תריסים למרפסת

מרפסת היא תוספת מבורכת שמשדרגת במידה ניכרת כל בית. התריסים הם חלק בלתי נפרד מכל מרפסת סגורה, וכשמדובר על מרפסת שמש, יותקן ברוב המקרים תריס ביציאה אליה. בכל מקרה, חשוב לבחור נכון תריס למרפסת, וגם ההתקנה חייבת להתבצע באופן המקצועי ביותר.

חברת א.מ.ש אלומיניום מייצרת, מתקינה ומתקנת תריסים מכל הסוגים, כולל במרפסות, כבר יותר מ-20 שנים – והניסיון הרב שצברנו מתורגם לעבודה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

תריס למרפסת קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ ייצור תריס למרפסת שמש בהתאמה מדויקת לכל מפתח, כולל תריסים לחלונות גדולים

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ אחריות על כל תריס למרפסת ל-5 שנים

✔️ זמני אספקה מהירים

✔️ תריס חשמלי למרפסת שמש או תריס הזזה –  לבחירתכם

✔️ תריס למרפסת מחיר למטר שווה במיוחד!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריס למרפסת:

כל האפשרויות של תריס למרפסת

במדינה שטופת שמש כמו ישראל, וכשרובנו מבלים יותר ויותר זמן בבתים, אין פלא שמרפסת שמש הפכה לאופציה פופולרית מאוד, ובחלק גדול מאוד מפרויקטי הבנייה העכשוויים היא נכללת במפרט המובטח לדיירים. ביציאה אל מרפסת השמש נדרש ברוב המקרים תריס מסיבי מאוד, גם בגלל הגודל וגם מפני שהתריס מהווה אמצעי הגנה מפני חדירת גורמים לא רצויים לבית – ובהתאם מומלצת האופציה של תריס חשמלי. ניתן לבחור בין תריס חשמלי למרפסת משלבים משוכים או מוקצפים ועוד אופציה היא תריסי אור (פירוט לגבי המאפיינים של כל סוג תמצאו בהמשך העמוד).

במרפסות של הדירות הישנות, אלה הסגורות, ניתן למצוא גם תריסי הזזה וגם תריסי גלילה חשמליים. אם המפתח קטן יחסית גם האופציה של תריסי גלילה ידניים הופכת לרלוונטית. אנשי המקצוע המנוסים של א.מ.ש אלומיניום יעזרו לכם לבחור את סוג התריסים האופטימלי עבורכם (תריס גלילה למרפסת – ידני או חשמלי, תריס הזזה, ונציאני ועוד, בהתאם למאפייני המרפסת, מידות המפתח ולהעדפות שלכם. אם תרצו נוכל להוסיף גם רשת נגד יתושים כך שגם כשהתריס פתוח תוכלו למנוע את כניסת החרקים המעצבנים.

תריסים למרפסת שמש מחיר זול
תריסים וינטג' למרפסת שמש

אחריות מלאה על כל התקנה של תריסים למרפסת שמש ועל כל תיקון

לא משנה איזה תריס תבחרו, בכל מקרה תקבלו מאיתנו אחריות מלאה על התקנת תריס גלילה במרפסת וכך גם על תריס הזזה. גם כשאנחנו מוזמנים לצורך תיקון – למשל כיוון תריס חשמלי, החלפת שלבים שבורים בתריס הזזה, תיקון המסילה, החלפת רצועה בתריס גלילה וכו' – השירות כולל גם אחריות. התחייבות זו תורמת לשקט הנפשי של הלקוחות, שיכולים לדעת שהם מקבלים את הפתרון האידיאלי עבורם לטווח ארוך.

מרכיב נוסף בשקט הנפשי הוא העמידות הגבוהה של האלומיניום, חומר גלם אידיאלי עבור תריס למרפסת בזכות העובדה שהוא לא מתרגש מרטיבות ולא מתפתחת בו קורוזיה.

שימוש באלומיניום או פלסטיק

מחירים משתלמים

5 שנות אחריות

שימוש חלקי חילוף מובחרים בלבד בעת תקלה

הניסיון רחב ההיקף של א.מ.ש אלומיניום בהוספת תריס חשמלי למרפסת שמש, התקנה של תריס חדש במרפסת סגורה, החלפת תריס קיים ותיקונים נחוצים הוביל למדיניות בלתי מתפשרת של שימוש בחלקי חילוף מובחרים בלבד.

הסיבה לכך פשוטה: שימוש בחלקים נחותים אולי מוזיל את עלות השירות, אבל כשלאחר זמן לא רב מתגלה תקלה, התוצאה היא לקוח שאינו שבע רצון, גם אם שילם מחיר נמוך. הצלחה ארוכת טווח – כאמור יותר משני עשורים – נשענת על לקוחות מרוצים, והדרך לשם עוברת בהקפדה על חלקי חילוף איכותיים בלבד (ובהמשך העמוד תגלו שגם המחירים שלנו אטרקטיביים, וזאת משום שבזכות ההיכרות המצוינת שלנו עם השוק והתחום אנחנו יכולים לשמור על רף איכות גבוה ועדיין לגבות מחירים נמוכים).

התקנת תריס חשמלי למרפסת שמש - עבודה מסודרת ושמירה קפדנית על הניקיון

דגש נוסף בכל הוספת תריס למרפסת ובכל תיקון תריס גלילה או תריס שלבים הוא האופן שבו מתבצעת העבודה. כחלק מהמחויבות למצוינות בשירות והרצון להבטיח מקסימום שביעות רצון אצל כל לקוח וכל לקוחה, הצוותים המיומנים שלנו מקפידים על עבודה מסודרת, שמירה על השקט והשארת הבית בדיוק כפי שמצאו אותו בלי לכלוכים ושאריות (ועם תריס מרשים ותקין לחלוטין, כמובן). בנוסף מובטח מענה סבלני ומפורט על כל שאלה והתייחסות מלאה לכל בקשה ורצון.

תריס למרפסת מחיר תיקון או התקנה

איך אפשר לגבות עבור התקנה או תיקון של תריס למרפסת מחיר נמוך בלי להתפשר על האיכות? בקלות. כשמקפידים על התנהלות יעילה וכאמור מכירים היטב את השוק, אפשר לספק תריס חשמלי למרפסת בעלות אטרקטיבית, ובאופן דומה לתקן כל תריס תמורת סכום נמוך ומשתלם.

בטבלה שלפניכם תמצאו דוגמאות למחירי תריסים ותיקונים נפוצים עבור תריסים למרפסת שמש ומרפסות סגורות:

מה המחיר של התקנת תריס הזזה בחלון גדול במרפסת?

400-1,000 ש"ח

מחיר למ"ר.

כמה עולה תריס חשמלי למרפסת?

3,000-10,000 ש"ח

כולל מנוע והתקנה.

מהי העלות של החלפת שלב בתריס הזזה ישן במרפסת?

350-450 ש"ח

העלות כמעט לא משתנה כשנדרשת החלפה של מספר שלבים, ולכן כדאי לנצל את ההזדמנות ולהחליף את כל השלבים הסדוקים והבלויים.

מהו המחיר של החלפת ידיות מנוף בתריס הזזה?

350-500 ש"ח

 

כמה עולה לשחרר תריס חשמלי תקוע?

400-800 ש"ח

 

מהי העלות של כיוון מנוע לתריס חשמלי?

350-500 ש"ח

 

כמה עולה לתקן נתק בין שלבים בתריס חשמלי?

400-600 ש"ח

כולל כיוון מנוע.

מהו מחיר תיקון רצועה בתריס חשמלי?

400-500 ש"ח

 

הסוגים השונים של שלבים של תריס חשמלי למרפסת

כשבוחרים תריס חשמלי למרפסת מחיר המוצר נקבע בין השאר על-פי סוג השלבים. האפשרויות הן כאמור שלבים מוקצפים, שלבים משוכים ושלבי אור.

שלבים מוקצפים הם השלבים הדקים ביותר של תריס למרפסת. על-מנת לספק בידוד משופר הם ממולאים בקצף. המחיר של תריסים מוקצפים הוא 450-600 ש"ח למ"ר. תריסים משוכים עולים 800 עד 1,000 ש"ח למ"ר ומיוצרים מסגסוגת אלומיניום יחסית עבה ובהתאם עמידה.

עוד אופציה של תריסים למרפסת שמש היא שלבי אור, כלומר שלבים שמקנים שליטה טובה במיוחד בכמויות האור והאוויר שנכנסות לבית וזאת מבלי לוותר על מקסימום פרטיות. עלות שלבים אלה היא 900-1,200 ש"ח למ"ר.

מוזמנים להתייעץ איתנו לגבי האופציה האידיאלית עבורכם. הייעוץ ניתן ללא מחויבות מצדכם, אלא רק מצידנו – לעזור לכם לשדרג את המרפסת ואת איכות החיים.

קבלו הצעת מחיר משתלמת: