תריסי גלילה

תריס גלילה הוא מוצר נפוץ במיוחד, גם בגרסה הידנית ובעיקר בגרסה החשמלית – שהפכה לפופולרית מאוד בשנים האחרונות. א.מ.ש אלומיניום מייצרת, מתקינה ומתקנת תריסי גלילה מכל הסוגים ובכל הגדלים כבר יותר מ-20 שנים, ומקפידה על מתן שירות מקצועי, על יושרה מלאה ועל מחירים נוחים.

תריסי גלילה קונים רק מא.מ.ש אלומיניום!

✔️ תריסי גלילה חשמליים או ידניים מאלומיניום מובחר

✔️ תריסי גלילה בהתאמה מלאה לכל מפתח

✔️ 5 שנות אחריות על כל תריס גלילה ידני או חשמלי

✔️ אספקת והתקנת תריס גלילה צ'יק צ'ק

✔️ שירות בכל רחבי הארץ

✔️ תריס גלילה מחיר הכי משתלם בישראל!

קבלו הצעת מחיר משתלמת לתריס גלילה:

התקנת תריסי גלילה ביעילות ובאחריות

התקנת תריס גלילה מחייבת מיומנות גבוהה. עוד לפני ההתקנה נדרש במקרים רבים ייעוץ מקצועי שיעזור לכם להבין מהו התריס האופטימלי עבורכם – למשל תריסי אור שמכניסים לחלל מקסימום אוויר ואור מבלי לפגוע בפרטיות, תריס גלילה רפפה שניתן להזיז את השלבים שלו סביב עצמם ויש עוד אפשרויות.

עם א.מ.ש אלומיניום אתם יודעים בוודאות שקיבלתם את התריס האופטימלי עבורכם, כלומר זה שיספק מקסימום תועלת לטווח ארוך מאוד. מרכיב נוסף בשקט הנפשי ממנו אתם נהנים כשאתם רוכשים תריס גלילה מאיתנו  הוא האחריות המלאה על כל עבודה – אחריות ל-5 שנים.

תריס גלילה חשמלי או תריס גלילה ידני - מה כדאי?

בעבר, רוב התריסים בארץ היו תריסי הזזה. ברוב החלונות אפשר היה לפתוח לרווחה את השלבים, אבל המסגרת נשארה וחסמה חלק מהאור והאוויר. באופן טבעי, זהו יתרון משמעותי מאוד של תריסי גלילה שאותם אפשר להכניס אל תוך הארגז וכך להבטיח מקסימום זרימת אוויר חופשית. מצד שני, אפשר גם להוריד תריס גלילה עד הסוף וכך להבטיח פרטיות מלאה, ולכן הם הפכו לאופציה הפופולרית ביותר.

הפופולריות הרבה הובילה לשאלה המתבקשת: תריס גלילה חשמלי או ידני. ככל שהמפתח גדול יותר והתריס כבד יותר, כך מומלץ יותר לבחור באופציה החשמלית. נוחות מירבית בשימוש היא יתרון ממשי, ועוד כדאי לקחת בחשבון שגם ילדים וקשישים יכולים להרים ולהוריד תריס חשמלי בקלילות ובמהירות.

כמו כן, תריסי גלילה חשמליים הם גם אמצעי ביטחון – גם כשהם מותקנים בבית, ובפרט כשמדובר על תריס גלילה חיצוני, וגם כשהם מותקנים בעסק.

שימוש באלומיניום מובחר

מחיר משתלם במיוחד!

5 שנות אחריות

אצלנו מקבלים תריס נגלל מאלומיניום מובחר וחלקי חילוף איכותיים

כמו עבור מוצרים רבים אחרים, גם לגבי תריס גלילה אלומיניום הוא חומר הגלם האידיאלי – קל משקל, בעל חוסן רב, עמיד לטווח ארוך כולל בפני קורוזיה ומרשים גם בהיבט האסתטי. ניתן לבחור תריס נגלל בגוונים שונים, ובכל מקרה התוצאה היא קווים נקיים ונוכחות שקטה ומדויקת שלא משתלטת על החלל אלא מייצרת איתו הרמוניה נעימה (עבור תריס גלילה ידני פלסטיק הוא עוד אופציה, אם כי פחות מומלצת עקב הנטייה של חומר זה להתעוות כשהוא נחשף לשמש).

בא.מ.ש אלומיניום הצטבר ניסיון רב בביצוע עבודות אלומיניום, ועוד דגש חשוב מבחינתנו הוא שימוש בחומרי גלם מובחרים. גם כשאנחנו מתקנים תריסי גלילה ייעשה תמיד שימוש בחלקי חילוף איכותיים שפותרים את הבעיה לטווח ארוך.

תריסי גלילה חשמליים

איך אנחנו יכולים לגבות עבור התקנת תריס גלילה מחיר נמוך מבלי לפגוע באיכות?

כל התקנת תריס גלילה עם א.מ.ש אלומיניום מתאפיינת בעלות אטרקטיבית. אנחנו גובים גם עבור תריסי גלילה חשמליים מחירים נוחים מאוד, כולל במקרים שבהם נדרשת התאמה מדויקת למפתח גדול. בטבלה הבאה תוכלו לראות מהו טווח המחירים של כל השירותים הנפוצים ביותר, וכך להתרשם מאיתנו. על-מנת לספק הצעת מחיר מותאמת ספציפית אליכם, נשאל אתכם מספר שאלות כדי להבין מהם הצרכים שלכם ומהו הפתרון הנכון בעבורכם.

מחיר תריס גלילה חשמלי

650-1200 ש"ח

מחיר למ"ר בהתאם לסוג השלבים (ראו פסקה נפרדת).

כמה עולה התקנת תריס גלילה חשמלי?

800-1,400 ש"ח

מחיר למ"ר, בהתאם לגודל החלון.

עלות המנוע של תריסי גלילה חשמליים

600-1,800 ש"ח

לכל מנוע של תריס גלילה מחיר אחר, בהתאם לזהות היצרנית ולעוצמת המנוע.

מחיר תיקון נתק בין שלבים של תריס גלילה חשמלי

350-450 ש"ח

המחיר כולל כיוון מנוע.

עלות החלפת רצועה של תריס גלילה ידני

350-500 ש"ח

כולל רצועה חדשה.

כמה עולה החלפת תריס גלילה ידני בחשמלי?

700-1,300 ש"ח

מחיר למ"ר.

מחיר החלפת מנגנון בתריס גלילה ידני

350-500 ש"ח

מנגנון תריס גלילה תחתון או עליון.

סוגי שלבים של תריסי גלילה חשמליים

ישנם 3 סוגים של שלבים עבור תריס נגלל:

  • שלבים מוקצפים – האופציה הזולה ביותר אבל גם הפחות עמידה. השלבים הם מאלומיניום חלול ובתוכו קצף לבידוד.
  • שלבים משוכים – שלבים עבים יותר ועמידים יותר מסגסוגת של אלומיניום וחומרים נוספים שמייצרים בידוד אפקטיבי.
  • שלבי אור – תריסי גלילה מתקדמים שמאפשרים שליטה מדויקת ומוחלטת בכמות האור וגם בכמות האוויר שנכנסות לחלל בכל נקודת זמן.

בתור יצרני תריסים מנוסים, נשמח לייעץ לכם לגבי השלבים המתאימים לתריס הגלילה שלכם, וכמובן לכל החלטה נוספת: תריס גלילה ידני או חשמלי, סוג המנוע (החברות המומלצות הן פלמט, קליל וסומפי) ועוד. הייעוץ ניתן ללא עלות וגם ללא מחויבות מצדכם – המחויבות היא רק שלנו, לספק את כל המידע הנחוץ לכם בדרך לתריסים מושלמים עבורכם.

קבלו הצעת מחיר משתלמת:

תשובות לשאלות נפוצות בנושא תריסי גלילה:

מהן האפשרויות של תריס גלילה חיצוני לחנות?

בדרך כלל תריסי גלילה חיצוניים לחנויות (וגם לחניות) מיוצרים מפלדה מגולוונת שמעניקה מקסימום ביטחון. אנחנו עושים אותם אך ורק מאלומיניום איכותי. אם תרצו שהעוברים ושבים יוכלו להתבונן בחלון הראווה ובסחורה שבחנות, תוכלו לבחור תריס גלילה שקוף מאלומיניום.

מהם היתרונות של תריסי גלילה מאלומיניום?

מקסימום עמידות, משקל נמוך יחסית, אסתטיות נעימה לעין.

כיצד נקבע המחיר של תריס גלילה?

הפרמטרים הרלוונטיים הם גודל התריס, סוג השלבים, המנוע (כשמדובר על תריס חשמלי) ותוספות שונות כמו מנגנון שבת, שלט ועוד. אנחנו גובים עבור התקנת תריסי גלילה חשמליים מחירים נוחים מאוד – מוזמנים לפנות ולהתרשם.