תיקון תריסים חשמליים

 

מתכוננים לשפץ את דירתכם החדשה? הדייר הקודם השאיר סט תריסים חשמלי לא עובד? אל תמהרו לקנות חדש! חברת בוטיק המתמחה בעבודות אלומיניום ותיקון תריסים חשמליים מכל הסוגים מציעה את שירותה בכל בית ובניין. החברה בעלת ניסיון רב בתיקון כל סוגי מערכות התריסים – קטנות כגדולות, ומנחילה ללקוחותיה שירות מהיר, ותריסים עובדים שיחסכו בהוצאות משק הבית, במיוחד כיום כשמחירי התקנת חלונות ושירותי תיקון תריסים חשמליים מרקיעי שחקים בתל אביב ובכל איזור המרכז.

 

זקוקים לאנשי מקצוע? צרו קשר עם אלוני אלומיניום: 03-3761146 

 

תיקון תריסים חשמליים – אל תעשה זאת בעצמך

 

אם יש לכם תריסים חשמליים בבית, ייתכן מאוד שכבר יצא לכם לחוות תריס שמסרב להגיב ללחיצה על כפתור ההפעלה. תריסים חשמליים הם מוצרים חשמליים שעובדים באמצעות מתח נמוך, אך תחת עומס משקל גבוה. לעומס המשקל הזה יכולות להיות השלכות מבחינת תפקוד המנוע, תנועת שלבי התריס במסילה וכן הלאה. במקרים מסויימים, התקלה יכולה להסתכם גם במגעים רופפים, וזאת בדרך כלל התקווה של כל מי שפותח את ארגז התריס, התקווה שניתן יהיה לסדר את הבעיה באמצעות מברג קטן ותו לא. אלא שהמשימה של תיקון תריסים חשמליים יכולה להיות רחבה הרבה יותר, ובדרך כלל דורשת איש מקצוע.

 

בדרך כלל, זה לא מגעים רופפים

 

תריסים חשמליים יכולים לחוות מגוון רחב של תקלות שמתחילות משבר או סדר באחד מרכיבי מנגנון ההחלקה של התריס ומסתיימות בתקלה משמעותית יותר במנוע או במנגנון החשמלי. ככלל, תריסים חשמליים מבוססים על מנגנון פשוט למדי שמיועד לסובב את המנוע לאחד משני סיבובים כדי לפתוח או לסגור את התריס. יחד עם זאת, אל המנוע מחובר גם מנגנון חשמלי שאחראי על עצירה אוטומטית של התריס, מנגנון למניעת פריצה ומנגנון לשליטה בזרם החשמלי. בהתאם לכך, לא משנה מה היא התקלה, המשימה של תיקון תריסים חשמליים חייבת להתבצע על ידי איש מקצוע, שיכול לאתר את התקלה בצורה מהירה ומובהקת, ולבצע את התיקון הנדרש בצורה מקצועית.

 

טיפול עצמאי יכול גם להחמיר את הבעיה

 

למרות זאת, אנשים רבים מנסים את מזלם בעצמם, ללא הזמנת שירות מקצועי של תיקון תריסים חשמליים. להחלטה כזאת יכולות להיות שלוש השלכות אפשריות. הניסיון יכול להצליח, בעיקר אם מדובר במגעים רופפים או בסטייה של שלבי התריס ממסילת ההחלקה. הניסיון יכול להוביל לסיכון בטיחותי משמעותי בגין טיפול בחשמל בצורה לא אחראית ולבסוף, הניסיון יכול להוביל להחמרת המצב וליצירת תקלות נוספות שלא היו קיימות קודם לכן. משמעות הדברים היא, שתיקון תריסים חשמליים באופן עצמאי הוא הימור לכל דבר ועניין, ולמרבה הצער מדובר בדרך כלל בהימור לא מוצלח.

 

תקלה קטנה שמשקפת בעיה רחבה

 

גם במקרים בהם ניתן לתקן את התריס באופן עצמאי, בדרך כלל התקלה השולית יכולה להעיד על בעיה רחבה יותר שהובילה לאותה תקלה, מה שאומר שהתיקון יחזיק מעמד בדרך כלל למשך מספר חודשים בלבד. כך למשל, אם אתם פותחים את ארגז התריס ומגלים שישנם מגעים רופפים, אתם יכולים בהחלט לתקן את הבעיה בעצמכם, בהנחה שאתם יותר להתנהג עם מנגנוני חשמל, אבל ייתכן מאוד שהמגעים הרופפים נובעים מסידור לא נכון של רכיבי החשמל במרחב של ארגז התריס. טכנאי המתמחה בתחום של תיקון תריסים חשמליים או בתיקון חלונות אלומיניום לצורך העניין, מחויב לבצע בחינה מקיפה של הבעיה, ולא רק לתקן את התקלה הספציפית, אלא גם לוודא שהיא לא תחזור אליה ולוודא שהמנגנון כולו פועל בצורה תקינה.

 

תיקון תריסים חשמליים ברמת גן

 

תיקון מקצועי – הזדמנות לבדיקה תקופתית

 

ככלל, הדבר הנכון ביותר הוא לחשוב על הזמנת שירות תיקון תריסים חשמליים כמעין בדיקה תקופתית שאתם מבצעים לתריס. במסגרת תהליך התיקון, יוכל הטכנאי לבדוק שהמנגנון פועל בצורה טובה, שהרכיבים השונים אינם סובלים משחיקה עודפת שיכולה להוביל לאחר מכן לתקלות חמורות יותר, לוודא שהמנגנונים החשמליים תקינים ואינם צוברים לחות, אבק וקורוזיה, ולהבטיח למעשה את הפעילות התקינה של התריס לעוד שנים ארוכות קדימה. בהתאם לכך, ההמלצה היא ברורה מאוד: תיקון תריסים חשמליים בתל אביב, אילת או בכל מקום אחר בארץ היא לא משימת עשה זאת בעצמך, ובכל מקרה של תקלה, מומלץ מאוד להזמין איש מקצוע מומחה.

 

טכנאי מתח נמוך מנוסים

 

הטכנאים מתמחים בכל הסוגיות והתקנים הנוגעים לתהליך תיקון תריסים חשמליים, ועל כן הם מהווים כוח חשוב במשימה. באמצעות הידע שלהם בחשמל כמהנדסים, חשמלאים ויועצים – הם יוכלו להתחקות בקלות אחר מקור התקלה, לבצע הלחמות וחווטים מחדש, לבדוק את עבודת החשמל המחודשת ותגובתה למצבי פאזה ואפס שונים, ולהחזיר את התריס החשמלי לביצועיו הקודמים.

 

מתקיני תריסים מנוסים

 

מתקיני התריסים עובדים במקביל לחשמלאי החברה. בתום ביצוע כל עבודות החשמל, כשכל המעגלים נסגרו והתריס מוכן לפעולה, יחצבו המתקינים במעלה הקיר ויחברו את התריס שלכם לפנים החלון. המתקינים עובדים עם מכשירי מדידה מתוחכמים ומבצעים את ההתקנה ישר, סימטרי ובפרקי זמן קצרים אשר יחסכו לכם זמן רב בהשוואה לשירותי תיקונים אחרים.

 

מובטח זיהוי מהיר של כל תקלה ומפגע בתריס החשמלי שלכם. ההגעה לשורש הבעיה תהיה מהירה, התריסים יוחזרו לפעולה בתוך זמן קצר. אנו מתקנים גם תקלות פיזיות ולא רק אלקטרוניות. אם נגרם נזק לשלבי התריס אנו מתקינים שלבים חדשים, אם נגרם נזק לחוטי המתכת המחברים בין השלבים, נתקין חוטים חדשים. תיקון תריסים חשמליים על ידנו מזכה אתכם בלא פחות מסט תריסים שלם, עם בקר חשמלי עובד תקין, והכל בהנעה שקטה כפי שהיה בעבר באותו הבית.

 

תיקון תריסים חשמליים

 

מבצעים גם אופטימיזציה לסט תריסים תקין

 

התריסים נפתחים לאט, בליווי רעש חורק, יש חלודה על המסילות – בכל המפגעים הללו אנחנו מטפלים, ומסבים ללקוח במהרה תריסים שתענוג יהיה להשתמש בהם. חשוב להבין כי תריסים וחלונות אינם עוד נישה, או עוד תעסוקה: אצלנו זהו המקצוע העיקרי, וככזה אנו למודים היטב בכל סוגי התקלות שעלולות להתרחש בתריסים חשמליים. אנו מכירים את המעגל החשמלי של בקר התריסים על בוריו, ואת אופן התשדורת שלו עם התריסים החשמליים שלכם. על כן, תיקון תריסים חשמליים על ידנו מספק תמיד תמורה לאגרה, וגם אם התריסים חורקים או עובדים מעט פחות טוב אנו יכולים לעשות המון דברים על מנת להחזירם למוטב.

 

אחריות על עבודת התיקון

 

אנו לא מבצעים רק את משימת התיקון עצמה ובודקים שמלאכתנו הולידה סט תריסים תקין שוב, אלא גם ערבים בזמן שיימסר מראש לשלמות התיקון. המשמעות היא שאם אירעה תקלה נוספת בפרק זמן זה, נגיע שוב לבדוק את התריסים במסגרת תנאי האחריות שנספק לכם, שיהיו משודרגים להפליא ביחס ללקוח שפוגש אותנו פעם ראשונה.

 

אלוני אלומיניום – תיקון תריסים חשמליים ברמת גן, תל אביב וכל איזור המרכז

 

בחברת הבוטיק “אלוני אלומיניום” מבצעים שירותי תיקון תריסים חשמליים בפתח תקווה ובכל המרכז, ומכל הסוגים – החל מתריסים עם שלט רחוק ועד תריסים עם בקר חשמלי קבוע בקיר. אנו מכירים את מיטב דגמי התריסים החשמליים, חלונות אלומיניום ומסגרות אלומניום מיוחדות ומעוצבות, מזהים בעיות נפוצות וטיפוסיות בתריסים אלו ומתקנים אותן במהרה. מבצעים גם עבודות תיקון שאינן בתחום החשמל כמו החלפת שלבים לאותו תריס, והחלפת חלקי חילוף מכניים נוספים. אנו מספקים אחריות מלאה לכל תיקון שנבצע לאחר שנבדק. תיקון המתבצע על ידנו מסב לכם שוב תריסים עובדים, ועל כן מומלץ לקרוא לנו ונוכל להחליט יחדיו אם להוציא הוצאה שבבסיסה קניית סט חדש.

 

למידע על תיקון תריסים חשמליים אנא פנו לחברת “אלוני אלומיניום” בקישור המצורף!