תריסי אלומיניום

לא סתם נחשב האלומיניום לחומר הכי פופולרי באין ספור תעשיות כבר מאות שנים. כחומר גלם רב שימושי ועתיר יתרונות, אלומיניום מהווה את הבחירה הטבעית לשימושים רבים ומגוונים. גם כשמדובר בתריסים – תריסי אלומיניום הם המוצר האידאלי. אז מהם תריסי אלומיניום, למה הם עדיפים, איך תזהו תריסי אלומיניום טובים ולמה דווקא “אלוני אלומיניום” הם אנשי המקצוע המתאימים?

 

אלומיניום – חומר גלם מנצח כבר 200 שנה

 

את סגולותיו ויתרונותיו של האלומיניום כחומר גלם רב שימושי גילו בני האדם כבר לפני מאתיים שנה, ומאז שהחלו להפיקו ולשווקו באופן מסחרי (בשנת 1900), הוא משמש למטרות רבות במגוון עצום של תעשיות, גם עבור חלונות אלומיניום. למעשה, אלומיניום, הוא חומר הגלם המתכתי המצוי בשימוש הנרחב ביותר בעולם, ובכל שנה מופקים עשרות מיליוני מטר מעוקב שלו ברחבי העולם.

 

על סגולותיו של האלומיניום

 

הפופולריות הרבה לו זוכה האלומיניום נובעת מיתרונותיו המרובים ורבי החשיבות של חומר גלם זה, ביניהם, זמינותו הגבוהה (הפקתו כרוכה בהליך ייצור שעלותו מינימלית), היותו קל משקל, רך ונוח לעיבוד, ניתן בקלות לחישול, ניתן לריקוע, נוח לגיבוש ועיצוב, עמיד במיוחד, מבריק וגם מוליך ואיננו מגנטי.

 

תריסי אלומיניום

על תריסי אלומיניום

כל התכונות הללו הפכו את האלומיניום לחומר גלם מרכזי ממנו מופקים תריסים מודרניים וחדישים. תריסי אלומיניום הם כבר שנים רבות “הצעקה האחרונה” בתחום הצללת הבית וסגירת פתחים (חלונות, פתחי אוורור, פתחי יציאה לחצר ועוד). בעבר היה ונהוג להפיק תריסים מPVC, אך כיום נוטים להימנע מכך ואף מחליפים את תריסי הפלסטיק בתריסי אלומיניום. בחירה מושכלת זו תורמת רבות לבני הבית בשל איכותו של האלומיניום. אולם לא כל אלומיניום הוא איכותי, וגם כשמדובר בתריסי אלומיניום ישנו מדרג של איכויות, כשישנם תריסי אלומיניום איכותיים פחות (אלומיניום משוך) ואיכותיים יותר (אלומיניום מכופף). הבחירה בתריסי אלומיניום איכותיים מומלצת במיוחד לאור תרומתם הרבה לאיכות החיים של הדיירים.

 

למה כדאי לבחור תריסי אלומיניום איכותיים?

 

בידוד

תריסי אלומיניום איכותיים מבודדים מטמפרטורה ורעש – יתרון רב חשיבות כשמדובר בחלונות ודלתות הבית. בהקשר זה חשוב לדעת כי תריסי PVC שנחשבים זולים יותר והרבה פחות איכותיים כלל לא מבודדים וכך גם תריסי אלומיניום משוך. אלומיניום הוא חומר שמוליך רעש, קור וחום. תהליך ההפקה של תריסי אלומיניום איכותיים כולל שימוש בחומר מוקצף שהופך את התריס לתריס מבודד, מה שמנטרל את החיסרון הקריטי הזה ומקנה חשיבות רבה לבחירה בתריסי אלומיניום איכותיים.

 

עיצוב

תריסי אלומיניום הם יפים ומבריקים למראה ומשתלבים נהדר בכל סגנון עיצובי, כשיתרון אסתטי זה גורם לרבים לבחור דווקא בתריסי אלומיניום. תריסי האלומיניום מגיעים בשלל צבעים בעוד שתריסים מ-PVC מגיעים רק בגווני לבן, חום ואפור. עובדה זו הפכה את תריסי האלומיניום לכלי עיצובי רב חשיבות – ניתן להתאים בין צבעם של התריסים, לצבע המסגרות של החלון, הקירות והריהוט בחלל. יתרון זה מאפיין את שני סוגי תריסי האלומיניום – גם המשוך וגם המכופף – אולם עדין הבחירה הנכונה באלומיניום מכופף. מדוע? משום שלתריסי אלומיניום איכותיים יש הרבה יותר יתרונות מתריסי אלומיניום “רגילים” וההבדל במחיר של שני אלה איננו משמעותי במיוחד, כך ש”שווה להשקיע” בתריסי אלומיניום איכותיים.

 

קלילות

תריסי אלומיניום הם קלי משקל ולכן אינם מכבידים במיוחד על מנגנוני הפתיחה והסגירה של התריס, בין אם הם מכניים או תריסים חשמליים.

 

הצללה

תריסי אלומיניום הם אטומים ולכן מיטיבים להציל ולהחשיך.

 

תריסי אלומיניום

 

עמידות

תריסי אלומיניום איכותיים הם הרבה יותר עמידים מתריסי אלומיניום “פשוטים” וודאי מתריסים שאינם מאלומיניום. תריסי אלומיניום איכותיים שורדים זמן רב, הם אינם רגשיים כלל וכלל והם משרתים את בני הבית לאורך שנים רבות.

 

בחירת התריס הנכון והמתקין הנכון

 

כדי ליהנות משלל היתרונות הגלומים בבחירת תריסים חשמליים איכותיים יש גם להקפיד על בחירתו של איש המקצוע הנכון. רק אנשי מקצוע מומחים, בעלי ידע, ניסיון, כלים ומיומנויות נחוצים יוכלו להעניק לכם מעטפת של שירותים נחוצה שתייעל את הליך התקנת תריסי האלומיניום.

 

לתקן ולא רק להתקין

 

עוד חשוב לדעת כי הפקת הנאה מקסימלית מתריסי אלומיניום איכותיים ומיצוי מלוא הפוטנציאל הגלום בהם ובסגולותיהם תלויים גם בתחזוקה נכונה של התריסים – אנשי המקצוע שיתקינו את תריסי האלומיניום בביתכם ידריכו אתכם לגבי אופן התחזוקה, ההתנהלות והניקיון של התריסים ואף יבואו לתקנם במידת הצורך. גם בעת תיקונים באלומיניום (ודאי אם הם חשמליים) מומחיות אנשי המקצוע חשובה מאד.

אלוני אלומיניום – איכות עתירת ניסיון

חברת אלוני אלומיניום מעניקה שירותי ייצור, התקנה ותחזוקה של תריסים חשמליים בתל אביב, רמת גן ואיזור המרכז כבר עשרות שנים לאלפי לקוחות מרוצים – בשוק הפרטי, הציבור, המסחרי והמוסדי. וותק, איכות, ניסיון ומקצועיות הם היתרונות של החברה המספקת מומחים לעבודות אלומיניום המגיעים לכל פינה בארץ ומאפשרים לבני הבית ליהנות מאיכות ללא פשרות, ידע מקצועי ומוצרים איכותיים תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים, חדשנות ועדכנות.