תיקון חלונות אלומיניום

חלונות קיפ הם חלונות בעלי מנגנון פתיחה ייחודי שמקנה להם מספר יתרונות משמעותיים. ביניהם: מינימום הפרעה למרחב, שמירה על פרטיות מלאה גם כשהחלון פתוח ומקסימום בטיחות. על-מנת למצות את כל התועלות מחלון מסוג זה, כדאי להזמין אותו מחברה ותיקה ואמינה – א.מ.ש אלומיניום מייצרת וגם מתקינה חלונות מכל הסוגים ובכל גודל דרוש כבר יותר מ-20 שנים. בהתאם לכך, יש לנו את הידע המקצועי הדרוש כדי להבטיח ולקיים ייצור והתקנה של חלון קיפ שמותאם באופן מושלם לצרכים שלכם.

תיקון חלונות אלומיניום עם א.מ.ש אלומיניום:

✔️ תיקון חלונות אלומיניום מכל הסוגים מהיום למחר

✔️ תיקון חלון דריי קיפ וקיפ, תיקון חלונות הזזה ועוד

✔️ תיקון חלון ממ"ד במחיר משתלם

✔️ אחריות על כל תיקון

✔️ טכנאי חלונות מקצועי ואדיב עם 20 שנות ניסיון

✔️ תיקון חלונות במחירים הוגנים

✔️ שירות תיקון חלונות בפריסה ארצית רחבה

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתיקון חלון:

תיקון חלון אלומיניום במקצועיות יוצאת דופן

א.מ.ש אלומיניום פועלת בתחום מזה שני עשורים ויותר. אנחנו מייצרים חלונות אלומיניום, תריסים מחומר גלם זה, רשתות לחלונות, ויטרינות, שערים, גדרות ועוד – והכל בכל גודל מבוקש ובהתאמה מלאה לכל צורך. כמו כן, אנחנו מרכיבים את כל המוצרים הנ"ל בבית הלקוח או בעסק, וכאמור מתמחים גם בתיקון כל המוצרים הנ"ל, לרבות תיקון חלון אלומיניום בסלון, בחדר הרחצה, במטבח ובכל חלל אחר.

הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים מתורגם לזיהוי מהיר ומדויק של המקור לכל בעיה בחלון, למציאת הפתרון הנכון ביותר – וליישום הפתרון הנבחר בזמן קצר ותוך שמירה על הסדר והניקיון אצלכם בדירה, במשרד, בחנות וכו'.

תיקון חלונות אלומיניום עם חומרי גלם מובחרים ובאחריות מלאה

  • מאפיין חשוב אחר במסגרת כל תיקון חלון שאנחנו מבצעים הוא השימוש בחלקים מובחרים, בדיוק כפי שאנחנו עושים כשאנחנו מייצרים שערי אלומיניום, חלונות בכל גודל, תריסים חשמליים ועוד ועוד. השילוב בין העבודה המקצועית שלנו,כאמור על בסיס ידע רחב היקף בתחום ספציפי זה, לבין החלפים האיכותיים, מבטיח שני דברים: ראשית, שכל תיקון חלון אלומיניום פותר את הבעיה באופן מיטבי, ושנית, שהתיקון יחזיק מעמד זמן רב. בהתאם, מספקת א.מ.ש אחריות ל-5 שנים על כל עבודת התקנה ו -3 חודשי אחריות מינימום על כל תיקון (בין אם מדובר על חלון שלא מילא את ייעודו ובין אם על תיקון תריסים חשמליים, תיקון גדר אלומיניום וכו').

20 שנות ניסיון

מחירים משתלמים!

אחריות על כל עבודה

למה חשוב לתקן חלון אלומיניום במהירות וע"י חברה מנוסה?

לכל חלון יש תפקיד חשוב מאוד בחלל שבו הוא מותקן, ולמעשה מספר תפקידים. תפקיד אחד הוא איטום – גם בפני קור וחום, גם בפני רעש וגם למניעת חדירת מים. התפקיד השני הוא לאפשר מבט חופשי אל הסביבה ותפקיד שלישי הוא אוורור החדר (באמצעות פתיחת החלון כמובן).

בהתאם, כל תקלה – גלגלי חלון הזזה שמתעקמים, ידית שלא מסתובבת כשורה, סדק או שבר בפרופיל, ציר שיצא מהמקום ויש עוד – עלולה לפגוע ביכולת למלא את אחד התפקידים הנ"ל או יותר, ומחייבת תיקון חלון ללא עיכובים מיותרים. כמו כן, רצוי כמובן להפקיד מטלה כמו תיקון חלונות אלומיניום בידיים מקצועיות מאוד כדי שהחלון יחזור למלא את תפקידיו החשובים באופן מושלם ולטווח ארוך.

תיקון חלון דריי קיפ - דגשים חשובים

חלון דריי קיפ משלב שני סוגי מנגנונים – פתיחה "רגילה" על גבי ציר פנימה או החוצה ופתיחה כלפי מעלה. בהתאם, תיקון חלון דריי קיפ נדרש בדרך כלל בגלל שאחד המנגנונים הנ"ל יוצא מכלל פעולה כך שלא ניתן לפתוח ולסגור את החלון באופן חלק. תיקון חלון אלומיניום מסוג דריי קיפ כולל בדרך כלל טיפול בידית (או החלפתה אם כבר אי אפשר להשתמש בה יותר), תיקון ציר אם הוא נשבר, או כיוון של החלון כשכל החלקים תקינים אבל החלון שקע ולכן אינו תקין.

מה כולל תיקון חלונות הזזה?

תיקון חלונות הזזה נדרש במרבית המקרים עקב חוסר יכולת לנעול אותו או כי הוא תקוע. במקרה הראשון, הטיפול כולל בדרך כלל החלפה של הלשונית או של המנעול, ואילו במקרה השני ייתכן שיהיה צורך להחליף את הגלגלים. במקרים אחרים, הבעיה היא במסילה וגם לכך נמצא כמובן פתרון.

תיקון חלון אלומיניום

איך אנחנו גובים עבור תיקון חלון ממ"ד מחיר נמוך מבלי להתפשר על איכות?

כל תיקון חלון אלומיניום חייב כמובן להתבצע באופן מוקפד, ובפרט כך הדבר במקרים שבהם מדובר על החלון של הממ"ד. א.מ.ש גובה עבור תיקון חלון ממ"ד מחיר אטרקטיבי מאוד, וזאת מבלי להתפשר על איכות העבודה ו/או החלקים. ה"סוד" שלנו פשוט: התנהלות יעילה שחוסכת זמן עבודה, היכרות עם כל הפתרונות לכל התקלות האפשריות (חלון שקוע, חלון תקוע, גומיות שהתבלו, בעיה בצירים וגם ידיות שהגיע הזמן להחליפן) ומחויבות למקסימום שביעות רצון כולל מהמחיר עבור כל שירות (בין אם תיקון חלונות ובין אם תיקון תריסים או כל מוצר אחר

כמה עולה תיקון חלון איתנו?

כמה עולה תיקון חלון קליל עם מנגנון הזזה שלא ניתן לנעול אותו?

350-400 ש"ח

כולל לשונית חדשה.

מהו המחיר של תיקון חלון הזזה תקוע?

350-450 ש"ח

כולל החלפת הגלגלים.

כמה תעלה החלפת צירים בחלון דריי קיפ?

350-500 ש"ח

עבור סוג זה של תיקון חלון דריי קיפ מחיר השירות כולל שני צירים.

מהי העלות של תיקון חלון דריי קיפ שקוע?

350-450 ש"ח

 

כמה עולה לתקן חלונות בלגיים עם בעיית נזילה?

400-500 ש"ח

בהתאם לגודל החלון.

כמה צריך לשלם על תיקון ידית חלון בממ"ד?

350-450 ש"ח

עבור תיקון ידית חלון ממד מחיר השירות כולל עבודה וחלקים.

מה המחיר של תיקון הלבשת חלון אלומיניום?

350-450 ש"ח

 

השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תיקון חלונות אלומיניום:

האם סדק בזכוכית מחייב את החלפתה?

יועץ אלומיניום יגיע אליכם ויבחן את המצב – ויספק המלצה ספציפית עבורכם ביושרה מלאה.

כמה זמן אורך תיקון חלון אלומיניום?

בהתאם לסוג התקלה, גודל החלון והמיקום שלו. בדיוק כפי שאנחנו מתחייבים למחירים נמוכים וכך למשל גובים עבור תיקון ידית חלון ממד מחיר משתלם מאוד, אנחנו מתחייבים גם להגעה תוך זמן קצר והשלמת העבודה במהירות רבה ככל האפשר.

למה לבחור בנו?

תיקון חלונות אלומיניום, כמו תיקון תריסי גלילה, מחייב בקיאות מקצועית, ניסיון והקפדה על חלקי חילוף איכותיים. עם א.מ.ש אלומיניום אתם יכולים לסמן V על כל הסעיפים הנ"ל ובהתאם מובטח לכם ראש שקט – הן מבחינת איכות התיקון והן מבחינת העמידות שלו.