תריסי אור

תריסי אור הם דוגמה מצוינת להשתכללות של עולם התריסים, ומוצר שמספק לכל מי שמתקין אותו אצלו בבית תועלת גבוהה במיוחד. היתרון העיקרי שלהם הוא היכולת לשלוט באופן מיטבי בכמות האור בחלל ובזרימת האוויר אליו, וזאת מבלי לוותר על פרטיות.

א.מ.ש אלומיניום מייצרת תריסי אור במחיר למטרה משתלם במיוחד ומתקינה אותם במקצועיות, ביעילות ובאחריות מלאה.

תריס אור חשמלי קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ תריס אור חשמלי בכל גודל רצוי – כולל בהתאמה אישית אליכם

✔️ אספקה תוך זמן קצר

✔️ אחריות על כל התקנת תריס שלב אור ל-5 שנים!

✔️ התקנות ותיקוני תריסים מכל הסוגים בכל רחבי הארץ

✔️ תריס אור מחיר משתלם במיוחד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריס אור חשמלי:

מה זה תריס אור?

אם אתם לא בטוחים מה זה תריס אור, התשובה פשוטה: את תריסי הגלילה ה"רגילים" אפשר להוריד או להעלות, כלומר לפתוח או לסגור. תריס פתוח מכניס לחלל אוויר ואור אבל על חשבון הפרטיות, ואילו כשהתריס סגור לא נכנסים כמובן אוויר ואור. תריסי אור בנויים באופן ייחודי, כשבין כל שלב לזה שבא אחריו יש רווח קטן. הרווח מאפשר שליטה אופטימלית על רמת האוורור של החלל וגם על עד כמה הוא יהיה מואר. בנוסף, נשמרת פרטיות מלאה. מבחינה זו, תריסי אור הם כמו תריסי רפפה (כשההבדל הוא שתריס הרפפה לא נגלל מטה ומעלה אלא מוסט הצידה – כלומר, הוא סוג של תריס הזזה).

לפעמים קוראים לתריסי האור גם תריסי נוף, משום שהם עוזרים גם ליהנות מהנופים שנשקפים מחלונות הבית. בהתאם, כשיש חלון שפונה אל נוף יפה – כדאי להתקין בו תריס אור חשמלי.

הסוגים השונים של השלבים שמתאימים לתריסי אור

ישנם שני סוגים של תריס שלב אור: שלבים מוקצפים ושלבים משוכים. בשני המקרים חומר הגלם הוא אלומיניום, שכן תריס פלסטיק לא יכול לספק את החוזק הדרוש לשלבים כך שאפשר יהיה ליהנות מפתרון ההצללה לטווח ארוך.

מבין שתי האפשרויות הנ"ל, תריס אור משוך הוא המוצר העמיד יותר. שלבים מוקצפים בנויים משכבת אלומיניום יחסית דקה, כשבתוכה ישנו קצף שהתפקיד שלו הוא לבודד. תריס משוך בנוי מסגסוגת אלומיניום וחומרים נוספים שמקנים לכל שלב חוסן רב וכמו כן אין צורך בקצף משום שהעובי מספק את הבידוד הנחוץ.

שימוש באלומיניום מובחר

מחיר משתלם במיוחד!

5 שנות אחריות

בחירות חשובות נוספות לגבי תריס אור חשמלי

המרכיב הבסיסי השני בכל תריס אור חשמלי הוא באופן טבעי המנוע. כשבוחרים מנוע לתריס חשמלי, הוא חייב להיות חזק מספיק כדי להוריד ולהעלות את משקל התריס, ולעשות זאת גם כשהשימוש אינטנסיבי וכמובן לטווח ארוך. מומלץ להעדיף מנועים של חברות אירופאיות דוגמת סומפי או מנועים כחול לבן של חברות כמו פלמט או קליל (אגב, במקרים רבים תיתקלו בביטוי "תריס אור קליל", אבל כמובן שיש עוד חברות רבות שמייצרות את התריסים היפים והפרקטיים).

הבחירה השלישית המשמעותית בהקשר של תריסי אור היא בהיבט האסתטי. האפשרויות באופן טבעי רבות ומגוונות, כולל האופציה של תריס אור מרחף שמספקת מראה שובה לב במיוחד. עוד החלטה היא לגבי מיקום הארגז – פנימי או חיצוני. בחירה באופציה הראשונה מייקרת במידה מסוימת את העלות של התריס וההתקנה.

תריס אור מחיר משתלם
תריס אור חשמלי בבית פרטי

איך אפשר לגבות עבור תריס אור מחיר נמוך ועדיין לספק מקסימום איכות?

א.מ.ש אלומיניום גובה כאמור עבור תריס אור מחיר אטרקטיבי במיוחד – וזאת מבלי לפגוע בתמורה שתקבלו. ה"סוד" שלנו הוא התנהלות יעילה מאוד שמוזילה את העלויות. כדי לספק הצעת מחיר ספציפית, נרצה כמובן לדעת פרטים רלוונטיים אודות המפתח וגם לגבי ההעדפות שלכם – אבל עוד קודם תוכלו להתרשם בעזרת הטבלה הבאה מהי רמת המחירים שלנו.

מחיר התקנת תריס אור

900-1,600 ש"ח

מחיר למ"ר

מה המחיר של תריסי אור עם שלבים מוקצפים?

700-1000 ש"ח

המחיר למ"ר ללא ההתקנה

כמה עולה תריס אור משוך?

950-1,600 ש"ח

המחיר למ"ר ללא ההתקנה

עלות כיוון מנוע בתריס אור חשמלי

350-450 ש"ח

כולל עלות ביקור טכנאי

ניסיון של 20 שנים ואחריות מלאה על כל התקנת תריס אור

ייצור תריסי אור וגם סוגים אחרים, התקנת תריסים (תריסי גלילה, תריסי הזזה, תריסי ציר, תריסים מעץ ועוד), כל סוגי התיקונים ובפרט תיקון תריסי אלומיניום, הפיכת תריסי גלילה ידניים לכדי תריסים חשמליים ועוד – כל השירותים שמספקת א.מ.ש אלומיניום מתבססים על ניסיון של יותר מ-20 שנים בתחום.

בנוסף, אנחנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים בעולם של חלונות ותריסים, וזאת על מנת שנוכל להציע לכל לקוח ולכל לקוחה את הפתרונות האידיאליים עבורם. מרכיב נוסף בשקט הנפשי שלכם הוא האחריות המלאה על כל התקנה של תריס שלב אור – אחריות ל-5 שנים. כשיש צורך בתיקון של תריס מכל סוג שהוא, נשתמש בחלקי חילוף מובחרים, כך שהפתרון שנציע לכם יחזיק מעמד זמן רב.

עוד דגש שעליו אין פשרות מבחינתנו הוא אמינות, כך שאם קבענו אתכם לשעה מסוימת נגיע בדיוק בזמן. אדיבות, מענה סבלני לכל שאלה ויושרה מלאה משלימים שירות מחויב, ובהתאם מועיל.

אתם מוזמנים לפנות אלינו כדי להתייעץ, להזמין תריסי אור או כל מוצר/שירות אחר או לקבוע מועד להתקנה או תיקון חיוני – וכבר תוך זמן קצר תוכלו ליהנות מהתריסים האיכותיים ביותר.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנוגע לתריסי אור:

מהם היתרונות של אלומיניום לתריסים?

עמידות גבוהה ביחס לחלודה, חוסן משמעותי, משקל נמוך יחסית ואסתטיות נעימה לעין.

האם תריס אור מונע פריצות?

כן, תריס אור בהחלט יכול לסייע בכך. תריסי אור גדולים ולכן גם כבדים ומפחיתים את הסיכון לפריצה, וזאת משום שאין דרך להרים אותם מבחוץ.

לאיזה מפתחים מתאימים תריסי האור?

בדרך כלל תריסים מסוג זה מותקנים במפתחים גדולים של יותר מ-3 מ"ר. יחד עם זאת, אפשר ליהנות מהיתרונות שלהם בכל חלון.