סוגי התריסים) מושלמים תוך זמן קצר, ותוך שמירה על הסדר והניקיון במקום.

תריס אלומיניום מחיר זול
תריסר אלומיניום שלב אור חשמלי

ייעוץ מקצועי ומועיל לבחירת תריסים

המגוון הרחב מאוד של האפשרויות בתחום התריסים גורם לכך שבחירת תריסי אלומיניום היא החלטה לא פשוטה. על-מנת להגיע למוצר המתאים ביותר לצרכים הספציפיים שלכם ולזכות במקסימום נחת לאורך שנים רבות, אתם מוזמנים להתייעץ עם הצוות המיומן של א.מ.ש אלומיניום. הייעוץ ניתן על בסיס יושרה מלאה, מתוך הבנה שלקוח מרוצה הוא נכס יקר ערך, ובנוסף תוכלו ליהנות אצלנו מהתקנת תריס אלומיניום במחיר הכי משתלם שיש.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לתריסי אלומיניום:

איך בוחרים מנוע לתריס גלילה חשמלי מאלומיניום?

השיקול המרכזי הוא משקל התריס. המלצה נוספת היא להעדיף מנועים של חברות אירופאיות או מנועים כחול-לבן ולהתרחק ממנועים סינים זולים.

האם תריסים מאלומיניום מתאימים גם לחנויות?

בדרך כלל בחנות מותקן תריס מפלדה מגולוונת. אנחנו בכל מקרה בוחנים את הצרכים הספציפיים בכל מקום ומייעצים בהתאם.

האם אפשר לקבל תריס אלומיניום בגוונים שונים?

כן, ניתן לצבוע את שלבי האלומיניום וכך להבטיח אסתטיות מדויקת בצבע המבוקש.